Zaznacz stronę
Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
Juvederm w Klinice Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
Nagrody Medycyna estetyczna warszawa

Liczba pozytywnych opinii
3

Powiększanie ust z naturalnym efektem. Sprawdź!

Zespół lekarzy

Poznaj Twoich nowych ekspertów Beauty, doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej.

Mówią o nas

Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa

Medycyna estetyczna i powiększanie ust w Warszawie? Poznaj Twoich nowych opiekunów Beauty: 

Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa

leakrz Marta Błażewicz

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to mój zawód, ale przede wszystkich ogromna pasja i zaangażowanie dla każdego pacjenta. Każda osoba ma unikalne potrzeby i oczekiwania. Dla mnie bardzo ważne jest ich poznanie. 

Jako lekarz rekomenduję tylko sprawdzone zabiegi i najwyższej jakości produkty Juvèderm, Belotero, Neauvia, Filorga dobierane indywidualnie do potrzeb. Gwarantuję pełne zadowolenie i komfort podczas zabiegu.  Zachęcam do obejrzenia galerii efektów u moich pacjentów. 

Nagrody Medycyna estetyczna warszawa la guel
lekarz Paulina Strugała w Klinice Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa

lekarz Paulina Strugała

Naturalne efekty z zakresu medycyny estetycznej to moja specjalność, ale przede wszystkim to niesamowite zrozumienie i troska o każdego pacjenta. Każda osoba ma swoje własne cele i ambicje. Dla mnie kluczowe jest to, aby je zrozumieć.

Jako lekarz, polecam jedynie sprawdzone procedury i produkty najwyższej jakości, takie jak Allergan, Restylane, Radiesse, wybierane indywidualnie dla każdego pacjenta. Zapewniam pełne zadowolenie i komfort podczas każdej operacji. Zapraszam do przeglądania galerii efektów u moich pacjentów.

Nagrody Medycyna estetyczna warszawa la guel

Chwila dla Twojego Piękna

Modelowanie ust kwasem hialuronowym- naturalne i natychmiastowe efekty!

Zapomnij o ustach pozbawionych jędrności! Asymetria ust czy opadnięte kąciki możesz zmienić za pomocą zabiegu modelowania kwasem hialuronowym.

Modelowanie ust w Warszawie jest ostatnimi czasy jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej. Chęć posiadania przez Panie pełnych i jędrnych ust znacznie wzrasta. Z tego powodu decydują się na korektę kształtu ust i zwiększenie ich objętości. Powiększanie ust pozwoli nadać wargą pożądanego kształtu. Celem wypełnienia ust kwasem hialuronowym jest całościowa regeneracja poprzez osiągnięcie najwyższego nawilżenia tkanek.

W naszej klinice medycyny estetycznej po przeprowadzeniu zabiegu powiększania ust możesz oczekiwać niesamowitych efektów, które przekroczą Twoje oczekiwania. . Celem modelowania ust w naszej klinice medycyny estetycznej jest osiągnięcie satysfakcjonującego efektu oraz zachowanie naturalnego wyglądu.

 

Jak wygląda zabieg modelowania ust?

Modelowanie ust z użyciem kwasu hialuronowego przebiega następująco:

  • W pierwszym etapie pacjentka dostaje na usta specjalną maść znieczulającą. Kiedy działanie produkty będzie odczuwalne lekarz przystępuje do wstrzykiwania preparatu. Zabieg nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

 

  • Do powiększania ust używa się preparatu modelującego usta czyli kwasu hialuronowego, który ma konsystencję żelu. By odpowiednio modelować kontur ust stosuje się cienkie igły, dzięki czemu można uniknąć też ewentualnych obrzęków i siniaków.

 

Czy są przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust?

Zabiegu powiększania ust powinny unikać pacjentki zmagające się ze stanem zapalnym organizmu i opryszczką, a także kobiety będące w ciąży. Do zabiegu może przystąpić każda pacjentka, u której wykluczone zostały przeciwskazania. Zabiegi modelowania ust wykonuje się niezależnie od wieku pacjentki.

 

Czy zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym boli?

Przed przystąpieniem do powiększania ust kwasem hialuronowym każda pacjentka otrzymuje znieczulająca maść. Dzięki niej modelowania ust odbywa się całkowicie bezboleśnie.

W naszej klinice La Guel Warszawa oferujemy różne rodzaje kwasu hialuronowego, w tym Juvederm oraz Stylage. Są to preparaty wysokiej jakości, które zapewniają długotrwały efekt. Po zabiegu pacjentka może spodziewać się pięknych i pełnych ust, które będą naturalnie wyglądały.

Efekt utrzymuje się zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy, po czym można powtórzyć zabieg.

Zabieg powiększania ust jest bezpieczny i mało inwazyjny. Nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji i można wrócić do codziennych aktywności zaraz po jego zakończeniu. Jedynym zaleceniem jest unikanie spożywania gorących i pikantnych potraw przez pierwsze kilka dni po zabiegu oraz unikanie masażu ust przez 24 godziny.

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego lub kliniki medycyny estetycznej, gdzie przeprowadzimy zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Nasi doświadczeni lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy zapewnią profesjonalną i bezpieczną obsługę oraz pomogą wybrać odpowiedni rodzaj kwasu hialuronowego, który spełni indywidualne potrzeby każdej pacjentki.

Zespół La Guel Warszawa
przesuń w dół
Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
3

JUVÉDERM® Zaskocz innych swoim nowym naturalnym blaskiem!

modelowanie ust Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa

Miejsce inspirowane potrzebami prawdziwych kobiet. 

MODELOWANIE UST – WOLUMETRIA

Modelowanie ust to popularny, lubiany i pożądany przez wiele kobiet zabieg, który w doskonały i nieskomplikowany sposób pozwala uwidocznić i podkreślić jeden z najistotniejszych elementów na naszej twarzy.
Nic tak nie przekonuje i nie buduje własnej pozytywnej samooceny jak ładne, ponętne i pełne usta.

Dzięki zabiegom w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii LA GUÈL CLINIC & SPA  osoby, które borykają się z problemem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt, dodać im sprężystości lub kolorytu mogą tego dokonać szybko i skutecznie.

Efekty zabiegu. Co mogę zyskać?

– Proporcjonalne i naturalnie podkreślone usta,
– Pełne i uwydatnione usta,
– Przywrócony koloryt – poprawiona czerwień ust,
– Wyrównana asymetria warg,
– Podkreślone łuki kupidyna.

Pierwsze efekty pojawiają się od razu po zabiegu. Dla utrzymania pożądanego efektu modelowania ust, zabiegi należ powtarzać w odstępach około 8-9 miesięcy, w zależności od efektu poprzedniego zabiegu.

Przeciwwskazania:

– Ciąża i karmienie piersią,
– Stany zapalne skóry, np. opryszczka, stany ropne skóry,
– Choroby autoimmunologiczne,
– Tendencje do powstawania bliznowców,
– Zażywanie niektórych leków (rozrzedzające krew, antybiotyki, leki przeciwnowotworowe),
– Zabiegi laserowe wykonujemy zawsze przed wypełnieniem.

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Już bezpośrednio po zakończonym zabiegu efekt powiększania ust jest widoczny. Efekt modelowania ust zależny jest też od ilości kwasu hialuronowego, który został użyty do wykonania zabiegu kwasem.

Ostateczny efekt powiększania ust kwasem to zwiększone objętości ust czy bardziej nawilżona struktura skóry ust. Kwas hialuronowy daje również efekt nawilżenia ust, dzięki czemu wyglądają na bardziej jędrne. Ostateczny efekt korekty ust widoczny jest po mniej więcej 2 tygodniach od dnia wykonania zabiegu.

Kwas hialuronowy potrzebuje czasu aby dobrze ułożyć się w tkankach miękkich. Po wykonaniu zabiegu należy unikać rozgrzewania ust i okolic kącików ust, a także masowania.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty zabiegu powiększania ust utrzymują się zazwyczaj przez około rok, jednak jest to bardzo zależne od wielu czynników. Wpływa na to tryb życia, spożywanie używek czy predyspozycje genetyczne.

 

Czy zabieg powiększania ust trzeba powtarzać?

Jeżeli zabieg powiększania ust przypadnie nam do gustu i chcemy by pełne usta cieszyły nas jak najdłużej konieczne będzie ponowne wypełnianie ust preparatem.
Po około upływie roku od wykonania pierwszego zabiegu można kolejny raz modelować kontur ust.

 

Modelowanie ust – kiedy wykonuje się zabieg?

Na powiększanie ust decydują się zazwyczaj osoby, które nie zostały obdarzone przez matkę naturę pełnymi ustami. Niesymetryczne bądź wąskie usta po podaniu kwasu hialuronowego zyskują nowy wygląd. Efekt powiększania ust widoczny jest bezpośrednio po wykonanym zabiegu.

Wykorzystanie bezpiecznego kwasu hialuronowego zapewnia szybkie nawilżenie ust oraz poprawę ich ukrwienia. Wykonywany w naszym gabinecie medycyny estetycznej zabieg modelowania ust jest całkowicie bezpieczną formą naturalnego powiększania ust.

 

Skorzystaj z oferty zabiegów modelowania ust kwasem hialuronowym. Wykonując zabiegu powiększania ust zyskasz nowy wygląd.

Magiczna chwila luksusu

Witaj w świecie LA GUÈL Clinic & SPA w Warszawie. Nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna Anti-Age z zastosowaniem światowych premier dla duszy i ciała.

Poczujesz, że Twój blask odżył na nowo.

Witaj w świecie LA GUÈL Clinic & SPA w Warszawie. Nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna Anti-Age z zastosowaniem światowych premier dla duszy i ciała.

modelowanie ust klinika medycyny warszawa
Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa

Twoja harmonia ciała i ducha

Witaj w świecie LA GUÈL Clinic & SPA w Warszawie. Nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna Anti-Age z zastosowaniem światowych premier dla duszy i ciała.

LA GUÈL

*Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego Pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech Pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się Pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. 

Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping