Zaznacz stronę

ASTAR MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

ASTAR – MEDYCZNA ELEKTROSTYMULACJA

ZASTĄP ĆWICZENIA FIZYCZNE ELEKTROSTYMULACJĄ MEDYCZNĄ

Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić elektroimpulsy.

O URZĄDZENIU

Aparat ASTRA ARIES S używany w czasie zabiegu elektrostymulacji jest dwukanałowym aparatem przeznaczonym do elektroterapii posiadającym jeden zegar zabiegowy. Urządzenie wykorzystuje się do leczenia bipolarnymi prądami średniej częstotliwości oraz unipolarnymi prądami średniej częstotliwości.

Wykorzystywany podczas zabiegu aparat używany jest w celu leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, zapaleń okołostawowych, nerwobóli czy dysfunkcji układu nerwowego. Impulsy generowane przez urządzenie można porównać z ćwiczeniami i gimnastyką, wpływającymi na nasz organizm i mięśnie. Zabieg MEDYCZNEJ ELEKTROSTYMULACJI pozwala nam osiągnąć podobne efekty, jak w przypadku aktywności fizycznej, tyle że w krótszym czasie. Jego zaletą jest nieobciążanie stawów, przez co mogą skorzystać z niego osoby cierpiące na tego rodzaju dolegliwości.

Zabieg MEDYCZNEJ ELEKTROSTYMULACJI polega na wykorzystaniu prądów impulsowych prostokątnych lub impulsów trójkątnych. Za ich pomocą pobudzamy nerwy ruchowe i czuciowe, powodując tym samym skurcz mięśni.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

odczuwalne nerwobóle,zapalenia stawów,bóle towarzyszące zwyrodnieniom stawów kończyn i kręgosłupa,zaburzenia krążenia obwodowego,porażenia wiotkie.

W czasie zabiegu oddziałujemy na mięśnie, dzięki czemu zabieg doskonale kształtuje naszą sylwetkę, czyniąc ją jędrną i smukłą. Każdy wytwarzany impuls stymuluje tkanki wewnętrzne i prowadzi do kurczenia się i rozkurczania mięśni, co pozytywnie wpływa na kondycję tkanek. Dlatego też zabieg ten polecany jest również osobom, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej i spadku masy ciała.

PRZECIWWSKAZANIA

metal zlokalizowany na drodze przepływu prądu,silne stany zapalne,ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich,nowotwory złośliwe i łagodne,wysoka gorączka,ciąża,wszczepiony rozrusznik serca,zakrzepy i zapalenie żył.

Zabieg z wykorzystaniem MEDYCZNEJ ELEKTROSTYMULACJI podniesie jakość naszego życia, uśmierzy ból oraz pozwoli zniwelować uporczywe dolegliwości. Zapraszamy do wizyty w LA GUÈL CLINIC&SPA i skorzystania z zabiegu MEDYCZNEJ ELEKTROSTYMULACJI ASTAR pod okiem profesjonalistów.

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIAnapisz lub zadzwoń


formularz


tel.: 790-843-843

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping