Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer209147/public_html/laguel.pl/wp-content/plugins/woocommerce/src/Utilities/PluginUtil.php on line 160
Laser CO2 | Klinika Medycyny Estetycznej La Guèl Warszawa
Zaznacz stronę

Laseroterapia jest bardzo chętnie stosowana w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ pozwala uzyskać szybkie efekty oraz umożliwia redukcję wielu problemów skórnych. Jednym z najpopularniejszych laserów jest laser frakcyjny CO2, którego działanie opiera się na wykorzystaniu dwutlenku węgla.

Generuje on światło o długości fali równej 10 600 nanometrów. Promienie podczas zabiegów kieruje się punktowo na skórę, działając na wybrane obszary – stąd też w nazwie lasera słowo „frakcyjny” (działanie frakcjonujące – punktowe).

zabieg laGuel 19 200x300 Laser CO2 w kosmetologiiZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Laser CO2 – Jak promienie oddziałują na skórę?

Skierowane na skórę promienie lasera podgrzewają tkankę, powodując mikroskopijne kontrolowane uszkodzenia. To z kolei uruchamia procesy naprawcze, w tym produkcję kolagenu w skórze. Dokładniej rzecz ujmując, tworzone są nowe struktury kolagenu i inicjuje się proces remodelowania tejże substancji.

konultacja laGuel 16 240x300 Laser CO2 w kosmetologiiSprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Warto podkreślić, że laser CO2 nie doprowadza do uszkodzenia całej skóry, lecz jedynie do „dziurkowania” jej – mikrokolumny uszkodzeń sąsiadują ze zdrową skórą, co przyspiesza proces gojenia. Wiązka światła powoduje również usunięcie wierzchnich uszkodzonych warstw skóry.

 

Jakie efekty dają zabiegi laserem CO2 frakcyjnym?

Laser CO2 przede wszystkim wykorzystuje się jako terapię odmładzającą – przywraca on skórze elastyczność i sprężystość, wygładzając zmarszczki. Zobacz też Vivace RF jako alternatywę do lasera. Zabiegi z użyciem tego rodzaju lasera dają również doskonałe efekty w usuwaniu przebarwień i blizn potrądzikowych.

vivace rf 1 300x240 Laser CO2 w kosmetologiiOdkryj sekret młodzieńczej skóry dzięki Zabiegowi Geneo!

Dzięki głębokiej odnowie, skóra zostaje odświeżona i napięta, a jej koloryt jest wyrównany. Oczywiście najlepsze efekty uzyskuje się, wykonując serię zabiegów – wówczas dokonuje się całkowitej przebudowy skóry.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping