Zaznacz stronę

Dziś chcielibyśmy przybliżyć wam skład kosmetyków Neauvia Organic. Zarówno kremy dla mężczyzn, jak i dla kobiet, oparto o trójwymiarowe frakcje kwasu hialuronowego. To związek, który wiąże wodę w naskórku. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje je sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. Jeden gram (1g) kwasu może zatrzymać ok. 6% wody (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody!)

Linia Neauvia Cosmeceutical zawiera wysokie stężenie naturalnych składników

Kosmetyki zostały przygotowane w oparciu o zaawansowaną wiedzę i badania. Skoncentrowane substancje aktywne ceramid 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol) uzupełniają braki w cemencie międzykomórkowym, a także witamina E, ekstrakt z lukrecji i miechunki działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie.

kosmetyki laguel 2 240x300 Co kryje się w kremach z Neauvia OrganicZapraszamy do naszego sklepu internetowego La Guèl na https://www.laguel.pl/sklep

Ekstrakt z miechunki to bogate źródło witaminy C i A, betakarotenu i witaminy B12 dodatkowo chroni skórę przed starzeniem i promieniami podczerwonymi (IR), oraz pobudza kolagen i ma silne działanie przeciwzapalne. Ekstrakt z korzenia lukrecji posiada silne właściwości wiązania wody w skórze, działa kojąco, antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie, reguluje wydzielanie sebum.

Ceramidy to organiczne związki chemiczne z grupy lipidów, obecne w rogowej warstwie naskórka, są głównym składnikiem spoiwa przestrzeni międzykomórkowego. Odbudowują barierę lipidową skóry i uzupełniają nasze naturalne ceramidy, których z wiekiem jest coraz mniej, działają przeciwzmarszczkowo, idealne dla skóry cienkiej i suchej. Chronią przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i zapobiegają utracie wody – nawilżają, łagodzą podrażnienia.

kosmetyki laguel 9 240x300 Co kryje się w kremach z Neauvia OrganicZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Kolagen to proteina, która jest naturalnym składnikiem naszego organizmu. To jedna z podstawowych protein skóry właściwej (stanowi ok. 70% naturalnych białek skóry). Występuje w skórze właściwej, tworzy rusztowanie skóry, jej działanie może porównać do sieci. Kolagen polecany jest w przypadku blizn, śladów potrądzikowych, zmarszczek. Regeneruje skórę i wspomaga gojenie.

Podsumowując kombinacja tych aktywnych składników zapewni nam doskonałą kondycję skóry i kompleksową pielęgnację domową, która jest uzupełnieniem oraz kontynuacją profesjonalnych zabiegów w klinice La Guel.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping