Zaznacz stronę
Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym – efekt WOW gwarantowany

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym – efekt WOW gwarantowany

Wolumetria twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego to nowoczesny zabieg modelowania w dziedzinie medycyny estetycznej. Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany w różne partie twarzy, takie jak policzki, żuchwa czy podbródek, w celu przywrócenia utraconego konturu i jędrności. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i bezbolesny, a pacjent może zauważyć świeży wygląd oraz wygładzenie zmarszczek i bruzd.

Wolumetria twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Nowoczesny zabieg modelowania

Zabieg opiera się na precyzyjnym wstrzykiwaniu preparatu w odpowiednie miejsca, aby nawilżyć skórę i zniwelować oznaki starzenia. Poprzez modelowanie kości policzkowych, wolumetryczny lifting nadaje właściwy owal twarzy, a rysy stają się bardziej harmonijne. Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej jest kluczowa, aby określić przeciwwskazania do zabiegu oraz dostosować go do indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bezpieczny, choć mogą pojawić się drobne zaczerwienienia, siniaki czy obrzęk, które zazwyczaj ustępują w ciągu 2-3 dni. Dla głębszego efektu, używa się gęstszej odmiany kwasu hialuronowego, iniekcji dokonuje się za pomocą tępo zakończonej igły lub kaniuli. Modelowanie kwasem hialuronowym pozwala na odmłodzenie i przywrócenie młodego, świeżego wyglądu skóry twarzy.

Wolumetria kwasem hialuronowym to kompleksowe modelowanie, które zmienia kontury twarzy, podkreślając kości policzkowe, nadając odpowiednią jędrność i wygląd. Zabieg może być przeprowadzony w klinice medycyny estetycznej, gdzie lekarz zastosuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego. Cena zabiegu zależy od obszarów, które wymagają poprawy oraz głębokości warstw skóry, w jakie iniekcja jest wykonywana.

wolumetria twarzy 300x200 Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym – efekt WOW gwarantowany

https://www.laguel.pl – Medycyna estetyczna i kosmetologia.

Wolumetria twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego to innowacyjny sposób modelowania, który przywraca naturalne piękno, przyjemność z widocznego od razu efektu oraz minimalny okres rekonwalescencji, co sprawia, że jest to popularny zabieg w dziedzinie medycyny estetycznej.

Efekt wolumetrii twarzy. Rewitalizacja dzięki kwasowi hialuronowemu

Lifting wolumetryczny, coraz popularniejszy niż tradycyjny skalpel, staje się prawdziwym hitem rewitalizacji wyglądu twarzy. W miarę jak czas opada, rysy twarzy mogą się zmieniać, a skóra traci swój młody wygląd. Wolumetria twarzy to nowoczesny zabieg, który przywraca modelowanie i kontury dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Zabieg wolumetrii twarzy jest przeprowadzany z użyciem bardzo cienkiej igły, a znieczulenie miejscowe minimalizuje ukłucia. Kwas hialuronowy wprowadzany jest w głąb skóry, wypełniając obszary, które rozpierać zaczęły zmarszczki i opadać. Bezpośrednio po zabiegu, skóra może stać się nieco wiotka, ale efekt końcowy po trzech tygodniach jest imponujący.

Modelowanie konturów twarzy poprzez wolumetrię daje subtelny efekt, który sprawia, że twarz wygląda młodo i świeżo. Wypełniacz bazujący na kwasie hialuronowym to naturalny składnik, dlatego zabieg ten cieszy się dużą popularnością. Niemniej jednak, istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu, a wynik może różnić się w zależności od uwarunkowań pacjenta.

Po iniekcji może pojawić się lekkie zaczerwienienie czy opuchlizna, jednak to efekty krótkotrwałe. Gęstsza formuła kwasu hialuronowego pozwala na modelowanie trudniejszych obszarów, jak żuchwa i podbródek. Efekty utrzymują się na głębszych warstwach skóry, a odpowiedni poziom nawilżenia jest kluczowy dla trwałego rezultatu.

Wolumetria twarzy to nowoczesne podejście do rewitalizacji wyglądu, gdzie skalpel ustępuje miejsca precyzyjnym iniekcjom. To zabieg, który daje kompleksowe modelowanie rysów twarzy, sprawiając, że pacjenci mogą cieszyć się młodszym wyglądem przez dłuższy czas.

Zmarszczki i lifting. Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym

Zmarszczki i lifting to nieodłączne elementy procesu starzenia się skóry, które wpływają na jej jędrność i wygląd. Jednym z innowacyjnych podejść do poprawy owalu twarzy i redukcji zmarszczek jest wykorzystanie kwasu hialuronowego – naturalnie występującej substancji w organizmie.

Modelowanie owalu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego to nowoczesna technika, która pozwala na odnowienie konturów i przywrócenie młodzieńczego wyglądu. Kwas hialuronowy działa jako naturalny wypełniacz, wstrzykiwany w określone obszary, redukując widoczność zmarszczek i przywracając objętość utraconą w procesie starzenia.

W odróżnieniu od tradycyjnych metod chirurgicznych, modelowanie kwasem hialuronowym jest mniej inwazyjne i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne prawie natychmiast po zabiegu, a pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności niemal od razu.

Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania wody, co dodatkowo nawilża skórę, poprawiając jej elastyczność i sprężystość. Jest to istotne, aby osiągnąć naturalny efekt odmłodzenia, bez efektu “zmrożonej twarzy”.

Przed przystąpieniem do zabiegu modelowania owalu twarzy kwasem hialuronowym, zawsze zaleca się konsultację z doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej. Dobrze przeprowadzony zabieg daje efekty harmonijne z rysami twarzy pacjenta, dając efekt odmłodzenia bez utraty naturalności.

Modelowanie ust i owalu twarzy kwasem hialuronowym to innowacyjna metoda walki z efektami starzenia. Działa skutecznie na redukcję zmarszczek, przywracając skórze jędrność i objętość. Bezpieczeństwo, natychmiastowe efekty oraz brak konieczności długiego rekonwalescencji sprawiają, że metoda ta cieszy się coraz większą popularnością wśród osób pragnących zachować młody wygląd.

Zabieg wolumetrii twarzy z kwasem hialuronowym. Cena i przeciwwskazania

Wolumetria twarzy z kwasem hialuronowym to zaawansowany zabieg kosmetyczny, który umożliwia kompleksowe modelowanie rysów twarzy. Przez wiele lat skóra traci na elastyczności i jędrności, a zmarszczki stają się bardziej widoczne. Dzięki wolumetrii można przywrócić młody i świeży wygląd.

Podczas zabiegu, przy użyciu bardzo cienkiej igły, kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w różne miejsca twarzy, takie jak oczodół czy głębokie warstwy skóry. Iniekcja odbywa się bez użycia skalpela, dzięki czemu unika się większych uszkodzeń skóry. Efektem jest modelowanie i wypełnienie zmarszczek, a także przywrócenie utraconej objętości.

Cena zabiegu wolumetrii twarzy z kwasem hialuronowym zależy od ilości użytego wypełniacza oraz indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Ewentualne przeciwwskazania to m.in. alergie na składniki preparatu, stan zapalny skóry w miejscu podania czy ciąża. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie lub opuchlizna, które zazwyczaj ustępują po kilku dniach.

Wolumetria to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy bez konieczności użycia skalpela. Efekty są widoczne od razu, a pełny rezultat można obserwować po dwóch do trzech tygodni, w zależności od tempa metabolizmu pacjenta. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego oraz ekspozycji na słońce bezpośrednio po podaniu wypełniacza. Warto jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny, dlatego konsultacja z lekarzem przed zabiegiem jest niezbędna.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym. Osiągnięcie perfekcyjnego owalu

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to innowacyjny sposób na osiągnięcie perfekcyjnego owalu wraz z wiekiem. Wykorzystuje się wolumetrię, czyli subtelne wypełnianie zmarszczek i defektów skóry przy pomocy tego naturalnego składnika. Zabieg wolumetrii twarzy polega na kompleksowym modelowaniu, które nie tylko niweluje zmarszczki, lecz także zmienia rysy twarzy, przywracając jej młodszy wygląd.

Zabieg wolumetrii jest bezpieczny i przeprowadzany za pomocą bardzo cienkiej igły. Kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości nawilżających i wypełniających, jest wstrzykiwany w miejsca, gdzie skóra staje się wiotka, a kontury tracą swój dawny kształt. Oczywiście istnieją pewne ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, które zależą od indywidualnych uwarunkowań pacjenta, dlatego ważne jest skonsultowanie się z lekarzem przed podjęciem decyzji.

Iniekcja kwasu hialuronowego odbywa się za pomocą precyzyjnych technik, gwarantujących naturalny efekt. Miejscem podania wypełniacza może pojawić się lekkie zaczerwienienie, ale to normalna reakcja organizmu. Dzięki nowoczesnym formułom, gęstsza od typowych wypełniaczy konsystencja kwasu hialuronowego sprawia, że efekty są długotrwałe i bardzo naturalne. Po zabiegu pojawiają się zmarszczki, bazujące na zdolności kwasu hialuronowego do wiązania wody, co dodatkowo poprawia nawilżenie skóry.

Wolumetria twarzy to zabieg oparty na naukowych podstawach i wieloletnim doświadczeniu specjalistów. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego są bezpieczne i skuteczne, dając możliwość rewitalizacji skóry bez konieczności skomplikowanych procedur chirurgicznych. Niekiedy po zabiegu można zauważyć delikatne opuchnięcie lub siniaki, jednak te objawy zwykle szybko ustępują. W efekcie pacjenci mogą cieszyć się odmłodzoną, pełną owalu twarzą, przywracając jej młodzieńczy wygląd.

Przygotuj twarz na lato – zabiegi

Przygotuj twarz na lato – zabiegi

Jak lato, to słońce! Wakacyjne miesiące to okres, kiedy najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, ciesząc się wspaniała pogoda i możliwością wypoczynku nad morzem, jeziorem czy w górach. O ile nam lato kojarzy się z relaksem, beztroską i odpoczynkiem, o tyle dla naszej cery to trudny czas, bo jest wtedy narażona na wiele szkodliwych czynników. Można jednak ją odpowiednio chronić i przygotować do wzmożonej ekspozycji na słońce, wiatr i słoną wodę.

Sprawdzone domowe sposoby

Oczyszczona i dobrze nawilżona skóra o wiele lepiej radzi sobie w trudnych warunkach, na jakie może narażać ją piękna, letnia pogoda. Wiele spośród zabiegów, które pomogą w przygotowaniu cery na lato, można przeprowadzić samodzielnie w domu. Przykład? Peeling twarzy. Można oczywiście wykorzystać doń gotowe kosmetyki, których na rynku nie brakuje, ale można również pokusić się o samodzielne zrobienie takiego preparaty. Jest to o tyle łatwe, że większość składników, jakie potrzebne są do jego zrobienia, zazwyczaj mamy w domu. Jednym z prostszych przepisów na domowy peeling jest receptura peelingu miodowego. Wystarczy połączyć ze sobą miód, słynący ze swoich właściwości antybakteryjnych, cukier, który skutecznie złuszczy i usunie martwy naskórek oraz oliwa z oliwek, niezastąpiona jako składnik nawilżający i kojący. Po zabiegu wykonanym takim peelingiem skóra będzie dokładnie oczyszczona, a pory – odetkane.

Profesjonalne zabiegi oczyszczające

Domowe peelingi są skuteczne, jednak efekty tych zabiegów niestety nie utrzymują się zbyt długo. Poza tym mogą okazać się niewystarczające w przypadku dużych problemów ze skórą. W takiej sytuacji warto skorzystać z zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej. Jednym z najchętniej wybieranych procedur dostępnych w ofercie La Guèl jest zabieg HydraFacial®. Zabieg ten ma wielostronne działanie i zapewnia kompleksową ochronę i opiekę zmęczonej, wysuszonej i zanieczyszczonej cerze. Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry. Stosuje się w tym celu technologie hydradermabrazji – bardzo skuteczna, a jednocześnie bezpieczną i bezinwazyjną. Po pozbyciu się zaskórników, przebarwień i innych niedoskonałości, przychodzi pora na dogłębne nawilżenie. W skórę wtłaczany jest odżywczy, wieloskładnikowy koktajl, przywracający jędrność i młodzieńczy blask oraz zapewniający dogłębne i długotrwałe nawilżenie. Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Zmarszczki ulegają spłyceniu, koloryt cery jest wyrównany, a ona sama odzyskuje promienny wygląd.

Nawilżenie na najwyższym poziomie

Ponieważ latem skóra jest szczególnie narażona na przesuszenie, warto zapewnić jej odpowiedni poziom nawilżenia. I to nie tylko poprzez regularne stosowanie odpowiednich kremów i innych kosmetyków o takich właściwościach. Doskonałe i długotrwałe rezultaty przynoszą zabiegi medycyny estetycznej, w których wykorzystuje się kolagen. Ta substancja, występująca naturalnie w ciele człowieka, stymuluje produkcję nowych komórek i świetnie nawilża skórę. Pozwala też cerze odzyskać jędrność i młodszy, świeższy wygląd.

Modelowanie ust – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Modelowanie ust – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Usta – symbol kobiecości. Symetryczne, dobrze nawilżone, wydatne, o ładnym kolorycie nadają twarzy bardzo atrakcyjnego, zmysłowego wyglądu, ale jeśli daleko im do doskonałości, potrafią być przyczyna kompleksów lub braku pewności siebie. Tymczasem istnieje bardzo proste rozwiązanie tego problemu, a jest nim mało inwazyjny za to niezwykle skuteczny zabieg modelowania ust.

Modelowanie ust – kiedy warto się na nie zdecydować?

Zabieg powiększania ust nie miał do niedawna dobrej prasy, bo często kojarzył się z przerysowanymi efektami, które zamiast upiększać – szpeciły. Tymczasem profesjonalnie wykonane modelowanie ust pozwala nie tylko znacząco poprawić kontur i nawilżenie warg, ale też wpłynąć pozytywnie na „odbiór” i wygląd całej twarzy. Bardzo istotne jest zachowanie odpowiednich proporcji, bo tylko dzięki temu efekt będzie naturalny.
Jeśli chodzi o wskazania do zabiegu, to głównie są to: asymetria kształtu ust, zbyt mała objętość dolnej lub górnej wargi, mało wyrazisty kontur ust, opadające kąciki oraz wysuszenie i utrata jędrności warg. Generalnie jednak z zabiegu tego mogą skorzystać wszystkie osoby, które są z jakichś powodów niezadowolone z tego, jak prezentują się ich usta. Oczywiście istnieją także przeciwwskazania do modelowania ust, a są wśród nich:

  • opryszczka;
  • zakażenie dróg moczowych;
  • inne infekcje;
  • przeziębienie;
  • ciąża i karmienie piersią;
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • leczenie onkologiczne;
  • leczenie stomatologiczne.

W klinice La Guèl przed każdym, nawet najmniej inwazyjnym zabiegiem, przeprowadzana jest obszerna ankieta i konsultacja ze specjalistą, które mają na celu wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń i upewnienie się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do poddania się wybranej procedurze.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu modelowania ust?

Jedną z głównych przyczyn, dla których nasze Klientki i nasi Klienci (tak, tak, modelowanie ust to zabieg dedykowany również mężczyznom) decydują się na wybór tego zabiegu, jest podkreślenie ust i poprawa ich konturu, objętości, symetrii i ogólnego wyglądu. Warto jednak wiedzieć, że ten zabieg potrafi rozwiązać także inne problemy dotyczące warg. Ponieważ do jego przeprowadzania wykorzystuje się przede wszystkim kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości odżywczych, skóra ust nim wypełniona staje się jędrniejsza i doskonale nawilżona. Na ładnych kilka miesięcy można pożegnać problem przesuszonych i spękanych warg. Co więcej, dzięki modelowaniu ust bardziej atrakcyjny staje się też ich kolor. Blade wargi nabierają pięknego, wyrazistego, ale nadal naturalnego odcienia i blasku, który wspaniale podkreśli twarz. Aby utrzymać pożądany efekt, warto powtarzać zabieg w odstępach 8-9 miesięcy. W klinice La Guèl zapewniamy w pełni profesjonalne podejście i najskuteczniejsze oraz najbardziej nowoczesne zabiegi. Wolumetria jest jednym z tych, którymi szczycimy się najbardziej.

Dzień Babci w Klinice Medycyny Estetycznej? Czemu nie!

Dzień Babci w Klinice Medycyny Estetycznej? Czemu nie!

Dzień Babci można świętować na wiele sposobów. Przedstawienie w przedszkolu i rodzinny obiad lub ciasto w towarzystwie wnucząt to oczywiście punkty obowiązkowe, ale warto także pomyśleć o sobie i nagrodzić za nierzadko duży trud wkładany w pomoc dzieciom i wnukom oraz opiekę nad maluchami. Babcie muszą mieć sporo siły i dobrze się ze sobą czuć, dlatego nie powinny rezygnować z dbania o siebie i fundowania od czasu do czasu profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zabiegi na twarz

Wśród zabiegów na twarz, które możemy zaproponować dojrzałym kobietom, z pewnością godne polecenia są wszystkie spośród nich skupione na rewitalizacji, głębokim nawilżeniu i zniwelowaniu zmarszczek. Jedną z hitowych propozycji kliniki La Guèl jest zabieg Hydrafacial. Polega on na głębokim oczyszczeniu skóry metodą hydradermabrazji oraz wtłoczenia w nią koktajlu o właściwościach nawilżających, odżywczych i wygładzających. Ogromną jego zaletą jest przede wszystkim jego skuteczność – efekty są widoczne od razu. Jest on także całkowicie bezinwazyjny, a przez to bezpieczny dla każdego typu cery, również tej bardzo dojrzałej. Zmęczona i poszarzała skóra odzyskuje blask. Poprawia się jej struktura i gęstość. Nie bez powodu Hydrafacial cieszy się takim powodzeniem. Zaufały mu największe gwiazdy showbiznesu, a to znaczy, że naprawdę potrafi zdziałać cuda.

Zabiegi na włosy

Wraz z wiekiem włosy ulegają osłabieniu i nasila się (oczywiście nie zawsze) problem z ich wypadaniem. Ponieważ wiemy, jak ważna dla każdej Babci jest piękna, zadbana fryzura, proponujemy wspaniały zabieg DR.CYJ Hair Filler, który skutecznie rozprawia się z łysieniem. Ta peptydowa terapia włosów znacząco przyspiesza ich wzrost poprzez pobudzenie krążenia krwi i rewitalizację mieszków włosowych. Skuteczność tego zabieg tkwi przede wszystkim w specjalistycznych, badanych i udoskonalanych latami preparatach wykorzystywanych w tej procedurze. Skoncentrowane serum utrzymuje się na skórze nawet do dwóch tygodni po zabiegu i powoli, stopniowo uwalnia składniki aktywne. Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut i polega na wykonaniu serii praktycznie bezbolesnych mikro wkłuć. Dla najlepszych efektów zaleca się powtórzenie procedury czterokrotnie, w dwutygodniowych odstępach.

Voucher prezentowy

Jeśli chce się sprawić Babci wyjątkową niespodziankę, może warto podarować jej z okazji Dnia Babci voucher prezentowy do naszej kliniki? Dajemy gwarancję, że doskonale zajmiemy się najdroższą Wam osobą i że poczuje się u nas wyjątkowo. Bardzo dbamy o świetną atmosferę, bo wiemy, jak ważna jest ona, by móc się prawdziwie zrelaksować i czerpać maksimum przyjemności z wybranych zabiegów. Zapewniamy fachowe konsultacje i doradztwo, a o wysokiej jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie naszych Klientek i Klientów. Nasz profesjonalny Zespół zadba o wszystkie detale, by ten Dzień Babci był niezapomniany.

Worki pod oczami – jak rozprawić się z problemem?

Worki pod oczami – jak rozprawić się z problemem?

Worki pod oczami bardzo postarzają. Przyczyn ich powstawania jest wiele, ale ogólnie można powiedzieć, że ten problem pojawia się wtedy, gdy niedostatecznie dobrze o siebie dbamy. Na szczęście nie jest to kłopot, z którym nie dałoby się łatwo rozprawić.

Najczęstsze przyczyny powstawania worków pod oczami

Worki pod oczami to problem, z którym zmagają się osoby w bardzo różnym wieku. Dotyka on solidarnie zarówno młodych, jak i dojrzałych osób. Powody ich powstawania są jednak w przypadku obu tych grup wiekowych różne. Jeśli chodzi o osoby młode, to u nich takie obrzęki pojawiają się po nieprzespanych nocach i wypełnionych stresem dniach. Niemała w tym też rola niezbyt zdrowego jedzenia i zbyt małej ilości wody w codziennej diecie. Jeśli chodzi o osoby starsze, to u nich worki pod oczami są zjawiskiem naturalnym, będącym wynikiem postępującego procesu starzenia się i utraty jędrności skóry.

Domowe sposoby na pozbycie się worków pod oczami

Jeśli chcemy szybko pozbyć się obrzęku pod oczami, najlepiej i najprościej jest przyłożyć do skóry zimne kompresy. Może to być lód owinięty w ściereczkę albo inny chłodny przedmiot – niska temperatura obkurczy skórę i przywrócić jej jędrność. Dobre rezultaty przynosi również delikatny masaż okolic oczu. Warto też mieć na podorędziu specjalne kosmetyki, które pomagają szybko wyeliminować problem. Chłodzące żele czy płatki pod oczy, bogate w specjalnie dobrane substancje, także są dobrym rozwiązaniem.

Specjalistyczne zabiegi na worki pod oczami

Nie zawsze da się rozprawić się z problemem worków pod oczami domowymi sposobami i kosmetykami. W takiej sytuacji konieczne może okazać się skorzystanie ze specjalistycznych zabiegów w klinice. Szczególnie polecany jest drenaż limfatyczny, czyli specjalny rodzaj masażu, usprawniający przepływ limfy oraz innych płynów tkankowych. Świetne rezultaty przynosi również mezoterapia. Podczas tego zabiegu wstrzykuje się skórę za pomocą mikrowkłuć specjalny koktajl, bogaty w substancje o właściwościach odmładzających i ujędrniających (m.in. kwas hialuronowy czy witamina C).

Jak można zapobiegać powstawaniu worków pod oczami?

Da się wiele zrobić, aby nie musieć zmagać się z tym nieestetycznym problemem. Przede wszystkim należy zapewnić sobie odpowiednią dawkę snu i nie jeść zbyt dużo przed położeniem się spać. Trzeba też z uwagą przyjrzeć się swojej diecie – potrawy wysoko przetworzone, z dużą zawartością soli i cukru to najgorsze, co możemy sobie zaserwować. Pilnować trzeba też spożywania odpowiedniej ilości płynów – najlepiej niegazowanej wody. Dobrze nawodniony organizm nie ma skłonności do powstawania obrzęków, jest lepiej nawilżona i bardziej jędrna. Nie bez znaczenia są także codzienne pielęgnacyjne rytuały. Dokładny demakijaż jest bardzo ważny, bo pozwala utrzymać zdrowy wygląd i dobrą kondycję cery. Dobrym zwyczajem jest także stosowanie dedykowanych preparatów pod oczy – kremów o specjalnie dobranym do potrzeb delikatnej skóry pod oczami składzie.

Voucher od La Guèl – podaruj go na święta

Voucher od La Guèl – podaruj go na święta

Zawsze, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania najlepszych prezentów dla swoich bliskich. To ważne, aby podarunek był oznaką naszej czułości i troski o ich dobro i wspaniałe samopoczucie, a o to można wspaniale zadbać poddając się różnorodnym zabiegom w klinice La Guèl.

Podaruj komuś bliskiemu czas dla siebie

Najwspanialszym prezentem, który możemy ofiarować bliskim osobom jest czas. Może być to czas spędzony wspólnie, ale może też być to czas tylko dla siebie, o którym marzy na przykład wiele młodych mam, które na co dzień mają tyle obowiązków, że o pielęgnacji swojego dobrostanu zwyczajnie zapominają, albo nie maja na to czasu bądź siły. Wspaniałym prezentem dla nich może być voucher na zabiegi w klinice La Guèl. Można wykupić konkretny zabieg, albo pozostawić wybór osobie obdarowywanej. Vouchery mają różne wartości – od 500 zł do 6000 zł, ale oczywiście istnieje możliwość stworzenia indywidualnych, personalizowanych pakietów.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Jeśli chce się zapewnić bliskiej osobie wspaniały czas, wypełniony relaksem, pełnym odprężeniem i przyjazną, komfortową atmosferą, to voucher na zabiegi w La Guèl jest doskonałym pomysłem. Bardzo zależy nam na tym, by każda osoba, która przestąpi progi naszej kliniki, od razu poczuła się ta mile widziana i oczekiwana. Piękne wnętrza, starannie przygotowane poczekalnie, szereg udogodnień dla osób korzystających z zabiegów oraz dyskretna, prywatna atmosfera – mamy nadzieję, że dbałość o te elementy sprawi, że każdy będzie czuł się u nas dobrze. Oprócz całej „otoczki”, najważniejsze jest jednak to, że oferujemy w pełni profesjonalne, skuteczne zabiegi i zawsze potrafimy dobrać najbardziej odpowiednią procedurę do każdego rodzaju problemów i niedoskonałości. Cieszymy się dużym zaufaniem, a pozytywnych opinii na temat naszych usług przybywa z każdym dniem.

Prezent na ostatnią chwilę

Nierzadko jest tak, że zakupy prezentów choinkowych odkładamy niemal na ostatnią chwilę. Często to po prostu wynik braku czasu, a czasem – skłonności do podejmowania spontanicznych decyzji. Aby te wybory „last minute” nie były chybionymi prezentami, warto wybierać takie propozycje, które dają duże szanse na to, że przypadną do gustu obdarowywanej osobie. A któż nie chciałby spędzić miło dnia w ekskluzywnej klinice, gdzie zaopiekują się nami doświadczeni profesjonaliści i pomogą nam pozbyć się problemów urodowych, z którymi zmagaliśmy się od dawna?

Jak zamówić voucher?

Sposoby na wykupienie vouchera w naszej klinice są co najmniej trzy. Najprostszym i najszybszym jest zamówienie go w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy też do osobistej wizyty w naszej siedzibie. Będzie okazja, by od razu rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące poszczególnych zabiegów i uzyskać profesjonalne doradztwo. Można także do nas zadzwonić i złożyć zamówienie drogą telefoniczną.
Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do rozważenia oferty kupna vouchera do La Guel pod choinkę. To naprawdę świetny pomysł na prezent i gwarancja zadowolenia osoby obdarowywanej.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping