Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer209147/public_html/laguel.pl/wp-content/plugins/woocommerce/src/Utilities/PluginUtil.php on line 160
Body Master Endermologia Klasyczna | Klinika La Guèl Warszawa
Zaznacz stronę

BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNA

W ofercie kliniki LA GUÈL w Warszawie znajduje się także zabieg endermologii klasycznej, który przeprowadzany jest za pomocą urządzenia Body Master. Opiera się na nieinwazyjnych metodach naprawczych.

Endermologia to przede wszystkim poprawa stanu skóry, a jednocześnie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej.

Na czym polega endermologia Warszawa?

Endermologia jest rodzajem podciśnieniowego masażu. Podczas zabiegu dochodzi do oddziaływania na tkankę łączną skóry. Endermologia stosowana jest w celu wyszczuplenia sylwetki, ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu. Uzyskiwane efekty zabiegu endermologii umożliwiają jego zastosowanie w obrębie twarzy jako sposób na poprawę konturu twarzy.

Body Master Vacuum Massage 300x300 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNASprawdź na jakich urządzaniach pracujemy: https://www.laguel.pl/zabiegi/urzadzenia-hi-tech

W trakcie wykonywanego masażu urządzeniem Body Master dochodzi do pobudzenia tkanki tłuszczowej, która wykazuje zwiększoną odporność na ćwiczenia i dietę. Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej to nie jedyne korzyści. Endermologia umożliwia produkcję naturalnego kolagenu, co realnie przekłada się na poziom uelastycznienia i ujędrnienia skóry.

Jakie są wskazania do przeprowadzania endermologlii?

Efekty zabiegu endermologii są doskonałym wyznacznikiem powodów dla których warto przeprowadzić zabieg endermologii.

Wśród najistotniejszych powodów, dla których warto skorzystać z zabiegu endermalogia wymieniane są poniższe aspekty:

  • odchudzanie i dążenie do zredukowania ilości tkanki tłuszczowej i cellulitu. Warto skorzystać z zabiegu endermologii w miejscach, które są szczególnie oporne na wykonywanie ćwiczeń.
  • umożliwia zredukowanie poziomu odczuwalnego bólu mięśni i stawów, a także łagodzi ich napięcie na skutek wysiłku fizycznego lub przebytej kontuzji.
  • odpowiada za pobudzenie metabolizmu, dlatego toksyny są szybciej usuwane z organizmu,
  • ujędrnienie skóry w miejscu po przeprowadzonej liposukcji,
  • zmniejsza widoczność rozstępów,
  • przywraca jędrność wiotkiej i zniszczonej skóry na twarzy, szyi, dekoltu jak i biustu,
  • zwalczanie stanów zapalnych, urazów, obrzęków nóg, bólu stawów, a także zwalcza zwłóknienia.

medycyna estetyczna laguel cellulit1 300x216 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNAPiękny i zdrowy blask skóry tylko dzięki Zabiegowi Zaffiro!

Jak wygląda przebieg zabiegu endermologii?

W naszej klinice LA GUÈL endermologia wykonywana jest za pomocą urządzenia Body Master. Body Master bazuje na terapii próżniowej wykorzystującej tylko bezpieczne i nieinwazyjne metody.

Endermologia opiera się na zasysaniu fałdu skórnego. W Body Master znajdują się kulkowe i rolkowe głowice. Na twarzy stosowane są dwie mniejsze głowice, które specjalista dopiera w oparciu o wielkość i posiadane wymagania skóry.

Podczas zabiegu odczuwalne są relaks i odprężenie, ponieważ występuje możliwość regulowania siły ssania. Jednocześnie intensywność i program jest dobierany w sposób umożliwiający uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Jednocześnie wybór programu podyktowany jest koniecznością zminimalizowania napięcia w mięśniach.

log body 1 300x240 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNASprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Intensywny masaż skóry pozwala ponownie uzyskać zdrowy wygląd skóry. Podczas zabiegu endermologii Body Master można się zrelaksować i odprężyć.

Nie jest konieczne zakładanie specjalnego kostiumu w przypadku zabiegów wykonywanych na twarzy. W LA GUÈL klienci otrzymują specjalny strój do edermologii, jeżeli zabieg przeprowadzany jest na ciele. Zabezpiecza skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą urządzenia i chroni przed powstaniem uszkodzeń mechanicznych,

Jakie są efekty zabiegu endomologia w Warszawie?

Efekty zabiegu endermologii są naprawdę zachwycające. Nadmiar tkanki tłuszczowej jest skutecznie redukowany, dlatego po przeprowadzeniu całej serii zabiegów można dostrzec bardzo pozytywne zmiany w wyglądzie sylwetki. Staje się ona smukła i wymodelowana.

Endomologia jest skuteczna również na oporną tkankę tłuszczową. W porównaniu do innych zabiegów modelowania ciała można dostrzec imponujący spadek centymetrów w obwodzie. Wykonujemy zabiegi endermologii, które umożliwiają podniesienie pośladków jak i ujędrnienie biustu. Endomologia jest szansą na uzyskanie efektu lifftingu twarzy bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej.

klinikaa Laguel 8 240x300 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNAWypróbuj już dziś elektrostymalację mięśni za pomocą aparatu Astra Aries S!

Jednak modelowanie sylwetki to nie wszystko, co oferuje zabieg endermologii. Umożliwia stymulowanie organizmu do wytwarzania kolagenu i elastyny, dlatego uzyskiwane efekty są dzięki temu potęgowane. Mankamenty są zwalczane wielotorowo dzięki zabiegowi endermolift.

Sama endermologia jest dla wielu osób bardzo przyjemnym zabiegiem, który pozwala na poprawę samopoczucia. Po wyjściu z gabinetu można poczuć się ponownie narodzonym. Szczególnie, kiedy dolegliwościom towarzyszy ból, który jest pokonywany przez efektywny masaż.

Zabieg Body Master choć najczęściej jest rekomendowany dla osób, które chcą uzyskać smukłą sylwetkę, to jednak wykazuje znakomite efekty podczas niwelowania efektów upływającego czasu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu endermologii?

Endermologia posiada bardzo nieliczne przeciwwskazania. Nie może być przeprowadzona w przypadku osób posiadających żylaki i choroby nowotworowe. Endermologia nie powinna być wykonywana podczas kuracji lekami rozrzedzającymi krew. Endomologia może być przeprowadzana także u kobiet w ciąży podczas II i III trymestru, jeżeli lekarz ginekolog wyrazi na nią zgodę.

Projekt bez nazwy 6 min 169x300 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNA

 

Serdecznie zapraszamy na nasze inne zabiegi, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Spraw sobie prezent i odkryj nowy zabieg GENEO – to sekret młodzieńczej skóry!

logo bez tla 300x128 BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNA

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping