Zaznacz stronę

BODY MASTER ENDERMOLOGIA KLASYCZNA

BODY MASTER – MODELOWANIE SYLWETKI

KLASYCZNA ENDERMOLOGIA

Sprawdź technologię, która pomaga w walce z piękną sylwetką.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Body Master polega na zassaniu fałdu skórnego za pomocą techniki wykorzystującej kulkowe i rolkowe głowice. Podczas zabiegu na twarz używane są dwie mniejsze głowice dopasowane do wielkości i wymogów skóry twarzy.

Komfort zabiegu zapewnia możliwość wyboru mocy masażu za pomocą regulacji siły zassania. Osoba przeprowadzająca zabieg wybiera odpowiednią intensywność i program urządzenia, ułatwiający uzyskanie pożądanych efektów.

Body Master wykorzystuje bezpieczne i nieinwazyjne metody terapii próżniowej.  Za pomocą masażu poprawiamy kondycję skóry i przywracamy jej zdrowy, piękny wygląd. Body Master posiada właściwości relaksacyjne i odprężające ciało oraz minimalizujące napięcie występujące w mięśniach.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

zwiększone napięcie mięśni,utracona jędrność skóry,cellulit,nadwaga,widoczne zmarszczki,obrzęki.

Zabieg urządzeniem Body Master pomaga uporać się z niechcianymi kilogramami oraz cellulitem. Efektem przeprowadzenia serii zabiegów jest smukła i wymodelowana sylwetka. Skuteczność zabiegu zawdzięczamy nowoczesnej technice często wykorzystywanej w medycynie estetycznej. Poprzez zastosowanie terapii próżniowej zgromadzony w ciele tłuszcz zostaje rozbity, a skóra staje się bardziej napięta i jędrna.

EFEKTY ZABIEGU

wymodelowana i szczupła sylwetka,utrata centymetrów w obwodzie,redukcja cellulitu,podniesienie pośladków,ujędrnienie biustu,zwiększenie napięcia skóry,stymulacja do wytwarzania kolagenu i elastyny,lifting twarzy i szyi,redukcja zmarszczek,zmniejszenie obrzęków,relaks i odprężenie,uśmierzenie bólu.

PRZECIWWSKAZANIA

choroby nowotworowe,infekcje ze stanem gorączkowym,niewydolność narządów,otwarte rany,ciąża,

Zabieg wykorzystujący urządzenie Body Master dedykowany jest zwłaszcza osobom, które dążą do osiągnięcia smukłej i pięknej sylwetki oraz pozbycia się cellulitu. Zapraszamy do wizyty w LA GUÈL CLINIC&SPA i skorzystania z zabiegu Endermologii Klasycznej Body Master pod okiem profesjonalistów.

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIAnapisz lub zadzwoń


formularz


tel.: 790-843-843

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping