Zaznacz stronę

ZABIEGI ANTI-AGING

 

Oznaki starzenia na twarzy każdemu sprawiają ogromny dyskomfort – zmarszczki i wiotka skóra źle się prezentują i nie zamaskuje ich nawet najstaranniejszy makijaż. Co prawda większość z nas w stosownym momencie sięga po specjalne kremy przeciwzmarszczkowe, jednakże te nie są w stanie poradzić sobie z dużymi bruzdami i nie docierają do głębokich warstw skóry. Aby na długo cieszyć się pięknym i młodym wyglądem, należy regularnie odwiedzać klinikę medycyny estetycznej, gdzie przy pomocy zabiegów kosmetologii hi-tech skutecznie można usunąć i powstrzymać postępujące oznaki starzenia.

Wyjątkowa skuteczność

Rodzaj zastosowanej technologii kosmetolog dobiera indywidualnie na podstawie rodzaju i kondycji cery, tak by zabieg był bezpieczny i przyniósł jak najlepsze efekty. Każda metoda polega na tworzeniu mikrouszkodzeń czy też obkurczeń w strukturze skóry. Te z kolei stymulują procesy regeneracyjne: produkcję elastyny i kolagenu, które odpowiedzialne są za jędrność, gładkość i sprężystość skóry. Na tym właśnie zasadza się skuteczność zabiegów high-tech gwarantujących efekt liftingu bez skalpela.

W celu odmłodzenia w naszej klinice stosuje się laseroterapię, mezoterapię mikoigłową, thermolifting, a także specjalnie skomponowane kuracje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

LA GUÈL

KONTAKT

ZADZWOŃ DO NAS

(22) 299 11 20

790 843 843

 

Warszawa ul. Pelikanów 10b

Zielony Ursynów

 

UMÓW WIZYTĘ JUŻ TERAZ W NAJWYGODNIEJSZY SPOSÓB:

ZADZWOŃ

(22) 299 11 20

CHAT

NAPISZ ONLINE

W KLINICE

PELIKANÓW 10B WARSZAWA

MAILOWO

INFO@LAGUEL.PL

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping