Zaznacz stronę
Nagrody Medycyna estetyczna warszawa
wizyta w klinice medycyny estetycznej warszawa

Zyskaj piękne efekty z naszym planem zabiegowym AgeGlow i uzyskaj nawet do 10 lat mniej!

Liczba pozytywnych opinii
3
klinika la guel warszawa

Pierwszy na świecie lifting bez skalpela, bez bólu

Najnowocześniejszy oryginalny zabieg SonoQueen® jest nazywany królową liftingu nie bez przyczyny. Ta nowatorska technologia daje efekty jak dotąd nieosiągalne bez ingerencji chirurgicznej. Oryginalny lifiting SonoQueen® to:

sonoqueen warszawa
Z

LIFTING SKÓRY BEZBOLEŚNIE

Pierwsza technologia umożliwiająca wykonanie liftingu całkowicie komfortowo, bez znieczulenia, bez naruszenia skóry.

 

EFEKTY NA DŁUGO 

Pierwszy efekty widoczne są od razu, 100% lifting zobaczymy po 3 miesiącach, a rezultat utrzyma się przez wiele miesięcy. 

 

 BEZ REKONWALESCENCJI 

SonoQueen® to topowa technologia, która w przeciwieństwie do chirurgii nie wyklucza nas z codziennego życia.

 

Pokaż swoje naturalne piękno już od 1 dnia po zabiegu

Pierwsze 20% efektów widoczne jest od razu po zabiegu, każdego kolejnego dnia jest coraz lepiej. Nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Pełne rezultaty widoczne są po całkowitej regeneracji tkanek czyli po około 3 miesiącach.

Nagrody Medycyna estetyczna Klinika La Guèl Warszawa
Klinika La Guèl Warszawa
Klinika La Guèl Warszawa
Klinika La Guèl Warszawa
Klinika La Guèl Warszawa
sonoqueen warszawa

Ultranowoczesna technologia jakiej jeszcze nie było

Mówią o nas

opinie o la guel clinic spa
opinie o nas la guel

100% bezinwazyjnie 

SONOQUEEN to najnowsza generacja HIFU – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, stosowanych do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej intensywnie regeneruje skórę dając trwały efekt ujędrnienia, dużo bardziej spektakularny niż umożliwiały to dotychczas znane technologie. SONOQUEEN jest w pełni bezpieczną metodą chirurgii bez skalpela potwierdzona badaniami klinicznymi.

Całkowicie bezpieczny. Efekty potwierdzone klinicznie

Jako lekarz rekomenduję tylko sprawdzone zabiegi. Gwarantuję najwyższą jakość i skuteczność zabiegu SonoQueen®. Polecam Dr Marta Błażewicz.

Zabieg medycyny estetycznej- lifting skóry i skóry twarzy hifu

To zabieg medycyny estetycznej z użyciem fal ultradźwiękowych, które docierają do najgłębszych warstw skóry. Metoda hifu wykorzystywana jest najczęściej w celu liftingu twarzy.

Zabieg szczególnie dedykowany jest Paniom, które chcą pozbyć się wiotkiej skóry, szukają skutecznych zabiegów na poprawę owalu twarzy bez konieczności interwencji skalpela!

 

Ultradźwięki w medycynie estetycznej

Dzięki rozwojowi technologii specjaliści każdego roku w medycynie estetycznej następuje przełom, jesteśmy zaskakiwani coraz lepszymi rozwiązaniami, które mają na celu poprawę jakości skóry oraz jej wyglądu.

W efekcie ultradźwiękowego zabiegu hifu skóra odzyskuje młodzieńczy blask, następuje wyraźna redukcja zmarszczek i finalny efekt zabiegu może zaskoczyć nawet najbardziej wymagające klientki.

Dzięki technologii ultraskin II gwarancja bezpieczeństwa zabiegów jest gwarantowana i skuteczna.

 

Wskazania do przeprowadzania zabiegu hifu:

  • zniwelowanie oznak starzenia się skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • zwalczanie wiotkości skóry dekoltu, szyi i twarzy
  • usunięcie blizn w każdym obszarze ciała
  • spłycenie zmarszczek
  • lifting twarzy i redukcja tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie widoczności zwiotczałej skóry twarzy

 

sonoqueen hifu

Pierwszy raz w La Guèl?

Nie wiesz jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Kliknij poniżej i sprawdź szczegóły:

Poznaj nową technologię hifu – na czym polega zabieg hifu?

Zabieg hifu przeprowadza się w oparciu o system wykorzystujący technologię hifu inaczej zogniskowaną falę ultradźwiękową.

Dzięki stosowaniu najnowszej technologii hifu jesteśmy w stanie precyzyjnie i w kontrolowany sposób podgrzewać tkanki skóry twarzy, tkankę tłuszczową oraz elementy powięziowe – nie uszkadzając ich.

Celem zabiegu hifu jest skuteczne modelowanie twarzy, trwała redukcja fałd skóry twarzy, poprawa napięcia skóry czy wygładzenie drobnych zmarszczek.

 

Bezpieczny przebieg zabiegu hifu

Urządzenie wykorzystuje w swoim działaniu technologię hifu, cały zabieg trwa od 15 do 40 minut. Polega na dostarczaniu fali ultradźwiękowej do różnych obszarów poddanych zabiegowi w tym skóry twarzy.

Urządzenie hifu oddziałuje na tkanki pod wpływem dwóch procesów. Jeden z nich to absorpcja fali ultradźwiękowej wraz z efektem cieplnym oraz mechaniczny przez, który wytwarzane są pęcherzyki gazu wewnątrz komórki. W konsekwencji uszkodzenia komórek dochodzi do zagęszczenie skóry i pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych, cały zabieg hifu przebiega w bezpieczny sposób.

Przed wykonaniem zabiegu hifu skóra zostaje posmarowana specjalnym żelem znieczulającym, który ma złagodzić niekomfortowe uczucie oddziaływania fal ultradźwiękowych. W przypadku gdy pacjentka posiada niski próg bólu zaleca się spożycie paracentamolu na godzinę przed wykonaniem zabiegu.

 

Wartości w naszej klinice Beauty La Guèl w Warszawie to:

KONSULTACJA BEZ POŚPIECHU

Starannie wysłuchamy Twoich oczekiwań i potrzeb, następnie dobierzemy tylko najskuteczniejsze rozwiązania.

 

INDYWIDUALNA OPIEKA 

Na podstawie naszego doświadczenia i wyników badania skóry dobierzemy zabiegi skrojone na miarę Twoich potrzeb. 

 

 ŚWIATOWE NOWOŚCI  

Ponad 18 topowych urządzeń Hi-Tech oraz tylko wyselekcjonowane marki produktów Beauty w jednym miejscu. 

 

Skuteczny lifting twarzy- ultradźwiękowy zabieg hifu

High Intensity Focused Ultrasound to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetyczne. Zabiegi liftingu twarzy metodą hifu gwarantują długotrwałe efekty w szczególności jeśli chodzi o zabiegi liftingu twarzy.

W pakiet zabiegu hifu wchodzi lifting wiotkiej skóry, szyi, dekoltu. Elastyczność skóry jest znaczenie poprawiona i efekty zabiegu hifu utrzymuje się do około 3 lat.

 

Efekty zabiegu hifu

Jeśli marzą ci się długotrwałe efekty liftingu skóry bez użycia skalpela warto skorzystać z zabiegu hifu, który gwarantuje znaczną poprawę w strukturze skóry oraz skóry twarzy nadając jej młody wygląd.

 

Skuteczność zabiegu hifu jest zauważalna niemalże od razu, pierwsze efekty są widoczne w ciągu 24-48 godzin. Skóra twarzy jest wyraźnie wygładzona, następuje poprawa napięcia skóry oraz zagęszczenie skóry.

Jednak najbardziej pożądany efekt zabiegu widoczny jest po 2-3 miesiąca, gdy dojdzie do całkowitej przebudowy tkanki podskórnej i nastąpi widoczna poprawa napięcia skóry. Rezultaty zabiegu hifu utrzymują się przez około 1,5- 2 lat.

 

Ultradźwiękowy zabieg HIFU gwarantuje poprawę napięcia skóry twarzy.

PRAWDZIWIE KRÓLEWSKI ZABIEG

LIFTING BEZ SKALPELA 

BEZ BÓLU I BEZ OKRESU

REKONWALESCENCJI

Klinika medycyny estetycznej

 Nie wiesz jaki zabieg wybrać? 

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping