Zaznacz stronę

Aby móc bez obaw oddać się w ręce specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, trzeba mieć pewność, że są to doświadczeni i w pełni profesjonalni fachowcy. Nasza klinika od lat buduje swoją renomę, nieustannie doskonaląc zarówno paletę dostępnych zabiegów oraz dbając o wysoki poziom przygotowania naszej kadry. Oto kilka faktów na nasz temat, które z pewnością przekonają do nas nieprzekonanych.

La Guèl – miejsce zrodzone z pasji i potrzeby zmian

Powodem, dla którego w ogóle zrodziła się myśl o stworzeniu kliniki La Guèl, były osobiste doświadczenia właściciela – Piotra Korca. Na skutek przykrych doświadczeń, potrzebował on skutecznej terapii z zakresu medycyny estetycznej. Przemyślenia, emocje i przeżycia, jakie stały się jego udziałem w tej podróży po zdrowie, utwierdziły go w przekonaniu, że terapia estetyczna wcale nie musi być bolesna i kojarzyć się z długą, nieprzyjemną rekonwalescencją. Osiągnięcia naukowe i stale rozwijająca się wiedza pozwalają na opracowywanie takich zabiegów, które dają fantastyczne efekty bez nieprzyjemnej „otoczki”. La Guèl jest miejscem, w którym każdy pacjent ma czuć się bezpiecznie i komfortowo. Rodzinna atmosfera połączona z profesjonalnym podejściem to nasz przepis na sukces.

Restrykcyjne procedury

Wprowadzanie nowych zabiegów to u nas cały proce. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata medycyny estetycznej i zanim zdecydujemy się poszerzyć paletę dostępnych u nas terapii, najpierw miesiącami je testujemy. Chcemy mieć pewność, że są nie tylko absolutnie bezpieczne, ale też maksymalnie skuteczne. Wszystko po to, aby nasze pacjentki i nasi pacjenci, którzy przychodzą do nas ze swoimi problemami, mieli pewność, że otrzymają profesjonalną pomoc na najwyższym światowym poziomie.

Zespół doświadczonych, pełnych pasji profesjonalistów

W naszej klinice bardzo dbamy o najwyższy poziom obsługi na każdym etapie terapii. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy w swojej dziedzinie są absolutnie najlepsi. Stawiamy na rozwój i doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności – bez tego ani rusz! Wiemy, że aby nadążyć za stale zmieniającymi się standardami i dostępnymi możliwościami, musimy być gotowi na nieustanną naukę. U nas standardem jest także przeprowadzanie szerokich konsultacji i badań, dzięki którym jesteśmy w stanie dobrać najlepszy rodzaj terapii dla indywidualnych potrzeb każdego, kto nas odwiedza i wyeliminować czynniki ryzyka.

La Guèl to sprzęt i kosmetyki z najwyższej półki

Aby móc zapewnić najlepszą opiekę, nie wystarczy doświadczony personel. Niezbędny jest również świetny sprzęt. W La Guèl korzystamy z 20 topowych urządzeń Hi-Tech prestiżowych marek. Wprowadzamy też własne innowacje, dzięki którym terapie są jeszcze skuteczniejsze, bardziej bezpieczne i mają możliwie wszechstronne działanie. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność, że każdy szczegół będzie dopięty na ostatni guzik. Pochlebne opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że obraliśmy najlepszy możliwy kierunek.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping