Zaznacz stronę

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej

Porozmawiajmy o Twoim problemie

Konsultacja lekarska

u dr Marty Błażewicz

Każda wizyta w naszej Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA składa się z dwóch etapów.

Pierwszy to konsultacja lekarska, podczas, której lekarz medycyny estetycznej przeprowadza wywiad medyczny. Określane zostają przeciwwskazania do zabiegów, Pacjenci podpisują niezbędne dokumenty i zgody na zabiegi oraz ustalacie Państwo plan leczenia i rodzaj wykonywanych zabiegów.Drugim etapem, jeżeli lekarz nie stwierdził przeciwwskazań do wykonania leczenia, jest wykonanie zabiegu oraz przekazanie niezbędnych informacji na temat postępowania pozabiegowego.

Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie, specjalną maścią lub preparatem iniekcyjnym, jeżeli Państwo sobie tego życzą.

Należy pamiętać, że zabiegi wykonywane w Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA są zabiegami kosmetologicznymi i medycznymi i jak wszystkie tego rodzaju zabiegi niosą ze sobą ryzyko powikłań i dolegliwości, niedostatecznych lub odbiegających od efektów przeciętnie występujących. Efekty zabiegów zależą od wielu czynników m.in.: rodzaju skóry pacjenta, trybu życia, higieny, przebytych i obecnych chorób, przyjmowanych leków, zastosowania się do zaleceń pozabiegowych, diety, wykorzystanych preparatów i uczulenia na ich składniki, skłonności do chorób i obciążeń genetycznych itd.

Należy pamiętać, że zabiegi wykonywane w Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA są zabiegami kosmetologicznymi i medycznymi i jak wszystkie tego rodzaju zabiegi niosą ze sobą ryzyko powikłań i dolegliwości, niedostatecznych lub odbiegających od efektów przeciętnie występujących. Efekty zabiegów zależą od wielu czynników m.in.: rodzaju skóry pacjenta, trybu życia, higieny, przebytych i obecnych chorób, przyjmowanych leków, zastosowania się do zaleceń pozabiegowych, diety, wykorzystanych preparatów i uczulenia na ich składniki, skłonności do chorób i obciążeń genetycznych itd.

.

Najnowsze technologie

Poznaj najnowsze światowe premiery Beaty w jednym miejscu.

Naturalne efekty

Odkryj swój potencjał na nowo, razem przywrócimy Twój dawny blask.

Doświadczony zepół

Tylko wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy są gwarancją bezpieczeństwa.  

Nasze usługi

^

Lifting bezoperacyjny

^

Modelowanie ust

^

Wolumetria twarzy

^

Walka z oznakami zmęczenia

^

Likwidacja zmarszczek

^

Rewitalizacja komórami macierzystymi

Dobry specjalista wie co dla Ciebie najlepsze

Wybierz eksperta bez pośpiechu

Stosuj się do wytycznych lekarza

Pamiętaj o wizycie kontrolenej po zabiegu

“Czułam się jak księżniczka…”

Agata

15.07.2019

“To aż trudne do uwierzenia, że po trzech zabiegach jest tak wyraźna zmiana.”

Marta

25.07.2019

“Wspaniałe miejsce, cudowna obsługa, można się całkowicie zatracić…”

Ania

02.08.2019

Zarezerwuj

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping