Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer209147/public_html/laguel.pl/wp-content/plugins/woocommerce/src/Utilities/PluginUtil.php on line 160
ASTAR Medyczna Elektrostymulacja | Klinika La Guèl Warszawa
Zaznacz stronę

ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

Specjaliści z kliniki LA GUÈL Warszawa posiadają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów elektrostymulacji za pomocą aparatu Astra Aries S. Opierają się one na stymulowaniu nerwów lub mięśni za pomocą impulsów elektrycznych, które posiadają określoną częstotliwość, amplitudę i ustalony czas trwania impulsu.

Elektrostymulator mięśni pozwala na zredukowanie bóli różnego pochodzenia, ale także umożliwia zwiększenie objętości mięśni i pomniejszenie tkanki tłuszczowej. Stosowany jest jako element walki o smukłą sylwetkę.

Czym jest elektrostymulacja?

Stosowanie elektrostymulacji trwa od ok. 50 lat. Pierwsze badania miały miejsce w latach 60-tych. Na tym zagadnieniu skupili się uczeni Mellzack i Wall, którzy stworzyli Teorię Bramki Kontrolnej (bólowej). Zgodnie z nią, włókna nerwowe typu C, odpowiedzialne za niesienie informacji, poprzez pobudzanie bodźcami elektrycznymi, zwiększają tempo przekazywania informacji do rdzenia kręgowego. Tym samym wyprzedzają włókna nerwowe typu A, które informują o bodźcach bólowych.

W zabiegu elektrostymulacji mięśni można wyciszyć bodźce bólowe i tym samym uniknąć pobudzenia centralnego układu nerwowego za pomocą tych sygnałów.

astar medyczna elektrostymulacja 300x300 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymacja została bardzo dokładnie zweryfikowana przez badaczy. Została określona jako bezinwazyjna i niefarmakologiczna, czyli występuje możliwość łączenia jej z lekami czy anestetykami. Ponadto elektrostymulacja mięśni jest dość tanim i skutecznym zabiegiem. U osób, które nie posiadają przeciwwskazań, nie występują działania niepożądane.

Elektrostymulacja znajduje zastosowanie w przypadkach zaniku mięśni, osłabienia mięśni, a także przy zdiagnozowaniu bólu różnego pochodzenia. Może być także stosowana przy obrzękach.

Elektrostymalacja mięśni za pomocą aparatu Astra Aries S

Aparat ASTRA ARIES S powszechnie wykorzystywany jest w trakcie leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, zapaleń okołostawowych, a także nerwobóli i dysfunkcji układu nerwowego. ASTRA ARIES S to dwukanałowy aparat.

Generuje bipolarne prądy posiadające średnią częstotliwość i unipolarne prądy średniej częstotliwości. Impulsy powstające w trakcie zabiegu są porównywalne z wytworzonymi podczas ćwiczeń fizycznych i gimnastyki. W przypadku elektrostymulacji ten prąd pobudza mięśnie do dalszego rozwoju.

zabieg na twarz ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJASprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Uzyskiwane efekty elektrostymulacji mięśni są dostrzegalne o wiele szybciej niż ma to miejsce w przypadku regularnej aktywności fizycznej. Jednocześnie ten swoisty trening mięśni nie obciąża stawów.

Czas trwania pojedynczego zabiegu elektrostymulacji wynosi ok. 30 minut.

Kto powinien skorzystać ze stosowania elektrostymulacji?

Stosowanie zabiegu elektrostymulacji znajduje zastosowanie w przypadku bardzo wielu dolegliwości bólowych. Przywraca komfort życia osobom zmagającym się z nerwobólami, zapaleniami stawów. Ponadto elektryczna stymulacja mięśni rekomendowana jest dla osób zmagających się z zwyrodnieniem stawów kończyn i kręgosłupa, a także z zaburzeniami krążenia obwodowego i porażeniami wiotkimi.

6 min 240x300 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJAPiękne i wymodelowane ciało dzięki Zabiegowi Lipo Laser PRO!

Ponadto można stosować elektrostymulację mięśni także w celu ukształtowania sylwetki. Elektrostymulacja mięśni pozwala na uzyskanie jędrnego i smukłego ciała. Impulsy odpowiedzialne są za stymulowanie tkanek wewnętrznych, dlatego dochodzi do kurczenia i rozkurczania mięśni. W rezultacie uzyskiwane jest wzmocnienie mięśni. Dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej przebiega sprawniej.

Jak przebiega elektrostymulacja mięśni?

Elektrostymulacja prądami poszczególnych części ciała odbywa się na fotelu zabiegowym lub kosmetycznym. Przed podłączeniem elektrod do ciała, powierzchnie są dokładnie dezynfekowane. Elektrody są smarowane specjalnym żelem. Po włączeniu urządzenia, elektrody są przykładane do ciała i przypinane za pomocą rzep. Następnie do elektrod podłączane są kable i w ten sposób powstaje obieg dla prądu.

Każdy mięsień, znajdujący się na obszarze poddawanym zabiegowi, traktowany jest prądem o regulowanej intensywności. Początkowo posiadają niewielką intensywność, a następnie zwiększana jest ich moc. Po osiągnięciu maksymalnej wartości, specjalista zmniejsza ich dawkę, aż do początkowego minimum.

Projekt bez nazwy 7 min 1 240x300 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJAPragniesz wymodelować sylwetkę? Wypróbuj nasz zabieg BODY MASTER!

Specjaliści rekomendują przeprowadzenie całej serii zabiegów, aby uzyskać naprawdę spektakularne rezultaty. Najlepsze efekty zabiegu są konsekwencją codziennego korzystania z elektrostymulacji. Alternatywnie mogą odbywać się co drugi dzień. W serii powinno być co najmniej 10 zabiegów.

Jakie są przeciwwskazania dla zabiegu elektrostymulacji?

Z elektrostymulacji nie mogą korzystać osoby, które w swoim ciele posiadają metalowe wstawki, które znajdują się na drodze przepływu impulsu elektrycznego. Jednocześnie Ponadto zabieg elektrostymulacji jest zabroniony dla osób, które posiadają silne stany zapalne, ropne stany zapalne skóry jak i tkanek miękkich, zakrzepy i zapalenie żył.

klinika medycyny estetycznej 300x200 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJAPiękny i zdrowy blask skóry tylko dzięki Zabiegowi Zaffiro!

Elektrostymulacji nie można przeprowadzić u osób chorujących na nowotwory złośliwe jak i łagodne. Przeciwwskazaniem dla elektrostymulacji jest również ciąża, wysoka gorączka. Elektrostymulacja prądami nie może zostać przeprowadzona u osób posiadających wszczepiony rozrusznik serca.

logo bez tla 300x128 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

La Guel Klinika z Zewnątrz 2 min 1024x576 ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

Serdecznie zapraszamy na nasze inne zabiegi, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Spraw sobie prezent i odkryj nowy zabieg GENEO – to sekret młodzieńczej skóry!

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping