Zaznacz stronę

Wiek średni to czas, w którym skórę dotykają bardzo wyraźne oznaki starzenia. Niestety kondycja  zwiotczałej skóry pokrytej wyraźnymi zmarszczkami nie zmieni się nawet dzięki najbardziej kosztownym kremom. Najlepiej więc zdecydować się na liftingujące zabiegi medycyny estetycznej, które dzięki nowoczesnym technologiom zapewniają wyraźne odmłodzenie skóry bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg ten potocznie określa się również jako „wampirzy lifting”, ponieważ polega na podawaniu na skórę osocza uzyskanego z krwi pacjenta. Czynniki wzrostu zwarte w naturalnym płynie wspierają regenerację i odnowę tkanki skórnej – pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. To z kolei sprawia, że skóra zostaje wyraźnie odmłodzona, ujędrniona i wygładzona, a także zrewitalizowana.

zabieg laGuel 10 200x300 Zabiegi medycyny estetycznej po 40 ceSprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca!

 

Lifting przy pomocy nici PDO

Efekt liftingu osiągnąć można również dzięki wszczepieniu pod skórę nici PDO. Tworzy się z nich specjalne sploty wykorzystujące naturalne linie napięcia skóry, co pomaga uzyskać efekt podobny do liftingu chirurgicznego.

mezoterapia w klinice2 200x300 Zabiegi medycyny estetycznej po 40 ceZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Dodatkowo nici delikatnie ograniczają siłę mięśni mimicznych, co pozwala załagodzić głębokie bruzdy i rysy powstałe poprzez mimikę. Włókna rozpuszczają się pod skórą, wspierając syntezę kolagenu, skóra więc staje się napięta i elastyczna.

 

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie z użyciem lasera jest idealne dla skóry osób po 40 roku życia, ponieważ zabieg ten nie tylko niweluje zmarszczki i lifitinguje skórę, lecz także doskonale radzi sobie z przebarwieniami posłonecznymi, które są jednym z problemów cery dojrzałej. Wiązka światła podczas terapii laserowej wnika do skóry właściwej i uszkadza jej strukturę, zmuszając tkankę do regeneracji, co, jak wiemy, pomaga uzyskać młodszy wygląd.

zabieg laGuel 7 200x300 Zabiegi medycyny estetycznej po 40 ce

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping