Zaznacz stronę

LIPO-LASER PRO

W naszej klinice La Guèl Clinic & SPA nieustannie podążamy za potrzebami naszych klientów, dlatego posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertą. Bardzo dużym zainteresowaniem w redukcji tkanki tłuszczowej cieszy się zastosowanie zimnego lasera LIPOLASER.

Jest on jednocześnie skuteczny, bezpieczny, a także bezbolesny i przede wszystkim bezinwazyjny. Efekty zabiegów są zachwycające. Zimny laser jest świetnym sposobem umożliwiającym wysmuklenie sylwetki, zmniejszenie cellulitu, a także ujędrnienie skóry.

Czym jest zimny laser LIPOLASER?

Zimny laser jest bardzo innowacyjnym urządzeniem, które umożliwia redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest sposobem pozwalającym na miejscowe i precyzyjne wyszczuplenie sylwetki. Z zabiegu zimnym laserem korzystają również osoby, które prowadzą aktywny tryb życia i pomimo tego nie mogą wyszczuplić ciała w określonych miejscach.

Czym jest zimny laser LIPOLASER?Krępują Cię nadpotliwe okolice Twojego Ciała? W La Guel sprawdź zabieg Leczenia nadpotliwości!

Zimny laser jest sposobem na wymodelowanie, wysmuklenie, a także wyszczuplenie sylwetki. Wszystko to odbywa się bez konieczności przeprowadzenia inwazyjnych zabiegów, które wymuszą konieczność długiej rekonwalescencji. Zimny laser wykazuje bardzo dużą skuteczność w walce z cellulitem.

 

Jak działa Lipo Laser?

Urządzenie zimny laser diodowy wykorzystuje emisję wiązek światła, których długość wynosi od 650 do 660 nm, co posiada przełożenie na powszechnie stosowane określenie – zimny laser. Dobór właściwej długości fali umożliwia przechodzenie światła przez powierzchnię skóry. Dzięki temu fala światła posiada szansę dotarcia do komórek tłuszczowych. Działanie lasera powoduje szereg reakcji chemicznych doprowadzających do rozpadu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol (metabolity).

Jak działa Lipo Laser?Wypróbuj już dziś elektrostymalację mięśni za pomocą aparatu Astra Aries S!

Metabolity trafiają do układu limfatycznego, a później są usuwane z organizmu. Zimny laser diodowy umożliwia zmniejszenie zawartości komórek tłuszczowych, co sprzyja zmniejszeniu jej objętości. Jego ogromną zaletą jest fakt, że zimny laser działa wyłącznie na komórki tłuszczowe. Nie oddziałuje na naczynia czy tkanki.

 

Kiedy można przeprowadzić zabieg zimnym laserem?

Za pomocą zimnego lasera możliwe jest kompleksowe modelowanie sylwetki, dlatego można zastosować go w każdym miejscu na ciele, gdzie dostrzegalne jest nagromadzenie tkanki tłuszczowej. W zależności od potrzeb mogą to być brzuch, uda, biodra, pośladki, ramiona, plecy, łydki, a także podbródek. Zimny laser diodowy może być także zastosowany w walce z cellulitem i w przypadku ginekomastii u mężczyzn.

 

Jak wygląda zabieg zimnym laserem?

Przed przeprowadzeniem zabiegu zimnym laserem, specjalista dokonuje bardzo dokładnych pomiarów ciała w miejscu wykonania zabiegu. Są one zapisywane, aby w przyszłości móc je zestawić z uzyskanymi rezultatami. Na obszar ciała przykładane są aż 4 głowice odpowiedzialne za emitowanie światła lasera, co umożliwia dalszy rozpad trójglicerydów.

Jak wygląda zabieg zimnym laserem?Spraw swojej cerze terapię antyoksydacyjną ZABIEG PRO XN!

Kolejnym etapem jest umieszczenie małych głowic w okolice węzłów chłonnych sąsiadujących z miejscem, które poddawane jest zabiegowi. Odpowiedzialne są one za stymulowanie układu limfatycznego, aby dochodziło do prężniejszego transportu metabolitów.

 

Zabieg zimnym laserem – efekty

W trakcie zabiegu Lipo Laserem dochodzi do rozbijania nagromadzonej w danym miejscu tkanki tłuszczowej, co skutkuje zarówno wysmukleniem jak i wyszczupleniem korzyści. Na tym jednak lista potencjalnych korzyści się nie kończy. Zimny laser stwarza realną możliwość na szybką utratę centymetrów z danego obszaru.

Dodatkowo jest on sposobem na wymodelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Z zabiegu Lipo Laserem korzystają również osoby, które oczekują wyrównania powierzchni skóry, a dodatkowo uzyskują poprawę jędrności i napięcia skóry.

Dzięki zastosowaniu zabiegu Lipo Laser uzyskujemy:

 • szybką i bezbolesną utratę centymetrów w miejscu zabiegu
 • komfort i dobre samopoczucie
 • szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • bezbolesną likwidację cellulitu
 • wysmuklenie sylwetki
 • regenerację i odmłodzenie skóry
 • poprawę trofiki tkanek (odżywienia, dotlenienia)

Zabieg zimnym laserem - efektyMasz zmarszczki? Sprawdź nasz najnowszy Zabieg GMV Needle Shaping!

Działanie Lipo Lasera rzutuje na usprawnienie procesu krążenia krwi, a także zwiększa tempo przemiany materii. Ponadto, jest nierzadkim powodem do polepszenia samopoczucia jak i podwyższenia samooceny, co rzutuje na wiele, różnych aspektów w życiu.

Rekomendowane jest, aby terapia Lipo Laserem trwała przez ok. 5 tygodni. Przez ten okres czasu powinno być przeprowadzonych 10 zabiegów, które odbywają się z 2 dniowymi odstępami czasu. Każdy jeden zabieg umożliwia zmniejszenie obwodu. Krótki okres czasu trwania serii zabiegów sprawia, że wiele osób decyduje się na zabiegi przed nadchodzącym urlopem lub wyjazdem.

Przeciwwskazania do zabiegu zimnym laserem

Zabiegi z wykorzystaniem zimnego lasera cieszą się ogromną popularnością ze względu na szybkie i spektakularne efekty. Nie są one jednak przeznaczone dla każdego.

Z zabiegu zimnym laserem nie mogą korzystać osoby, które zmagają się z następującymi chorobami:

 • choroby układu krążenia,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby skórne,
 • epilepsja,
 • cukrzyca
 • choroba nowotworowa
 • niewydolność serca
 • nadciśnienie tętnicze
 • osteoporoza
 • epilepsja
 • rozrusznik serca
 • zastawka serca
 • choroby wątroby

Ponadto, z zimnego lasera nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przeciwwskazaniem czasowym jest także czas menstruacji i osłabienia organizmu spowodowanego chorobą. Z zabiegów zimnym laserem nie mogą skorzystać osoby, które przyjmują leki i zioła fotouczulające. Zabiegu zimnym laserem nie można przeprowadzić w miejscu, które sąsiaduje z metalowymi implantami.

Zabiegi w la guel warszawa

Serdecznie zapraszamy na nasze inne zabiegi, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Clinic & Spa La Guèl Warszawa

Spraw sobie prezent i odkryj nowy zabieg na twarz GENEO!

To sekret młodzieńczej skóry!

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping