Zaznacz stronę
Kopia Kopia Kopia Symbol zastępczy tekstu 1000×200 px 800×200 px 1 min SONOQUEEN HIFU

Pozytywnych opinii

Kopia Bez tytulu 1920×889 px 1920×600 px 2 SONOQUEEN HIFU

Pierwszy na świecie lifting bez skalpela, bez bólu

Najnowocześniejszy oryginalny zabieg SonoQueen® jest nazywany królową liftingu nie bez przyczyny. Ta nowatorska technologia daje efekty jak dotąd nieosiągalne bez ingerencji chirurgicznej. Oryginalny lifiting SonoQueen® to:

23667899 1988114194738192 9203880848200302592 n SONOQUEEN HIFU
Z

LIFTING SKÓRY BEZBOLEŚNIE

Pierwsza technologia umożliwiająca wykonanie liftingu całkowicie komfortowo, bez znieczulenia, bez naruszenia skóry.

 

EFEKTY NA DŁUGO 

Pierwszy efekty widoczne są od razu, 100% lifting zobaczymy po 3 miesiącach, a rezultat utrzyma się przez wiele miesięcy. 

 

 BEZ REKONWALESCENCJI 

SonoQueen® to topowa technologia, która w przeciwieństwie do chirurgii nie wyklucza nas z codziennego życia.

 

Pokaż swoje naturalne piękno już od 1 dnia po zabiegu

Pierwsze 20% efektów widoczne jest od razu po zabiegu, każdego kolejnego dnia jest coraz lepiej. Nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Pełne rezultaty widoczne są po całkowitej regeneracji tkanek czyli po około 3 miesiącach.

Kopia Kopia Kopia Symbol zastępczy tekstu 1000×200 px 800×200 px 2 min SONOQUEEN HIFU
3 KROKI. 30 MINUT.EFEKTY JAKICH NIE BYŁO. 33 SONOQUEEN HIFU
5 5 SONOQUEEN HIFU
sono queen efekty 3 1024x446 SONOQUEEN HIFU
sonoqueen przed i po 1024x446 SONOQUEEN HIFU
HIFU SONOQUEEN HIFU

Ultranowoczesna technologia jakiej jeszcze nie było

Mówią o nas

1 1 SONOQUEEN HIFU
2 1 SONOQUEEN HIFU

100% bezinwazyjnie 

SONOQUEEN to najnowsza generacja HIFU – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, stosowanych do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej intensywnie regeneruje skórę dając trwały efekt ujędrnienia, dużo bardziej spektakularny niż umożliwiały to dotychczas znane technologie. SONOQUEEN jest w pełni bezpieczną metodą chirurgii bez skalpela potwierdzona badaniami klinicznymi.

Dr Marta Błażewicz SONOQUEEN HIFU

Całkowicie bezpieczny. Efekty potwierdzone klinicznie

Jako lekarz rekomenduję tylko sprawdzone zabiegi. Gwarantuję najwyższą jakość i skuteczność zabiegu SonoQueen®. Polecam Dr Marta Błażewicz.

WSKAZANIA

 • Opadające powieki
 • Opadający owal twarzy
 • Bruzdy nosowo – wargowe
 • Zmarszczki mimiczne
 • Podwójny podbródek
 • Brak jędrności skóry
 • Wiotka skóra w różnych partiach ciała

EFEKTY

 • Lifting twarzy, szyi i delikatnych okolic oczu
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry ciała
 • Wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Rozświetlenie skóry
 • Likwidacja podwójnego podbródka
 • Poprawa owalu twarzy oraz odmłodzenie skóry

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża
 • Okres laktacji

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania.

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie zabiegów i przeciwwskazań udzielą Państwu podczas konsultacji specjaliści LA GUÈL CLINIC & SPA. Więcej o zabiegu znajdziesz klikając tutaj.

Zrzut ekranu 2018 03 09 o 14.08.35 SONOQUEEN HIFU

Pierwszy raz w La Guèl?

Nie wiesz jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Kliknij poniżej i sprawdź szczegóły:

Zabieg liftingujący na twarz przy użyciu urządzenia Sonoqueen Hifu to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów odmładzających. Hifu to skrót od angielskiego High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetycznego ultradźwięku skupionego na małym obszarze. Dzięki temu zabiegowi skóra twarzy staje się jędrna, a zmarszczki znikają.

Urządzenie Sonoqueen Hifu łączy w sobie zaawansowaną technologię ultradźwiękową oraz laserową, co pozwala na jeszcze lepsze efekty liftingujące. Zabieg polega na aplikacji energii ultradźwiękowej w wybranej warstwie skóry, co stymuluje procesy regeneracyjne i produkcję nowego kolagenu. To sprawia, że skóra staje się gładka, elastyczna i jędrna.

Sonoqueen Hifu to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla osób z problemem opadającej skóry, zwiotczałych policzków, bruzd nosowo-wargowych, czy zmarszczek w okolicach oczu, ust i czoła. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji i można do niego wrócić do codziennych czynności zaraz po jego wykonaniu.

W naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy zabieg liftingujący na twarz urządzeniem Sonoqueen Hifu, który przeprowadzany jest przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów. Przed zabiegiem każdy pacjent odbywa konsultację z naszym specjalistą, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie dla danego przypadku.

Jeśli marzysz o pięknej, jędrnej skórze twarzy i chcesz uzyskać efekty podobne do liftingu bez skalpela, zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego. Oferujemy profesjonalny i bezpieczny zabieg liftingujący na twarz urządzeniem Sonoqueen Hifu, który poprawi kondycję Twojej skóry oraz przywróci jej młody wygląd.

efekty hifu2a SONOQUEEN HIFU

Wartości w naszej klinice Beauty La Guèl w Warszawie to:

KONSULTACJA BEZ POŚPIECHU

Starannie wysłuchamy Twoich oczekiwań i potrzeb, następnie dobierzemy tylko najskuteczniejsze rozwiązania.

 

INDYWIDUALNA OPIEKA 

Na podstawie naszego doświadczenia i wyników badania skóry dobierzemy zabiegi skrojone na miarę Twoich potrzeb. 

 

 ŚWIATOWE NOWOŚCI  

Ponad 18 topowych urządzeń Hi-Tech oraz tylko wyselekcjonowane marki produktów Beauty w jednym miejscu. 

 

Sonoqueen Hifu – innowacyjny zabieg liftingujący dla kobiet

Dla wielu kobiet piękna i młodości są ważnymi wartościami, które pragną zachować przez długi czas. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają na wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry, jest zabieg liftingujący. Na rynku dostępnych jest wiele metod liftingujących, jednak jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych jest zabieg Sonoqueen Hifu.

Czym jest zabieg Sonoqueen Hifu?

Sonoqueen Hifu to nieinwazyjna metoda liftingująca, która stosowana jest do modelowania twarzy, szyi i dekoltu. Nazwa “Hifu” pochodzi od angielskiego określenia “High-Intensity Focused Ultrasound” (skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności). Zabieg polega na aplikacji fal ultradźwiękowych o wysokiej intensywności, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki podskórnej. Tam wywołują kontrolowane mikrouszkodzenia, które stymulują skórę do regeneracji i produkcji nowego kolagenu.

Jak działa zabieg Sonoqueen Hifu?

Zabieg Sonoqueen Hifu działa na zasadzie termolizy – pod wpływem fal ultradźwiękowych dochodzi do kontrolowanego podgrzania tkanki. Skóra reaguje na to poprzez zwiększenie krążenia krwi, co przyczynia się do lepszego dotlenienia i odżywienia skóry. Dodatkowo, podgrzanie tkanki pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jędrności skóry. Zabieg Sonoqueen Hifu działa również na powierzchnię skóry – podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne głowice, które emitują fale ultradźwiękowe o różnej intensywności i częstotliwości, co pozwala na precyzyjne i kontrolowane działanie na skórę.

Jak przebiega zabieg Sonoqueen Hifu?

Zabieg Sonoqueen Hifu przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej, który wcześniej przeprowadza konsultację z pacjentem. Zabieg jest bezbolesny, jednak niektóre osoby mogą odczuwać delikatne mrowienie lub ciepło podczas aplikacji fal ultradźwiękowych. Zabieg trwa około godziny, a jego efekty są widoczne po około dwóch tygodniach.

Jakie efekty można uzyskać dzięki zabiegowi Sonoqueen Hifu?

Zabieg Sonoqueen Hifu przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, poprawy jędrności i elastyczności skóry, a także redukcji worków po oczami. Dzięki temu uzyskujemy efekty nawet do 10 lat mniej. 

PRAWDZIWIE KRÓLEWSKI ZABIEG

LIFTING BEZ SKALPELA 

BEZ BÓLU I BEZ OKRESU

REKONWALESCENCJI

sonoQueen logo 300x1821 SONOQUEEN HIFU
Kopia Bez tytulu – kopia 8 min SONOQUEEN HIFU

 Nie wiesz jaki zabieg wybrać? 

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping