Zaznacz stronę

BEAUTY EXPERT

BEAUTY EXPERT – ODMŁADZANIE I POPRAWA KONDYCJI SKÓRY

SYNERGIA ZABIEGÓW W KOMPLEKSOWEJ WALCE O TWOJĄ MŁODOŚĆ

Poznaj technologię 5 w 1. Sprawdź jak całościowo podchodzimy do rozwiązań anti-aging

O URZĄDZENIU

Urządzenie Beauty Expert pozwala na wykonanie pięciu różnych zabiegów pozytywnie oddziałujących na kondycję skóry. Za jego pomocą nie tylko nawilżymy i odżywimy skórę, ale i pobudzimy ją do silnej regeneracji. Kompleksowe i nowoczesne urządzenie Beauty Expert dostarcza nam szereg korzyści zabiegowych, dzięki którym przywrócimy skórze blask i zdrowy wygląd.

Możliwości i zabiegi wykonywane urządzeniem Beauty Expert

Mikrodermabrazja diamentowa – jej celem jest dogłębne oczyszczenie skóry poprzez złuszczanie martwych komórek naskórka. Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności skóry oraz odżywienie jej za pomocą dostarczenia wartościowych składników odżywczych. Mikrodermabrazja diamentowa skutecznie zmniejsza widoczność rozstępów skórnych.Darnsonwalizacja – odżywia skórę i ułatwia dotarcie składników aktywnych w jej głąb. Zabieg skutecznie przyspiesza proces gojenia się ran, a także regeneracji tkanek. Posiada właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze, przez co jest używana na zakończenie poszczególnych zabiegów, zwłaszcza oczyszczających skórę.Ultradźwięki, sonoforeza i mikromasaż tkankowy – zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe. Wytwarzane ciepło powoduje przyspieszenie metabolizmu oraz poprawę ukrwienia skóry. Sonoforeza polega na wprowadzeniu w głębsze warstwy naskórka wartościowych substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków, przekraczających barierę, jaką stanowi płaszcz hydrolipidowy.Peeling kawitacyjny – zabieg polega na przesuwaniu szpatułki kawitacyjnej wytwarzającej fale ultradźwiękowe po wilgotnej skórze. Podczas zabiegu dochodzi do pękania pęcherzyków wypełnionych gazem, co prowadzi do rozbicia martwych komórek oraz oczyszczenia skóry.Elektroagulacja – ułatwia pozbycie się prosaków, kaszaków, kurzajek, włókniaków, naczyniaków starczych oraz brodawek łojotokowych. W trakcie zabiegu dochodzi do ścinania białka zmian skórnych przy wykorzystaniu prądów wysokiej częstotliwości. W efekcie wytworzone zostaje ciepło powodujące uszkodzenie białek w tkance, m.in. w postaci brodawek czy prosaków.

WSKAZANIA

skóra pozbawiona jędrności i elastyczności,suchość skóry,rozszerzone pory,przebarwienia i blizny potrądzikowe,łojotok,cera tłusta i mieszana,brak witalności skóry,szary koloryt skóry,rozstępyzmarszczki,potrzeba odżywienia skóry.

EFEKTY PO ZABIEGU

 zdrowa, pełna blasku skóra,zmniejszenie widoczności zmarszczek,nawilżenie i odżywienie skóry,regulacja poziomu wydzielanego sebum,poprawa jędrności skóry,przyspieszenie gojenia się ran,złuszczenie martwego naskórka,dogłębne oczyszczenie skóry.

Każdy z zabiegów posiada własne PRZECIWWSKAZANIA, jednakże do najważniejszych należą:

wirusowe, grzybicze i bakteryjne zakażenia,choroby nowotworowe,uszkodzenia ciągłości skóry,kuracja pochodną witaminy A,trądzik z aktywnym stanem zapalnym,ciążastany gorączkowe,rozrusznik serca.

Zabieg z użyciem urządzenia Beauty Expert dedykowany jest zwłaszcza osobom, które chcą osiągnąć efekt zdrowej, pięknej skóry pełnej blasku. Zapraszamy do wizyty w LA GUÈL CLINIC&SPA i skorzystania z zabiegu Beauty Expert pod okiem doświadczonych profesjonalistów. W celu upewnienia się o braku posiadanych przeciwwskazań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIAnapisz lub zadzwoń


formularz


tel.: 790-843-843

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping