Zaznacz stronę

Zadbane i zdrowe paznokcie oraz dłonie są wizytówką każdej kobiety. Czy zastanawiałaś się kiedyś nad zrobieniem manicure hybrydowego, ale boisz się, że twoje paznokcie źle to zniosą? To wszechobecny mit, poprawne nałożenie jak i usunięcie lakieru hybrydowego nie zniszczy twoich paznokci.

Decydując się na zrobienie manicure sprawdź również miejsce w którym będzie wykonywana usługa – sterylność i higiena są bardzo ważne. Sprawdź poniżej co możesz zrobić, aby cieszyć się pięknymi paznokciami.

 

Plan pielęgnacji paznokci dla ciebie:

  • Odpowiednia ilość płynów w ciągu dnia – do 2,5 litrów w ciągu dnia – to utrzyma odpowiedni poziom nawilżenia włosów, skóry i paznokci;

  • Suplementy diety tj. witamina A i E,

  • Codziennie smaruj ręce kremem do rąk, a stopy – kosmetykiem do stóp. Wmasuj go też w palce – podziała wtedy na paznokcie i skórę wokół nich. Kremy do rąk stosuj po każdym moczeniu rąk (po myciu, zmywaniu itp.). Dobrze, aby miały filtry UV (skóra rąk szybko się starzeje),

  • Skóra rąk i paznokcie nie lubią gorącego powietrza, np. z suszarek elektronicznych. Staraj się ich nie używać, a jeśli nie masz innego wyjścia – zaraz potem wetrzyj w dłonie krem (noś go zawsze w torebce!)

pielęgnacja dłoni i pzanokciZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

  • Regularnie rób dłoniom peeling, porządnie wmasowując go też w palce. Nie uszkodzisz paznokci, a skórki wokół będą miękkie i zadbane.

  • Odżywki i olejki do zmywania stosuj na noc. Wtedy podziałają skutecznie.

  • Lakier hybrydowy może być skuteczną ochroną przed detergentami i urazami mechanicznymi , a oprócz tego kolor utrzymuje się nawet do 3 tygodni!

  • Jeśli decydujesz się na zrobienie manicure w salonie to koniecznie sprawdź czy narzędzia są sterylizowane w Autoklawie, uchroni cię to przed zarażeniem się wirusem WZW i grzybicą.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w WarszawieSprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca!

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping