Zaznacz stronę

Modelowanie kształtu nosa

MODELOWANIE KSZTAŁTU NOSA

Niezadowalający kształt nosa potrafi wpędzić w kompleksy, nic dziwnego, że to modelowanie tej części ciała stało się jednym z najbardziej chętnych wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej.

Korekty nosa zazwyczaj przeprowadzane były poprzez operację plastyczną nosa. Ta z metod jest jedną na najbardziej inwazyjnych i zakończona jest długim okresem rekonwalescencji.

Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej jesteśmy w stanie dokonać zabiegu korekty nosa bez poddawanie się operacji nosa. Dla wielu osób jest to bardzo

korekta nosa warszawa klinika la guel

Modelowanie bez operacji plastycznej nosa

Modelowanie kształtu nosa bez operacji korekty nosa jest możliwie, dzięki nowym technologiom i rozwojowi medycyny estetycznej. Problemy natury estetycznej można teraz zlikwidować za pomocą mniej inwazyjnych zabiegów.

Stanowią one świetną alternatywę dla klasycznej plastyki nosa. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego umożliwiają pacjentom uzyskać zadowalający efekt.

 

Zabiegi korekty nosa Warszawa

Klinika medycyny w Warszawie oferuje bezpieczny zabieg korekty nosa bez konieczności chirurgii plastycznej twarzy.

 

Zmiana wyglądu nosa przez korektę nosa

Wskazania do zabiegu korekty nosa

Powodów z jakich pacjentki decydują się na przeprowadzona korekta nosa jest wiele, jednym z najbardziej popularnych jest niezadowolenie z jego naturalnego kształtu oraz rozmiaru. Tutaj spore znaczenie ma uwarunkowanie genetyczne. Czasami zdarza się, że nos należy skorygować z powodu urazu.

korekta nosa klinika laguel warszawa

Indywidualne uwarunkowania genetyczne niewątpliwie są najczęstszą przyczyną braku satysfakcji z wyglądu nosa np. w przypadku wąskiej nasady lub podzielonej chrząstki. Niekiedy jednak problemem są zmiany wynikające z urazu, lub z postępującego procesu starzenia.

 

Najczęściej korekcie nosa poddają się osoby z:

  • obniżonym kątem czołowo-nosowy i grzbietem
  • ostrym kątem nosowo-wargowy,
  • cofniętą kolumienka nosa,
  • nieestetycznie wyglądającą chrząstką na czubku nosa

     

Niechirurgiczna korekta nosa – rodzaje zabiegów korekty nosa

Korekt nosa nićmi aptos

Metoda ta cieszy się dużą popularnością przez swoją skuteczność i efekt zabiegu. Nici aptos w swoim składzie zawierają specjalistyczne kwasy kaprolakton i polimlekowy, które pobudzają do regeneracji tkanki i stymulują produkcję kolagenu. Implantowanie nici aptos do głębszych warstw skóry jest całkowicie bezpieczne.

 

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Podobnie jak podczas innych zabiegów wypełniających zabieg korekcji wyglądu nosa odbywa się wraz z miejscowym znieczuleniu pacjenta. Podczas zabiegu specjalista medycyny estetycznej chirurgii plastycznej wykonuje punktowe lub liniowe iniekcje.

W czasie trwania wykonywania zabiegu lekarz wypełnia preparatem miejsce ponad częścią kostną grzbietu nosa w części chrzęstnej.

korekta nosa warszawa

Skuteczność wykonywanych zabiegów

Nos jest bardzo istotnym elementem naszej twarzy, który znaczenie wpływa na cały owal twarzy. Jednak kiedy kształt nosa lub jego wielkość jest niezadowalająca może znacznie wpłynąć na naszą samoocenę.

Korygowanie ewentualnych mankamentów jest możliwe nie tylko dzięki poddaniu się operacji plastycznej nosa .
Skorzystaj z liftingu nosa nićmi Aptos i popraw jego wygląd w nieinwazyjny sposób.

 

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping