Zaznacz stronę

HISTORIA

Jak powstała nasza idea…

“La Guèl to podziękowanie dla ludzi, którzy każdego dnia ratują innym życie”

More Than Beauty. 3 HISTORIA I WARTOŚCI
3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 67 HISTORIA I WARTOŚCI
3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 68 HISTORIA I WARTOŚCI

MORE THAN BEAUTY.

Marka LA GUÈL® zapoczątkowana została przez Piotra Korc, a koncepcja zrodziła się po  wydarzeniu, które zmieniło jego życie. Wypadek, któremu uległ, wiązał się z obszernym poparzeniem. Lekarze nie dawali wielkich szans na wyzdrowienie i z dozą ostrożności podejmowali działania. W ciężkim stanie spędził wiele miesięcy swojego życia. Na nowo uczył się funkcjonować i wykonywać podstawowe czynności, które dla większości z nas są codzienną rutyną. Te doświadczenia wywarły ogromny wpływ na dalsze życie.

3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 68 HISTORIA I WARTOŚCI

DOŚWIADCZENIA

Po opuszczeniu szpitala poddawał się terapiom i rehabilitacji, eksperymentował, przez cały czas zgłębiając wiedzę na temat nowoczesnych technologii i najskuteczniejszych produktów, które pozwolą przywrócić skórze dawny, zdrowy wygląd. Metodą prób i błędów znalazł najlepszej jakości zabiegi oraz kosmetyki, które nie tylko w znacznym stopniu zniwelowały blizny po oparzeniach, ale również zapewniają skórze najlepszy możliwy wygląd. Efekty terapii, jakie udało się osiągnąć przerosły oczekiwania najlepszych specjalistów. 

Projekt bez tytułu 9 HISTORIA I WARTOŚCI
3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 64 HISTORIA I WARTOŚCI

MIEJSCE

Chcąc podzielić się swoim doświadczeniem i spodziewaną jakością opieki, powstała klinika zlokalizowana w zacisznej i pełnej harmonii zielonej okolicy w Warszawie. Zatrudniamy najbardziej wykwalifikowaną kadrę lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którzy tworzą indywidualne terapie Beauty dla każdego, kto chce dbać o siebie w najlepszy możliwy sposób.

3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 64 HISTORIA I WARTOŚCI

NASZE WARTOŚCI

“Chciałbym, aby odbiorcy wizji marki LA GUÈL otrzymali zabiegi i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie. Poczuli się całkowicie odprężeni i zaopiekowani. Osobiście dbam, aby nie było to tylko obietnicą.

LA GUÈL powstało w podziękowaniu dla ludzi, którzy każdego dnia ratują innym życie. Mam nadzieję, że chociaż częściowo możemy przekazywać dalej to ogromne ciepło i poświęcenie”

More Than Beauty. 1 HISTORIA I WARTOŚCI
3 Komórki macierzyste 1 1024x768 HISTORIA I WARTOŚCI
Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping