Zaznacz stronę

Usta – symbol kobiecości. Symetryczne, dobrze nawilżone, wydatne, o ładnym kolorycie nadają twarzy bardzo atrakcyjnego, zmysłowego wyglądu, ale jeśli daleko im do doskonałości, potrafią być przyczyna kompleksów lub braku pewności siebie. Tymczasem istnieje bardzo proste rozwiązanie tego problemu, a jest nim mało inwazyjny za to niezwykle skuteczny zabieg modelowania ust.

Modelowanie ust – kiedy warto się na nie zdecydować?

Zabieg powiększania ust nie miał do niedawna dobrej prasy, bo często kojarzył się z przerysowanymi efektami, które zamiast upiększać – szpeciły. Tymczasem profesjonalnie wykonane modelowanie ust pozwala nie tylko znacząco poprawić kontur i nawilżenie warg, ale też wpłynąć pozytywnie na „odbiór” i wygląd całej twarzy. Bardzo istotne jest zachowanie odpowiednich proporcji, bo tylko dzięki temu efekt będzie naturalny.
Jeśli chodzi o wskazania do zabiegu, to głównie są to: asymetria kształtu ust, zbyt mała objętość dolnej lub górnej wargi, mało wyrazisty kontur ust, opadające kąciki oraz wysuszenie i utrata jędrności warg. Generalnie jednak z zabiegu tego mogą skorzystać wszystkie osoby, które są z jakichś powodów niezadowolone z tego, jak prezentują się ich usta. Oczywiście istnieją także przeciwwskazania do modelowania ust, a są wśród nich:

  • opryszczka;
  • zakażenie dróg moczowych;
  • inne infekcje;
  • przeziębienie;
  • ciąża i karmienie piersią;
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • leczenie onkologiczne;
  • leczenie stomatologiczne.

W klinice La Guèl przed każdym, nawet najmniej inwazyjnym zabiegiem, przeprowadzana jest obszerna ankieta i konsultacja ze specjalistą, które mają na celu wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń i upewnienie się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do poddania się wybranej procedurze.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu modelowania ust?

Jedną z głównych przyczyn, dla których nasze Klientki i nasi Klienci (tak, tak, modelowanie ust to zabieg dedykowany również mężczyznom) decydują się na wybór tego zabiegu, jest podkreślenie ust i poprawa ich konturu, objętości, symetrii i ogólnego wyglądu. Warto jednak wiedzieć, że ten zabieg potrafi rozwiązać także inne problemy dotyczące warg. Ponieważ do jego przeprowadzania wykorzystuje się przede wszystkim kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości odżywczych, skóra ust nim wypełniona staje się jędrniejsza i doskonale nawilżona. Na ładnych kilka miesięcy można pożegnać problem przesuszonych i spękanych warg. Co więcej, dzięki modelowaniu ust bardziej atrakcyjny staje się też ich kolor. Blade wargi nabierają pięknego, wyrazistego, ale nadal naturalnego odcienia i blasku, który wspaniale podkreśli twarz. Aby utrzymać pożądany efekt, warto powtarzać zabieg w odstępach 8-9 miesięcy. W klinice La Guèl zapewniamy w pełni profesjonalne podejście i najskuteczniejsze oraz najbardziej nowoczesne zabiegi. Wolumetria jest jednym z tych, którymi szczycimy się najbardziej.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping