Zaznacz stronę
Przekształcenie sylwetki dzięki liposukcji ramion. Nowoczesne metody i efekty

Przekształcenie sylwetki dzięki liposukcji ramion. Nowoczesne metody i efekty

Nowoczesne metody liposukcji ramion, zwłaszcza liposukcja laserowa, to skuteczny sposób na modelowanie sylwetki i pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy ramion. Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z doświadczonym chirurgiem plastycznym. Zabieg wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w trakcie którego chirurg odsysa nadmiar tkanki tłuszczowej za pomocą laserowego urządzenia.

Nowoczesne metody liposukcji ramion. Zabieg, wykonywanie i rekonwalescencja

Po zabiegu pacjent nosi uciskowy opatrunek, aby zminimalizować obrzęk i przyspieszyć rekonwalescencję. Może pojawić się dyskomfort czy zasinienia, ale można stosować przeciwbólowe i przeprowadzać masaż limfatyczny. Wskazane jest unikanie aktywności fizycznej, sauny czy nadmiernej ekspozycji na słońce w dniach bezpośrednio po zabiegu.

Efekty zabiegu liposukcji ramion można zaobserwować po około dwóch tygodniach, kiedy obrzęk opadnie, a skóra nabierze jędrności. By utrzymać efekty, należy również zadbać o odpowiednią dietę i aktywność fizyczną. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości tkanki tłuszczowej do usunięcia oraz indywidualnych potrzeb pacjenta.

Liposukcja laserowa wykorzystuje laser do rozbijania komórek tłuszczowych i pobudzania produkcji kolagenu, co dodatkowo wygładza skórę na ramionach. Zabieg ten często łączy się z procedurą Renuvion, która pomaga ujędrnić skórę oraz obkurczyć nadmiarową skórę ramion. Efekty zabiegu utrzymują się wraz z upływem czasu.

Zabieg liposukcji ramion to rozwiązanie nie tylko dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także dla tych z obwisłą skórą po utracie masy ciała lub w wyniku starzenia się. Przed przystąpieniem do zabiegu, pacjent powinien zgłosić istniejące choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, oraz poddać się odpowiednim badaniom krwi, aby upewnić się, że zabieg będzie bezpieczny.

Należy bezwzględnie wybrać doświadczonego chirurga plastycznego oraz klinikę o dobrze sprawdzonej reputacji. Po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i nadmiaru skóry na ramionach, skóra traci swoją wiotkość, a ramiona nabierają estetycznego wyglądu.

Zabieg liposukcji ramion: Efekty, znieczulenie i przeciwwskazania

Zabieg liposukcji ramion, będący jednym z popularnych zabiegów medycyny estetycznej, ma na celu wymodelować sylwetkę poprzez odessać nadmiar tłuszczu z okolicy ramion. Często wykonuje się go u osób z wiotką skórą, która nie poddaje się dietom i odchudzaniu. Zabieg zakłada zastosowanie znieczulenia ogólnego, co gwarantuje brak bólu w trakcie procedury. Po plastyce ramion pacjent często może odczuwać niewielki dyskomfort, który jednak jest krótkotrwały.

Zabieg liposukcji ramion trwa zwykle kilka godzin, a pacjent pozostaje pod opieką przez kilka dni od zabiegu. Wskazane jest nawodnienie organizmu odpowiednim roztworem i przestrzeganie zaleceń lekarza. Chirurgiczny proces polega na wprowadzeniu kaniuli, przez którą odessane zostają nadmiary tkanki tłuszczowej. Efekty zabiegu są zauważalne po okresie obkurczania się skóry, co wygładzi ramiona.

Zabieg liposukcji ramion ma jednak swoje przeciwwskazania. Należy zgłosić problemy zdrowotne oraz zażywane leki, co może wpłynąć na decyzję lekarza. Cena uzależniona jest od obszaru poddanego liposukcji oraz wyboru najlepszej kliniki.

Po usunięciu tłuszczu z ramion, pacjentowi zaleca się zdrową dietę, która pomoże w utrzymaniu efektów zabiegu. Włókna kolagenowe krzepną, a skóra staje się elastyczniejsza. Liposukcja ramion jest najczęściej wykonywaną procedurą, dającą widoczne efekty. Zabieg można łączyć z usunięciem owłosienia, co dodatkowo poprawia estetykę.

Po operacji pacjent pozostaje pod obserwacją przez jedną dobę. Należy przestrzegać zaleceń lekarza, aby uniknąć powikłań. Wyszukując najlepszą klinikę, warto kierować się doświadczeniem specjalistów oraz opiniami innych pacjentów. Zabieg liposukcji ramion to innowacyjna metoda, która pozwala osiągnąć pożądane efekty modelowania sylwetki.

Jak wygląda zabieg liposukcji. Efekty w okolicy ciała i rekonwalescencja

Zabieg odessania tłuszczu, zwany również liposukcją, to popularna metoda modelowania sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Wykonywany jest w znieczuleniu, zazwyczaj miejscowym, co minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta. Nacięcia są niewielkie, umożliwiając precyzyjne odessanie tłuszczu z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, pośladek, ud oraz okolice ramion.

Zabieg liposukcji znajduje wskazania do zabiegu zwłaszcza w przypadku osób, które mimo wysiłku fizycznego i diety borykają się z problematycznymi ogniskami tłuszczu. W trakcie zabiegu lekarz kieruje cienką rurką do obszarów, gdzie tkanka tłuszczowa jest nadmierna. Proces ten odbywa się w okolicy brzucha, ud, pośladków czy ramion, uzyskując pożądane kształty ciała.

Po zabiegu istotna jest rekonwalescencja. Pacjenci powinni przestrzegać zaleceń lekarza, aby uniknąć powikłań. Ponadto należy pamiętać, że efekty liposukcji nie są natychmiastowe – obrzęk i niewielkie siniaki mogą utrzymywać się przez pewien czas. Jednak po okresie rekonwalescencji pacjenci zauważają wyraźne efekty, poprawę konturów ciała oraz zmniejszenie ilości tłuszczu w miejscach problemowych.

Odessanie tłuszczu to skuteczny sposób na poprawę sylwetki, szczególnie w obszarach trudnych do ukształtowania poprzez dietę i ćwiczenia. Warto jednak pamiętać, że jest to zabieg medyczny i wymaga odpowiedniego przygotowania oraz powojennej opieki, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Zabieg liposukcji ramion. Wskazania, znieczulenie i potencjalne powikłania

Liposukcja ramion to popularny zabieg kosmetyczny mający na celu redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszaru ramion. Jest powszechnie stosowana przez osoby, które nie mogą osiągnąć zadowalających rezultatów poprzez dietę i ćwiczenia. Zabieg przeprowadzany jest najczęściej pod znieczuleniem miejscowym lub ogólnym, w zależności od rozległości obszaru poddawanego liposukcji oraz preferencji pacjenta i chirurga.

Wskazania do liposukcji ramion obejmują obecność tzw. “ramion motyla”, czyli luźnej skóry i tkanki tłuszczowej zwisającej pod ramionami, nadmiernie rozbudowaną tkankę tłuszczową w tym obszarze oraz chęć poprawy proporcji ciała. Zabieg ten jest jednak odpowiedni tylko dla osób, które mają dobre ogólne zdrowie i realistyczne oczekiwania co do rezultatów.

Przebieg zabiegu polega na wprowadzeniu cienkich rurek do obszaru ramion poprzez nacięcia skóry. Następnie, za pomocą specjalistycznego urządzenia, tkanka tłuszczowa jest delikatnie rozbijana i odsysana. Po zabiegu konieczne jest noszenie specjalnych opasek lub ubrań kompresyjnych, aby wspomóc proces gojenia i ukształtowania nowej sylwetki.

Zabieg liposukcji ramion

https://www.laguel.pl – eksperci medycyny estetycznej w Warszawie.

Mimo że liposukcja ramion jest stosunkowo bezpiecznym zabiegiem, istnieje ryzyko potencjalnych powikłań. Do najczęstszych zalicza się obrzęk, siniaki, ból, a także infekcje. W rzadkich przypadkach może wystąpić asymetria ramion, utrata czucia lub zmiany w teksturze skóry. Dlatego kluczowe jest wybór doświadczonego chirurga plastycznego oraz przestrzeganie dokładnych zaleceń pooperacyjnych.

Liposukcja ramion jest skutecznym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w tym obszarze, ale wymaga starannej konsultacji z lekarzem oraz świadomego podejścia do potencjalnych ryzyko i korzyści. Ostateczne efekty zależą od indywidualnych cech pacjenta i umiejętności chirurga, dlatego istotne jest podjęcie decyzji po gruntownym zapoznaniu się z tematem i konsultacji medycznej.

Liposukcja Ramion – Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zabiegu, efektach i przeciwwskazaniach

Liposukcja ramion to popularny zabieg kosmetyczny, który ma na celu redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach ramion. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mimo regularnego ćwiczenia i zdrowej diety mają trudności z pozbyciem się tłuszczu z tej partii ciała.

Zabieg liposukcji ramion polega na wprowadzeniu cienkich rurek zwanych kaniulami do warstwy tłuszczowej poprzez nacięcia skóry. Następnie, nadmiar tkanki tłuszczowej jest usuwany za pomocą ssania lub technik ultradźwiękowych. Po zabiegu pacjent może odczuwać obrzęk, zasinienia czy niewielkie dolegliwości bólowe, jednak zazwyczaj wraca do normalnych aktywności po kilku dniach.

Efekty liposukcji ramion są widoczne po około 2-3 tygodniach, gdy opuchlizna opadnie. Ramiona stają się smuklejsze i bardziej wymodelowane, co może znacząco poprawić pewność siebie pacjenta. Warto jednak pamiętać, że efekty zabiegu mogą być różne w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Nie każdy jednak nadaje się do liposukcji ramion. Przeciwwskazania obejmują choroby układu krążenia, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby skóry w okolicach ramion oraz problemy zdrowotne ogólnie.

Przed przystąpieniem do liposukcji ramion zawsze należy skonsultować się z doświadczonym lekarzem. Dobrze przeprowadzony zabieg może przynieść pozytywne rezultaty i poprawić wygląd ramion, jednak decyzję o podjęciu takiej procedury należy podjąć świadomie, uwzględniając potencjalne ryzyko i korzyści.

Storz Medical D-Actor – bliżej o zabiegu

Storz Medical D-Actor – bliżej o zabiegu

Fala uderzeniowa Storz Medical D-Actor to zabieg, który wykonuje się w celu redukcji nawet zaawansowanego cellulitu, a także ujędrnienia, wysmuklenia ciała oraz odmłodzenia skóry. W Klinice Medycyny Estetycznej La Guel zabieg przeprowadzamy przy pomocy najnowszego, innowacyjnego urządzenia, jakim jest Storz Medical D-Actor. To udoskonala wersja swojego poprzednika, tj. urządzenia Storz Medical. Sprzęt Storz Medical D-Actor oprócz głowicy emitującej rozproszoną falę akustyczną, dodatkowo wyposażono w głowicę, która emituje fale wibracyjne, co sprawia, że walka z cellulitem jest dużo szybsza i bardziej skuteczna.

Storz Medical D-Actor – w czym tkwi sekret zabiegu?

Fala uderzeniowa Storz Medical D-Actor to innowacyjne szwajcarskie urządzenie pozwalające zredukować cellulit i odmłodzić skórę. Zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej AWT-Acoustic Wave Treatment stosuje się już od 1980 r. wśród pacjentów zmagających się z bólami różnego pochodzenia. Jednak w ostatnim czasie tego typu zabiegi zyskały na popularności, ponieważ okazało się, że technologia fali uderzeniowej wykazuje działanie regeneracyjne, rewitalizujące i odmładzające.

Urządzenie Storz Medical D-Actor wyposażone jest w innowacyjną głowicę emitującą falę akustyczną i fale wibracyjne. Fala akustyczna niesie w sobie wysoce skoncentrowaną dawkę energii, dzięki czemu wprowadza tkanki w drgania, powodujące ich kurczenie i rozciąganie się. Fala rozchodzi się w obrębie tkanek miękkich, tj. skóry, mięśni i tkanki tłuszczowej, powodując ich rozluźnienie, zwiększa przepływ krwi i limfy oraz usprawnia procesy metaboliczne. Fala uderzeniowa powoduje również stymulowanie produkcji nowego kolagenu, czego efektem jest pobudzenie skóry do regeneracji i odnowy. Z kolei fale wibracyjne wspomagają usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz poprawiają krążenie krwi i limfy, i stanowią świetne uzupełnienie zabiegu z wykorzystaniem fali akustycznej.

Wskazania do zabiegu

 • redukcja cellulitu
 • modelowanie sylwetki
 • redukcja zbitej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek
 • redukcja blizn i rozstępów
 • drenaż limfatyczny

Jak przebiega zabieg Storz Medical D-Actor?

Zabieg falą uderzeniową poprzedza konsultacja ze specjalistą, w trakcie której ustala się plan działania oraz dobiera odpowiednie do konkretnego pacjenta parametry zabiegowe. Następnie na obszar poddany zabiegowi aplikuje się specjalny żel, dzięki któremu fala dociera do tkanek głębokich.

W kolejnym etapie wykonuje się masaż głowicą, która w kontakcie ze skórą emituje falę akustyczną. W efekcie dochodzi do wytworzenia energii w postaci ciśnienia. Powstała energia dostaje się do wnętrza tkanek, co z kolei przyczynia się do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych, czego rezultatem jest przede wszystkim redukcja cellulitu, ale również wygładzenie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Dochodzi też do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Fala akustyczna stymuluje ponadto produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych, co korzystnie przekłada się na jędrność, napięcie i gęstość skóry oraz jej regenerację i widoczne odmłodzenie.

Zabieg kończy drenaż, który wykonuje się przy wykorzystaniu fali wibracyjnej, przyczyniającej się do poprawy mikrokrążenia oraz usprawniającej pracę układu limfatycznego, co ułatwia usuwanie produktów przemiany materii. Zabieg trwa zwykle 40-60 minut, choć może trwać jeszcze dłużej. Wszystko zależy od powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Zabieg Storz Medical D-Actor jest bezinwazyjny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Efekty zabiegu Storz Medical D-Actor

W zależności od stopnia zaawansowania problemu, z jakim pacjent zgłasza się do kliniki medycyny estetycznej, pełna terapia może składać się od 6 do 10 zabiegów, wykonywanych 2 razy w tygodniu. Ostateczna ich ilość ustalana jest jednak indywidualnie. Pierwsze efekty zabiegu można zaobserwować już po 4-6 sesjach. Efektem Storz Medical D-Actor jest:

 • likwidacja cellulitu;
 • poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry;
 • redukcja tkanki tłuszczowej;
 • wygładzenie i odmłodzenie skóry;
 • zlikwidowanie blizn i rozstępów;
 • zmniejszenie obwodu obszarów ciała poddanych zabiegowi.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zapisz się na zabieg Storz Medical D-Actor, by skutecznie rozprawić się z niechcianym cellulitem, rozstępami czy bliznami oraz wyszczuplić swoje ciało i ujędrnić skórę.

TOP 5 zabiegów na wiosnę

TOP 5 zabiegów na wiosnę

Nadchodząca wielkimi krokami wiosna to doskonała pora na regenerację skóry po trudnych, mroźnych, zimowych warunkach atmosferycznych. Niskie temperatury, wiatr i mróz to czynniki uszkadzające płaszcz hydrolipidowy, czyli wierzchnią warstwę naskórka, która stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.

W efekcie skóra po zimie jest sucha, szorstka, ziemista, mogą również pojawić się na niej rozszerzone naczynka krwionośne. Sucha, poszarzała skóra wymaga regeneracji, rewitalizacji i nawilżenia. Z pomocą przychodzą zabiegi kosmetologiczne i z zakresu medycyny estetycznej, które pomogą przywrócić skórze utracony blask i zdrowy wygląd.

Poznaj TOP 5 zabiegów na wiosnę!

Hydrafacial – mikrodermabrazja wodna

Szara, ziemista i zmęczona skóra po zimie potrzebuje dogłębnego oczyszczenia ze zrogowaciałych komórek naskórka. Dzięki temu pozbędziemy się zaskórników, a skóra zyska świeży wygląd. Naszą propozycją zabiegu oczyszczającego, ale również nawilżającego i odmładzającego jest Hydrafacial, czyli mikrodermabrazja wodna. To zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla tych bardzo wrażliwych czy naczynkowych.

Na czym polega zabieg HydraFacial?

Po zabiegu skóra staje się rozświetlona i odzyskuje swój świeży, promienny, zdrowy wygląd oraz jest doskonale przygotowana na przyjęcie cennych składników odżywczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Hydrafacial wpływa również na odnowę naskórka i skóry, poprawiając jej kondycję, koloryt i napięcie. To zabieg, który działa odmładzająco, tj. likwiduje drobne zmarszczki czy przebarwienia.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go do przeprowadzania rozmaitych zabiegów – do wolumetrii, modelowania twarzy, redukcji zmarszczek i bruzd oraz mezoterapii. Po liftingu kwasem hialuronowym twarz odzyskuje właściwe proporcje, redukcji ulegają zmarszczki i głębokie bruzdy. Z kolei mezoterapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to jeden z najlepszych sposobów na dogłębne nawilżenie skóry, poprawę jej sprężystości i gęstości, a także pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze.

mezoterapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowegoSprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Mezoterapia stymuluje komórki skóry do odnowy, dzięki czemu można zaobserwować poprawę jej napięcia, jędrności i elastyczności. Mezoterapia z zastosowaniem kwasu hialuronowego głęboko nawilża skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia. Po zimie warto skorzystać z mezoterapii nie tylko na twarz, ale też na szyję, dłonie i dekolt.

Vivace RF – medyczna biorewitalizacja mikroigłowa

Marzenia o młodej, jędrnej i napiętej skórze na wiosnę zrealizujesz, dzięki zabiegowi Vivace RF, które swoje działanie opiera na innowacyjnej technologii pozwalającej na jednoczesne mikronakłuwanie frakcyjne i podgrzewanie skóry przy pomocy fal radiowych. Dzięki temu skóra zostaje pobudzona do intensywnej regeneracji, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu.

Napięcie, wygładzenie i rozświetlenie skóry można zaobserwować od razu po przeprowadzonym zabiegu, natomiast rezultaty w postaci ujędrnienia, napięcia, uelastycznienia czy redukcji zmarszczek uwidaczniają się stopniowo, w ciągu 1-3 miesięcy od zabiegu.

Laserowe zamykanie naczynek

Wczesna wiosna to najlepsza pora na wykonanie zabiegu, jakim jest laserowe zamykanie naczynek. Wówczas promieniowanie słoneczne nie jest jeszcze tak intensywne jak latem, dlatego bez obaw o ewentualne skutki uboczne w postaci przebarwień, możemy poddać się temu zabiegowi. Na czym polega laserowe zamykanie naczynek? Światło lasera powoduje obkurczanie naczyń krwionośnych.

Laserowe zamykanie naczynek

Energia emitowana przez światło lasera pochłaniana jest przez hemoglobinę znajdującą się w krwi, co skutkuje niszczeniem od wewnątrz ścian naczyń krwionośnych. Po zabiegu z wykorzystaniem lasera naczynia regenerują się lub w samoistny sposób są usuwane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna – sposób na wyszczuploną i wymodelowaną sylwetkę na wiosnę

Chcesz przygotować swoje ciało na lato? Lipoliza iniekcyjna to szybki, bezpieczny i skuteczny zabieg modelujący sylwetkę przeznaczony przede wszystkim dla osób zmagających się z lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, którą trudno zredukować przy pomocy aktywności fizycznych i zdrowej diety. Lipolizę iniekcyjną najczęściej przeprowadza się w takich miejscach jak brzuch, pośladki, biodra, ramiona, plecy czy podbródek.

Lipoliza iniekcyjna – sposób na wyszczuploną i wymodelowaną sylwetkę na wiosnę

Zabieg polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, który rozkłada tłuszcze złożone na prostsze. Następnie są one rozkładane i wydalane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. W prowadzonej przez nas Klinice Medycyny Estetycznej La Guèl lipolizę przeprowadzamy przy użyciu dwóch preparatów Aqualyx oraz Prostrolane Inner-B. Efekty lipolizy w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, czyli utraty kilku centymetrów w obwodach, widoczne są zwykle już 3 tygodnie po przeprowadzonym zabiegu.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zapisz się na proponowane przez nas zabiegi, by zadbać o swoją skórę po zimie, przywrócić jej promienny, zdrowy wygląd, a także przygotować ją do lata.

Zimny laser w pytaniach i odpowiedziach

Zimny laser w pytaniach i odpowiedziach

Zimny laser to jeden z najnowocześniejszych sposobów redukcji tkanki tłuszczowej. To wysoce skuteczny i bezpieczny, a przy tym bezbolesny i bezinwazyjny zabieg dający efekty w postaci: wysmuklenia sylwetki, zmniejszenia cellulitu i ujędrnienia skóry.

Co to jest zimny laser?

Zimny laser to innowacyjne urządzenie, które służy do bezpiecznej, bezinwazyjnej i bezbolesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To doskonała metoda miejscowego i precyzyjnego wyszczuplania skierowana przede wszystkim do osób, które pomimo stosowania zasad zdrowej diety i aktywności fizycznej nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych miejsc na ciele.

Co to jest zimny laser?

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem zimnego lasera można wymodelować, wysmuklić i wyszczuplić sylwetkę bez konieczności poddawania się inwazyjnym, operacyjnym zabiegom wiążących się z długim okresem rekonwalescencji. Ponadto zimny laser doskonale sobie radzi z problemem cellulitu.

Jak działa Lipo-Laser Pro?

Działanie urządzenia Lipo-Laser Pro opiera się na emisji wiązki światła o długości 650-660 nm, stąd też określenie – zimny laser. Dzięki odpowiednio dobranej długości fali światło przechodzi przez powierzchnię skóry i trafia bezpośrednio do komórek tłuszczowych. Na skutek działania lasera dochodzi do reakcji chemicznej, której efektem jest rozpad trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, czyli tzw. metabolity.

Trafiają one do układu limfatycznego, a następnie wydalane są z organizmu. Zimny laser redukuje zawartość komórki tłuszczowej, powodując zmniejszenie jej objętości. Ponadto należy podkreślić, że Lipo-Laser Pro oddziałuje tylko na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych naczyń czy tkanek.

Jak działa Lipo-Laser Pro?Sprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu zimnym laserem?

Zabieg zimnym laserem umożliwia kompleksowe modelowanie sylwetki, dlatego można go przeprowadzać we wszystkich miejscach na ciele, w których dochodzi do nagromadzenia się tkanki tłuszczowej, czyli zwykle na brzuchu, udach, biodrach, pośladkach, ramionach, plecach, łydkach, a nawet podbródku. Ponadto wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest cellulit oraz ginekomastia u mężczyzn.

Jak przebiega zabieg zimnym laserem?

Przed zabiegiem wykonuje się dokładne pomiary obszaru ciała poddawanego zabiegowi (obszar mierzony jest w trzech obwodach), które następnie zapisuje się i porównuje z efektami już po przeprowadzonym zabiegu. Na wybrany obszar przykłada się cztery głowice emitujące światło lasera, powodującego rozpad trójglicerydów.

Jak przebiega zabieg zimnym laserem?

Następnie w okolicy węzłów chłonnych znajdujących się najbliżej miejsca poddawanego zabiegowi umieszcza się małe głowice, których zadaniem jest stymulowanie układu limfatycznego, a co za tym idzie – ułatwienie transportu metabolitów.

Jakie efekty daje zabieg zimnym laserem?

Lipo-Laser Pro to urządzenie, które skutecznie rozbija nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową, co daje przede wszystkim rezultaty w postaci wysmuklenia i wyszczuplenia sylwetki.

Jakie jeszcze efekty niesie za sobą zabieg zimnym laserem?

 • Szybka utrata centymetrów na obszarze poddanym zabiegowi
 • Wymodelowanie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Wyrównanie powierzchni skóry
 • Poprawa jędrności i napięcia skóry
 • Poprawa krążenia i przemiany materii
 • Poprawa samopoczucia i samooceny

Najlepsze efekty przynosi terapia trwająca 5 tygodni, która składa się z 10 zabiegów wykonywanych w 2-dniowych odstępach czasu. Po każdym zabiegu można zaobserwować utratę centymetrów na każdym z trzech poziomach pomiaru.

Jakie efekty daje zabieg zimnym laserem?

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • Choroby układu krążenia
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroby i infekcje skórne
 • Ciąża i okres laktacji
 • Epilepsja
 • Menstruacja
 • Cukrzyca
 • Gorączka, osłabienie organizmu
 • Stosowanie leków i ziół fotouczulających
 • Metalowe implanty w okolicy obszaru poddawanego zabiegowi

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zapisz się na zabieg zimnym laserem by w szybki, skuteczny i bezinwazyjny sposób pozbyć się zbędnych centymetrów w obwodzie i cieszyć się smukłą, zgrabną i idealnie wymodelowaną sylwetką.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Redukcja tkanki tłuszczowej – sprawdź, jakie ampułki oferujemy w Klinice

Redukcja tkanki tłuszczowej – sprawdź, jakie ampułki oferujemy w Klinice

Nadmiar tkanki tłuszczowej spędza Ci sen z powiek? Dbasz o prawidłowo zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczysz, a mimo to nie jesteś w stanie wyeliminować zbytecznej tkanki tłuszczowej z niektórych miejsc na ciele? Już nie musisz się martwić, ponieważ znamy sposób, dzięki któremu w szybki, bezpieczny i skuteczny sposób wymodelujesz swoją sylwetkę.

Poznaj dwa innowacyjne preparaty umożliwiające redukcję tkanki tłuszczowej z określonych miejsc na ciele.

Ampułki Aqualyx – skuteczny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez skalpela

Aqualyx to preparat najnowszej generacji przeznaczony do szybkiej, bezpiecznej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. To roztwór mikrożelatynowy, którego działanie prowadzi do rozkładu komórek tłuszczowych. Ampułki Aqualyx nie zawierają w swym składzie fosfatydylocholiny. Znajdziemy w nich za to detergenty, takie chociażby jak deoksycholan sodu, które oddziałują na komórki tłuszczowe. Preparat posiada specjalną gąbkę cukrową o trójwymiarowej strukturze, w której umieszczone są bardzo małe ilości substancji detergujących, rozpuszczonych w roztworze fosforanowym, przyczyniające się do pobudzenia rozkładu komórek tłuszczowych.

Ampułki Aqualyx – skuteczny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez skalpelaSprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Preparat Aqualyx należy podawać, stosując innowacyjną technikę, jaką jest intralipoterapia, co gwarantuje bezpieczeństwo, ale też bezbolesność zabiegu. Wspomniany sposób podawania Aqualyx polega na ostrzykiwaniu okolicy poddanej zabiegowi specjalną igłą, którą wykonuje się tylko jedno, ewentualnie dwa wkłucia. To zdecydowanie wpływa na komfort zabiegu, ale przede wszystkim pozwala na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia powikłań.

Zabieg ampułką Aqualyx można wykonywać w takich miejscach jak: brzuch, biodra, fałdki na plecach, okolice tricepsu, pośladki, uda, kolana, ale też w przypadku redukcji podwójnego podbródka, celem wymodelowania konturu żuchwy czy usunięcia tłuszczaków.

Zabieg z użyciem preparatu Aqualyx rekomendowany jest wszystkim osobom zmagającym się z problemem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, którą trudno zredukować, nawet pomimo prawidłowo zbilansowanej diety i ćwiczeń.

Prostrolane Inner-B – nowoczesny preparat peptydowy do redukcji tkanki tłuszczowej

Kolejnym preparatem stosowanym w naszej Klinice do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej jest nowoczesny preparat peptydowy Prostrolane Inner-B. W jego składzie można znaleźć 4 unikalne peptydy, które przyspieszają lipolizę. W tej ampułce zastosowano innowacyjną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania składników aktywnych. Wprowadzona w skórę dawka skoncentrowanego preparatu utrzymuje się w niej jeszcze przez 2 tygodnie od podania, co skutkuje powolnym i długotrwałym uwalnianiem się substancji aktywnych.

Preparat Prostrolane Inner-B umożliwia efektywne usuwanie miejscowej tkanki tłuszczowej z takich obszarów jak: żuchwa, przedramiona, brzuch, podbródek i bryczesy.

Prostrolane Inner-B – nowoczesny preparat peptydowy do redukcji tkanki tłuszczowejZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Prostrolane Inner-B wykazuje wiele korzyści dla skóry i naszego wyglądu. Posiada działanie detoksykujące i wygładzające, poprawia napięcie, jędrność i sprężystość skóry, a także wzmacnia jej elastyczność i przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Dla uzyskania optymalnych efektów zabiegowych zaleca się przeprowadzenie, w zależności od indywidualnych preferencji, 2-4 sesji w 2-tygodniowych odstępach.

Zabieg z wykorzystaniem powyższych preparatów pozwoli spełnić marzenia o zgrabnej, smukłej i szczupłej sylwetce.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Naturalny lifting – z Kobido to możliwe!

Naturalny lifting – z Kobido to możliwe!

Wywodzący się z medycyny chińskiej masaż Kobido zwany niechirurgicznym liftingiem twarzy to manualny i bardzo intensywny masaż oddziałujący na głębokie struktury skóry, który przebiega według ściśle określonych reguł. Dzięki niemu skóra ulega wzmocnieniu, a fakt głębokiego działania sprawia, że możemy ją intensywnie odżywić i zrewitalizować przy użyciu składników aktywnych zawartych w preparatach, których używa się podczas masażu.

Na czym polega masaż Kobido?

Czy wiesz, że masaż Kobido to jeden z najstarszych masaży na świecie oparty na tradycyjnych założeniach medycyny chińskiej? Wykonuje się go na powierzchni skóry. Polega on na masowaniu skóry ruchami powolnymi, których zadaniem jest zrelaksowanie i odprężenie osoby masowanej, ale też na wykonywaniu ruchów szybkich, zdecydowanych i głębokich, które pobudzają skórę do regeneracji i odnowy oraz stymulują produkcję składników niezbędnych do osiągnięcia efektu liftingu.

Kobido to zaawansowana metoda masażu, na którą składa się wiele różnych technik manualnych. Dzięki temu masaż oddziałuje na różnych poziomach, zarówno na skórę i jej głębokie warstwy, jak i na tkankę podskórną, powięzi czy mięśnie. Główną cechą różnorodnych metod i technik ruchów ręki stosowanych w trakcie masażu jest szybkość i intensywność. I choć Kobido nie powinien wywoływać bólu, szybkie i dość mocne ruchy rąk mogą powodować odczucia na granicy bólu. Zabieg Kobido zwykle wykonuje się na twarzy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by masaż z wykorzystaniem technik liftingujących wykonywać równie na szyi czy dekolcie.

RELAX MASSAGE - Kobido naturalny niechirurgiczny lifting - wskazaniaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Kobido naturalny niechirurgiczny lifting – wskazania

Naturalny niechirurgiczny lifting Kobido to idealna propozycja dla osób, które każdego dnia chcą olśniewać zdrowym i młodym wyglądem, jednak nie są zdecydowane na poddanie się innym, czasem inwazyjnym, zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jakie są wskazania do wykonania masażu Kobido?

 • wiotka, pozbawiona gęstości i elastyczności skóra potrzebująca ujędrnienia, odżywienia, poprawy napięcia i efektu liftingu;
 • konieczność likwidacji nieprzyjemnych napięć nerwowych w okolicy głowy, szyi i karku;
 • redukcja stresu; masaż doskonale relaksuje, odpręża, pozwala wypocząć i choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego;

Masaż Kobido – przebieg zabiegu

Naturalny niechirurgiczny masaż składa się z kilku etapów, a cały rytuał trwa około godziny. W pierwszej kolejności wykonuje się demakijaż, następnie głęboki masaż relaksacyjny, drenaż limfatyczny, lifting twarzy i akupresurę.

Zwykle masaż rozpoczyna się od powolnych ruchów, których celem jest relaksacja i odprężenie. Wówczas redukcji ulega napięcie, które mogłoby zaburzać kolejne etapy zabiegu. W odpowiednim momencie osoba wykonująca masaż zaczyna masować również kark, co przyczynia się do poprawy krążenia w skórze twarzy, dzięki czemu pobudzeniu ulegają naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

spa-relax - Masaż Kobido – przebieg zabieguPotrzebujesz zregenerować swoją skórę twarzy? Zapraszamy na rewolucyjne japońskie zabiegi Forlle’d.

Głównym etapem zabiegu jest zastosowanie intensywnych technik masażu typowych dla Kobido, obejmujących delikatne pociągnięcia, szczypanie, głębokie wygładzanie skóry czy też jej ugniatanie. Dzięki temu zostają zredukowane wszelkie napięcia mięśniowe oraz poprawie ulega działanie układu krwionośnego i układu limfatycznego. Ostatnim elementem masażu jest uciskanie punktów akupresurowych.

Masaż Kobido – efekty

Efekty masażu Kobido widoczne są szybko, jednak ważna jest regularność wykonywanych zabiegów. Zaleca się przeprowadzenie 12 sesji, najlepiej 2 razy w tygodniu. Jakie rezultaty daje masaż Kobido?

 • poprawa konturu twarzy
 • podniesienie policzków
 • spłycenie zmarszczek
 • redukcja worków pod oczami
 • zmniejszenie obrzęków
 • redukcja stresu
 • złagodzenie bólów głowy
 • zrelaksowanie i odprężenie
 • wygładzenie i napięcie skóry
 • ujędrnienie i przywrócenie zdrowego wyglądu skórze

Masaż Kobido – efekty

Jeśli zależy Ci na szybkim i bezinwazyjnym, a przy tym odprężającym zabiegu pozwalającym na odmłodzenie twarzy i przywrócenie skórze utraconej jędrności, elastyczności i napięcia, nie zastanawiaj się dłużej tylko już dziś zapisz się na masaż Kobido, czyli naturalny niechirurgiczny lifting.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping