Zaznacz stronę

Zbliżają się święta to czas egzotycznych wakacji oraz odwiedzin bliskich. Poniżej kilka wskazówek które ułatwią Ci lot.

6 porad jak sprawić, aby lot samolotem nie był koszmarny

 

  • Zrezygnuj ze słonych przekąsek, chipsy, paluszki, orzeszki. Sól zatrzymuje wodę w organizmie co podczas lotu sprawia że nasze kończyny są bardziej podatne na obrzęki, aby zminimalizować opuchnięcia stosuj maści-żele z diosminą lub wyciągiem z kasztanowca dostępne bez recepty w aptece.

 

  • Wiele osób będąc jeszcze na lotnisku zaczyna podróż od szklanki whisky lub lampki wina odreagowując tym stres, najlepszą metodą na zachowanie urody i siły jest picie, ale wody!

 

 

  • Usta są wysoce narażone na wysychanie i pękanie, stosuj balsamy ochronne.

 

  • Sugerujemy zrezygnować z ciężkiego i mocno kryjącego makijażu. Zaopatrz się w wodę komórkową np. Esthederm Eau Cellulaire Spray. Dodatkowo nałóż kremową maskę nawilżającą i płatki kolagenowe wokół oczu.

 

  • Skóra dłoni i paznokcie również wymagają szczególnej troski – nawilżaj je kremem i oliwką do skórek.

 

6 porad jak sprawić, aby lot samolotem nie był koszmarnyZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Tak przygotowane podróżniczki nie odczują dyskomfortu związanego z godzinami spędzonymi w samolocie i zmianami stref czasowych oraz klimatycznych.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping