Zaznacz stronę

SAUNA INFRAFRED – NOWY POZIOM RELAXU

RELAX, WŁAŚCIWOŚCI TERAPEUTYCZNE I REGENERACYJNE W JEDNYM

W La Guèl Clinic & SPA występuje możliwość skorzystania z sauny Infrared Dr Fischer. Korzyści tego zabiegu są bardzo obszerne.

Sauna Infrared pozytywnie rzutuje zarówno na samopoczucie, wygląd jak i przede wszystkim zdrowie.

Terapia Infrared wykorzystuje bardzo wysokiej jakości promienniki kwarcowe, które oddziałują na organizm od wewnątrz.

Odpowiadają za ogrzanie skóry i narządów wewnętrznych, co umożliwia ich regenerację, terapię i wzmocnienie.

Jak działa Sauna Infrared w Warszawie?

Kluczowym elementem budowy Sauny Infrared są kwarcowe promienniki najnowszej generacji. Urządzenie zdobyło popularność na całym świecie ze względu na posiadanie unikalnych właściwości o charakterze zdrowotnym, terapeutycznym jak i pielęgnacyjnych.

O działaniu Sauny Infrared świadczą zastosowane żarniki, które odpowiadają za generowanie promieniowania podczerwonego o krótkofalowym zakresie. Umożliwiają bezpośrednie dostarczenie do organizmu leczniczego promieniowania.

Promieniowanie przekształcane jest w ciepło, co pozwala na ogrzanie głębokich warstw skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej. Jednocześnie ciepło trafia także do mięśni i organów wewnętrznych. Podwyższenie temperatury pozwala na regenerowanie i wzmocnienie organizmu.

W saunie Infrared panuje temperatura wynosząca od 25 do 60 stopni Celsjusza. Ten zakres temperatury umożliwia wydłużenie potencjalnego czasu pobytu. Dłuższy okres pobytu w saunie pozwala na poprawę samopoczucia i jednocześnie rzutuje na kształtowanie sylwetki.

Osoby, które regularnie odwiedzają Sauny Infrared posiadają szansę na realną poprawę stanu zdrowia i zlikwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto odnotowują również poprawę metabolizmu, a z ich organizmu usuwane są toksyczne związki chemiczne, które przyczyniają się do powstawania cellulitu.

Posiadana w naszej klinice La Guèl Clinic & SPA Sauna Infrared została wykonana z bardzo wysokiej jakości drewna cedrowego. Posiada wbudowane żarniki kwarcowe ze specjalnym filtrem, który odpowiedzialny jest za lepsze rozszczepianie promieni.

Równolegle ten filtr umożliwia zapewnienie ochrony dla skóry i oczu. Korzystanie z Sauny Ir jest w pełni bezpieczne, o czym świadczą certyfikaty bezpieczeństwa.

sauna infrafred dr fischer w la guel warszawa
la Guel Warszawa

Marzysz o pięknych lśniących włosach?

Wypróbuj terapię na wypadające i osłabione włosy

Hair Filler Dr Cyj.

La Guel Warszawa

Sauna Infrared w Warszawie – jak korzystać?

Przed skorzystaniem z sauny należy dokładnie zmyć makijaż, a także wszelkie preparaty nakładane na skórę. Skóra musi posiadać pełną zdolność oddychania, aby umożliwić wydalanie toksyn na zewnątrz.

Z sauny nie można korzystać od razu po spożyciu posiłku, rekomendowane jest odczekanie 1,5 godziny, jak i na czczo.

Do sauny należy wejść bez klapek i usiąść na ręczniku, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu skóry z drewnem.

Jednorazowy seans trwa ok. 30 minut, a Sauna Infrared powinna być rozgrzana do temperatury wynoszącej od 45 do 60 stopni Celsjusza. Tuż po zakończonym zabiegu należy dokładnie owinąć się grubym ręcznikiem lub szlafrokiem.

Koniecznie należy uzupełnić poziom płynów niezwłocznie po opuszczeniu sauny.

Następnie należy przetrzeć skórę twarzy tonikiem lub wodą micelarną, a na ciało nanieść balsam nawilżający.

Jakie efekty zapewnia Sauna Infrared w Warszawie?

Przebywanie w Saunie Infrared poprawia cały szereg różnych procesów zachodzących w organizmie. Obecność wysokich temperatur sprawia, że szybciej redukowana jest tkanka tłuszczowa i przyspieszone jest oczyszczanie organizmu z toksyn.

Regularne wizyty w Saunie umożliwiają redukowanie cellulitu.

Sauna Ir to nie tylko oddziaływanie na wygląd sylwetki, ale przede wszystkim usprawnia pracę organizmu. Sauna Infrared łagodzi bóle mięśniowe i stawowe, które wynikają z reumatyzmu, choroby zwyrodnieniowej czy przemęczenia.

Ten typ sauny sprzyja regeneracji organizmu po przebytej kontuzji czy zwichnięciu. Inna korzyść Sauny Infrared to m.in. redukcja bóli menstruacyjnych, bóli powstałych po oparzeniu czy nerwobóli.

Pobyt w Saunie Infrared zapewnia lepsze samopoczucie. Równolegle dochodzi do zredukowania poziomu zmęczenia, stresu i napięcia nerwowego. Przyjmuje się, że posiada właściwości antydepresyjne.

Zastosowana technologia Infrared przekłada się na kondycję skóry. Jest pomocna w leczeniu licznych dolegliwości skórnych – trądzik, pokrzywka, egzema, łuszczyca.

la guel warszawa

Pozytywne rezultaty są odnotowywane także w przypadku leczenia oparzeń i ran pooperacyjnych. Sauna Ir umożliwia zredukowanie widoczności blizn i zrostów pooperacyjnych czy oparzeniowych.

Przebywając w Saunie Infrared nabędziesz lepszą odporność, usprawnisz swoją przemianę materii i podniesiesz wydajność układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo sauna wykazuje łagodne działanie w odniesieniu do dróg oddechowych.

Sauna Ir jest doskonałą inwestycją zarówno w zdrowie psychiczne jak poprzez wysmuklenie sylwetki jak i lepszą kondycję skóry twarzy. Pozytywne rezultaty dostrzegalne są wyłącznie przy regularnym korzystaniu.

Zalety Sauna Infrared posiada niezwykle liczne, dlatego nie warto zwlekać i jak szybciej umówić się na seans, aby złapać chwilę wytchnienia od codzienności.

Lifting twarzy bez saklpela!

Spraw sobie Zabieg Thermoliftingu!

LA GUÈL

Sauna Infrared Dr Fisher - nowy poziom relaksu w La Guèl Warszawa!

KONTAKT

ZADZWOŃ DO NAS

(22) 299 11 20

790 843 843

 

Warszawa ul. Pelikanów 10b

Zielony Ursynów

la guel warszawa
zabiegi w la guel warszawa

Foto-odmłodzenie, likwidacja przebarwień i rumienia na twarzy,

tylko

z zabiegiem laserem BBL!

"

 

UMÓW WIZYTĘ JUŻ TERAZ W NAJWYGODNIEJSZY SPOSÓB:

ZADZWOŃ

(22) 299 11 20

CHAT

NAPISZ ONLINE

W KLINICE

PELIKANÓW 10B WARSZAWA

MAILOWO

INFO@LAGUEL.PL

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping