Zaznacz stronę

LA GUÈL

Bezpiecznie w klinice La Guèl.

Kochani Pacjenci! ❤️
W trosce o najwyższe bezpieczeństwo Naszych Pacjentów oraz całego Personelu kliniki, mimo iż większość nowych zaleceń sanitarnych spełnialiśmy już wcześniej, to wprowadziliśmy szereg dodatkowych surowych procedur znacznie przewyższając normy rynkowe.

W naszej klinice spełniamy standardy sanitarne ponad wymagany wymiar a ich zakres nierzadko spełnia najbardziej restrykcyjne normy sal operacyjnych.

Tylko dzięki temu każdy nasz Pacjent ma pewność pełnego bezpieczeństwa.

Opinie o La Guel

Dla chwili prawdziwego relaksu, wybierz świadome bezpieczeństwo

 

Dla chwili prawdziwego relaksu, wybierz świadome bezpieczeństwo.

Nasza lista bezpieczeństwa:

✅ Pacjent parkuje bezpośrednio na parkingu przed wejściem do Kliniki, dzięki temu nie ma kontaktu z osobami postronnymi.

✅ Powietrze w całej klinice poddawane jest sterylizacji za pomocą medycznych promienników UV oraz urządzeń do profesjonalnego ozonowania, dodatkowo 24h na dobę powietrze poddawane jest wieloetapowej filtracji oraz sterylizacji z pomocą aż 5 specjalnych urządzeń.

✅ Woda w każdym kranie poddawana jest wieloetapowej filtracji mechanicznej i węglowej, ustabilizowane jest jej PH oraz 24h na dobę poddana jest  sterylizacji z pomocą specjalnego urządzenia  stosowanego w szpitalach.

✅ Jednorazowo w klinice przebywać może maksymalnie 1 Pacjent na gabinet, w naszej klinice to aż niespełna 3X więcej niż przewidują nowe regulacje dla galerii handlowych.

✅ Pacjent po wejściu do kliniki od razu ma dostęp do bezdotykowej automatycznej dezynfekcji rąk, jeśli nie posiada własnej maseczki lub rękawiczek ma możliwość wyposażenia się w przygotowany zestaw środków ochrony osobistej, jak również możliwy jest bezdotykowy pomiar temperatury.

✅Wszystkie miejsca siedzące w klinice wyposażone są w jednorazowe nakładki oraz poddawane są dezynfekcji po każdym użyciu przez nasz Personel.

✅ Używamy tylko certyfikowanych środków dezynfekcji, spełniających normy dla sal operacyjnych.

✅ Cały personel został dodatkowo przeszkolony oraz wyposażony we wszystkie środki ochrony osobistej, m.in. maseczki, rękawiczki, przyłbice, jednorazowe fartuszki, jednorazowe czepki, jednorazowe narzędzia.

✅ Każdy zabieg wykonywany jest w oddzielnym specjalnie przygotowanym gabinecie.

✅ Wprowadzony został dodatkowy szczegółowy wywiad przed każdą wizytą.

✅ Wszystkie możliwe narzędzia oraz przybory zostały zastąpione jednorazowymi.

✅ Wszystkie powierzchnie kontaktowe poddawane są cyklicznej dezynfekcji.

✅ Rekomendujemy bezdotykowe płatności elektroniczne, jak również uruchomiliśmy możliwość wcześniejszej opłaty wizyt za pomocą wygodnych płatności online.

✅ Wszystkie naczynia zastąpione zostały jednorazowymi.

✅ Wizyty odbywają się punktualnie bez osób towarzyszących.

✅ Dysponujemy własnym medycznym autoklawem – urządzeniem do sterylizacji narzędzi.

✅ W częściach wspólnych zapewniony został bezpieczny dystans między Pacjentami conajmniej 2m.

 

 

Serdecznie Państwa zachęcamy do korzystania z przygotowanych dla Państwa wygody zdalnych rezerwacji online poniżej.

Cały zespół LA GUÈL serdecznie Was pozdrawia ❤️❤️❤️

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping