Zaznacz stronę

Klinika La Guèl oprócz tego, że świadczy usługi w zakresie terapii estetycznej na najwyższym poziomie, prowadzi także sprzedaż kosmetyków i preparatów o potwierdzonej skuteczności pielęgnacyjnej. Jednym z naszych hitowych produktów jest JALUPRO® Drink Professional. Co warto o nim wiedzieć i kiedy się na niego zdecydować? O tym poniżej.

JALUPRO® – najważniejsze informacje

JALUPRO® to nie jeden, a cała seria produktów, za które odpowiada szwajcarska firma Proffesional Derma. Wspólnym elementem łączącym wszystkie preparaty wchodzące w skład tej rodziny jest to, że wykorzystuje się w nich kwas hialuronowy o wysokim stężeniu połączony z kompleksem aminokwasów. Ten tandem działa cuda podczas zabiegów biorewitalizacji skóry. JALUPRO® Drink Professional to suplement diety, który można stosować samodzielnie, w zaciszu własnego domu. Wystarczy sporządzić mieszankę, w określony na opakowaniu sposób i wypijać do posiłku. Dla najlepszych rezultatów zaleca się kontynowanie kuracji przez 90 dni, co wymaga zużycia trzech opakowań.

Zalecenia do stosowania JALUPRO® Drink Professional

Po JALUPRO® Drink Professional warto sięgnąć przede wszystkim wtedy, gdy:

  • zmagamy się z umiarkowanymi bądź głębokimi zmarszczkami twarzy, szyi i dekoltu i gdy na skórze widoczne są oznaki starzenia;
  • obserwujemy znaczącą utratę jędrności i objętości policzków, grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i w okolicach ramion, a także po wewnętrznej stronie ud i na brzuchu;
  • nasza skóra wydaje się pozbawiona blasku i jest przesuszona oraz nosi oznaki zmęczenia;
  • zmagamy się z rozstępami, bliznami i keloidami (czyli inaczej bliznowcami);
  • jesteśmy przed lub po inwazyjnym zabiegu z zakresu medycyny estetycznej i nasza skóra wymaga bogatej terapii odżywiającej.

Jak pokazują badania i przeprowadzone eksperymenty, suplement wykazuje tez skuteczne działanie jeśli chodzi o wzmacnianie i ogólną poprawę kondycji włosów. Przyspiesza również gojenie się ran pooperacyjnych

Kiedy nie powinno się stosować opisywanego preparatu?

Przeciwwskazaniami do przyjmowania suplementu diety JALUPRO® Drink Professional są m.in. ciąża i karmienie piersią, zmaganie się z różnymi chorobami, takimi jak np. cukrzyca, niewydolność wątroby czy choroby serca oraz infekcje wirusowe i bakteryjne. Zawsze warto skonsultować się z profesjonalistami przed rozpoczęciem kuracji. W naszej klinice wyszkoleni doradcy i personel medyczny są do Twojej dyspozycji.

JALUPRO® – na jakie efekty można liczyć?

Przede wszystkim – na długotrwałe. Rezultaty stosowania suplementu JALUPRO® Drink Professional zauważalne są nawet do 12 miesięcy od zakończenia terapii. Odżywienie na poziomie komórkowym powoduje, że poprawie ulega gęstość i elastyczność skóry. Zmarszczki znacząco się zmniejszają, a cera jest świetnie nawilżona. Naprawdę warto wypróbować ten preparat! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, chętnie wszystko wyjaśnimy i doradzimy!

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping