Zaznacz stronę

Najnowsza depilacja laserowa. Chromatica XL®

Pierwszy w Polsce laser światłowodowy

Nagrody Medycyna estetyczna warszawa

Liczba pozytywnych opinii

Klinika La Guèl Warszawa

NIEWIARYGODNIE SKUTECZNA ŚWIATŁOWODOWA DEPILACJA LASEROWA W

WARSZAWIE CHROMATICA PLATINUM XL®

Najnowsze trwałe usuwanie owłosienia laserem!

depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel.

Pierwsza w Polsce depilacja laserowa wiązką światłowodową!

Laser diodowy Chromatica® Platinum XL d o długości 810 nm stanowi złoty standard usuwania owłosienia. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w dużym zakresie przez melaninę, ale penetracja obejmuje również głębiej położone obszary ze splotem naczyń włosowatych w brodawce włosa, co jest istotne dla trwałości osiąganego efektu.

Pierwsza w Polsce depilacja laserowa wiązką światłowodową!

Laser diodowy Chromatica® Platinum XL d o długości 810 nm stanowi złoty standard usuwania owłosienia. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w dużym zakresie przez melaninę, ale penetracja obejmuje również głębiej położone obszary ze splotem naczyń włosowatych w brodawce włosa, co jest istotne dla trwałości osiąganego efektu.

depilacja laserowa warszawa ursynów
depilacja laserowa warszawa ursynów

Uszkodzenie brodawki włosa już po 1 zabiegu

Chromatica® Platinum XL dzięki wysokiej gęstości energii 120J/cm2, bardzo krótkim czasie trwania impulsu (od 7 ms) oraz światłowodowej, skoncentrowanej wiązce światła o bardzo niskim kącie rozbieżności zapewnia absorpcję dla melaniny oraz hemoglobiny gwarantując trwałe uszkodzenie splotu naczyniowego brodawki włosa.

depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel.

Bezkonkurencyjny komfort i skuteczność

Światłowodowy laser Chromatica® Platinum XL posiada idealną strukturę wiązki przy małym kącie rozbieżności, dzięki czemu energia wnika głęboko, aż do splotu brodawkowego włosa nie powodując ogrzania okolicznych tkanek. Zapewnia to niespotykaną skuteczność, bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort depilacji.

Bezkonkurencyjny komfort i skuteczność

Światłowodowy laser Chromatica® Platinum XL posiada idealną strukturę wiązki przy małym kącie rozbieżności, dzięki czemu energia wnika głęboko, aż do splotu brodawkowego włosa nie powodując ogrzania okolicznych tkanek. Zapewnia to niespotykaną skuteczność, bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort depilacji.

depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel.

Dlaczego my?

✔ Gwarancja oryginalnych zabiegów, bez tańszych zamienników

✔ Własne zaplecze ponad 20 urządzeń Hi-Tech, nie wypożyczamy, mamy dostępne wszystko od ręki

✔ Bezpieczeństwo Pacjenta na 1 miejscu, wolimy odmówić zabiegu, dla dobra Pacjenta

✔ Ponad 2600 pozytywnych opinii na Booksy, Znanylekarz, Google

✔ Skuteczność zabiegów testujemy na własnej skórze, przez lata wybieramy tylko te sprawdzone

✔ Stały doświadczony personel, który służy pomocą, dedykowany opiekun Pacjenta

✔ Kameralna atmosfera poza centrum i komfort natury blisko lasu

✔ Możliwość szybkiej rezerwacji online oraz wygodne zamówienia w sklepie internetowym

Opinie o La Guel warszawa

Najlepsza technologia na runku

depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel.

Laser Aleksandrytowy vs IPL vs Diode 940 vs Nd:YAG

Efekty potwierdzone klinicznie 

Chromatica® Platinum to laser do depilacji z klinicznie potwierdzoną skutecznością.Gotowe programy zabiegowe dostosowane do typu skóry wraz z systemem optycznej analizy fototypu.Częstotliwość 10Hz pozwala na stopniowanie kumulacji energii oraz szybkie i komfortowe przeprowadzenie zabiegu.

depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel. EFEKTY PRZED I PO.
depilacja laserowa warszawa ursynów w La Guel.

Witaj w La Guèl. W domu piękna, który zawsze jest blisko Ciebie. 

Klinika medycyny estetycznej warszawa
clinic & spa La Guel Warszawa

CENNIK DEPILACJI LASEROWEJ CHROMATICA XL®

 

PREMIEROWA PROMOCJA

GÓRNA WARGA / BRODA   160 zł  200 zł

DŁONIE / STOPY / PACHY  260 zł  300 zł

 

SZYJA / TWARZ / RAMIONA / PRZEDRAMIONA /

BARKI / BIKINI PŁYTKIE /POŚLADKI  300 zł  350 zł

 

ŁYDKI + KOLANA / UDA / KLATKA PIERSIOWA /

BRZUCH / BIKINI GŁĘBOKIE / PLECY GÓRNA LUB DOLNA CZĘŚĆ   420 zł  500 zł

Trwała depilacja laserowa Warszawa

Chcesz skutecznie pozbyć się włosków na ciele , tak by raz na zawsze zapomnieć o klasycznych metodach depilacji?

Usuwanie nadmiernego owłosienia w różnych częściach ciała jest nieodzownym elementem zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonując klasyczne metody depilacji nie możemy oczekiwać długotrwałych efektów. Usuwanie niechcianego owłosienia może być znacznie prostsze serii zabiegów depilacji laserem diodowym.

 

Skorzystaj z zabieg depilacji laserowej!

Usuwanie zbędnego owłosienia metodą depilacji laserowej jest obecnie jedną z najpopularniejszych i nowoczesnych metod pozbywania się niechcianego owłosienia.

Depilację laserową można wykonywać na różnych obszarach ciała. Nasza klinika oferuje szeroką ofertę zabiegów w tym depilacja laserowa bikini, brzucha, nóg czy innych partii ciała, na których pojawia się niechciane owłosienie.

Wbrew stereotypom z zabiegu depilacji korzystają nie tylko kobiety. Depilacja laserowa miejsc takich jak plecy czy tors często wybierana jest przez mężczyzn.

Nie ma określonych ram – jeśli marzy Ci się efekt gładkiej skóry, warto poddać się serii zabiegów laserem diodowym niezależnie od płci.

 

Dlaczego warto wykonać laserową depilację?

Zabieg depilacji laserowej stał się bardzo popularny przez swoją skuteczność i długotrwały efekt.

Pacjenci wybierają te metodę depilacji z kilku powodów:

  • trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia
  • epilacja nie powoduje obrzęków skóry i podrażnień
  • widać efekt już po pierwszym zabiegu
  • brak wrastających włosków i mieszków włosowych
  • wygodna depilacja bikini

 

Skuteczność zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa to skuteczna depilacja. Dlaczego? Dzięki trwałemu uszkodzeniu brodawki włosa, laserowy zabieg depilacji przynosi zamierzone efekty już po pierwszym zabiegu.

W naszej klinice La Guel Warszawa zabiegi wykonuje dyplomowany specjalista się przy użyciu lasera diodowego o wysokiej gęstości energii 120J/cm2 oraz odpowiednich produktów dzięki, którym cały proces jest bezbolesny.

By uzyskać efekt całkowicie gładkiego ciała, pozbawionego pojedynczych włosków, należy rozważyć serię zabiegów indywidualnie. Umawiając się na konsultacje w zależności od pacjenta ustala się miejsce zabiegu oraz ilość zabiegów.

 

Jak przygotować ciało do laserowego usuwania owłosienia?

Jeśli chcemy uzyskać gładką skórę zabiegami laserowymi należy się do nich odpowiednio przygotować. Jeśli planujemy z wyprzedzeniem podjąć się tym innowacyjnym zabiegom należy zrezygnować z opalania skóry na czas nie krótszy niż 1 miesiąca.

Jeśli skóra jest wystawiana na promienie słońca lub naświetlana może być bardziej podatna na poparzenia lasera diodowego.

Dzień przed zabiegiem należy zgolić włoski jednorazową maszynką. Pomiędzy zabiegami włosy będą odrastać w zmniejszonej ilości, gęstości i czasie. Należy wiedzieć, że nie można obcinać, golić czy przycinać ich wcześniej niż 2 tygodnie po wykonaniu depilacji laserowej.

Przed kolejnym zabiegiem należy przestrzegać takich samych wytycznych aby zachować bezpieczeństwo podczas zabiegu.

 

Jakim laserem wykonujemy depilację?

Do zabiegu laserem wykorzystujemy laser diodowy Chromatica Platinum XL, który posiada strukturę wiązki przy małym kącie rozbieżności, dzięki temu energia może głęboko przenikać nie powodując przy tym ogrzania okolicznych tkanek skóry.

Zabieg poprzez najnowszą technologię jest niezwykle skuteczny i komfortowy dla pacjenta, efekty depilacji laserowej potwierdzone są klinicznie.

 

Innowacyjny laser diodowy Chromatica Platinum XL®

W LA GUEL w Warszawie wykonujemy depilację laserową całego ciała, nowoczesny zabieg depilacji laserowej z użyciem lasera diodowego Chromatica platinum XL co gwarantuje osiągnięcia wysokiej skuteczności wykonywanych zabiegów.

Zabieg depilacji wykonywany tym laserem diodowym, jest jednym z najbardziej skutecznych laserów na rynku. Poprzez wykorzystanie najnowszej technologię światłowodu do transmisji impulsu świetlnego. Dzięki niemu możemy uzyskać trwały efekt gładkiej skóry na lata bez konieczności regularnego powtarzania zabiegów.

 

Dla kogo zabieg depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej można wykonywać u każdej osoby, po wcześniejszym wykluczeniu wszystkich przeciwskazań.

Przede wszystkim zabieg usuwania zbędnego owłosienia dedykowany jest osobom u, których owłosienie na ciele jest nadmierne i stanowi wstydliwy problem. Wiele z tych osób szuka skutecznej alternatywy oraz trwałych rezultatów nie jak w przypadku zabiegu klasycznej depilacji.

 

Osoby uprawiające sport

Wśród korzystających z zabiegów znajdują się też osoby, u których styl życia, hobby czy praca wymaga pewnych standardów wizualnych. W takich wypadkach zabiegi depilacji laserowej są dużym udogodnieniem w życiu codziennym.

Często do trwałej depilacji przystępują też osoby planujące tatuaż, na gładkiej skórze może się prezentować nieco estetyczniej i być bardziej widoczny.

 

Wskazania do zabiegu usuwania owłosienia

Nadmierne owłosienie – u niektórych osób występuje liczne owłosienie, często spowodowane zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Usuwanie włosków metodą depilacji może przyczynić się do poprawy samopoczucia i oddziaływać na lepszą samoocenę pacjenta.

Wrastające się mieszki włosowe – związane jest to z rogowaceniem mieszków włosowych. W momencie gdy następuje nadmiar zrogowaciałego naskórka zostaje zgromadzony w mieszkach, uniemożliwiając im przebicie się ponad powierzchnię. Najczęściej doprowadza to do stanów zapalnych.

 

Efekty wykonywanych zabiegów depilacji laserowej

Jeśli oczekujemy widocznych efektów, możemy się ich spodziewać już po pierwszym zabiegu. Cały proces usuwania owłosienia laserem trwa około 4-5 miesięcy.

W zależności od miejsca depilacji, rodzaju włosa i ilości serii zabiegów depilacji efekt będzie się różnić. Jeśli nastąpi trwałe usunięcie mieszków włosowych możemy być pewni, że na jego miejsce nie wróci nowy.

Poddając się kolejnej serii zabiegów depilacji laserowej możemy spodziewać się tylko bardziej wyraźnych efektów w postaci gładkiej skóry i trwałego pozbycia się nadmiernego owłosienia.

 

Kto wykonuje zabieg depilacji laserowej?

W naszej klinice depilacja laserowa Warszawa wykonywana jest przez doświadczone osoby. Zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej po wcześniejszej konsultacji z pacjentem, gdzie wykluczone są wszystkie przeciwskazania.

 

Profesjonalna depilacja laserowa bikini w LA GUEL Warszawa

Jeśli szukasz trwałej depilacji laserowej w Warszawie wraz z gwarancją bezpieczeństwa odwiedź naszą klinikę medycyny estetycznej i przekonaj się sam o skuteczności zabiegu.

Depilacja laserowa Warszawa to najszybsza technologia do trwałego usuwania owłosienia.

W naszej ofercie jest:

  • trwała depilacja pach
  • depilacja bikini
  • usuwanie owłosienia z trudno dostępnych części ciała

 

Chcesz uzyskać gładką skórę i pozbyć się wrastających włosków raz na zawsze?

Umów się na konsultację w naszej klinice medycyny estetycznej Warszawa. Dowiesz się wszystkich szczegółów odnośnie laserowej depilacji usuwania włosów, ilości zabiegów oraz tego jak przygotować.

Dzięki depilacji laserowej pozbędziesz się uporczywego problemu, skuteczność wykonywanych zabiegów potwierdzona grono zadowolonych klientek.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping