Zaznacz stronę

Skóra dojrzała wymaga systematycznego i dopasowanego do jej konkretnych potrzeb pielęgnowania. O ile w przypadku młodej, zdrowej cery pewne niedociągnięcia albo chwilowe zaniedbania w pielęgnacji nie odbiją się znacząco na jej wyglądzie, o tyle w przypadku cery dojrzałej konsekwencje takich przeoczeń mogą być już bardziej widoczne.

Z jakimi problemami zmaga się skóra dojrzała?

Istnieje wiele problemów z cera, które staja się naszym udziałem, kiedy nasza skóra zaczyna się starzeć. Jednym z nich jest utrata jędrności i powstawanie zmarszczek. Dużo osób zmaga się również z workami pod oczami, przebarwieniami, utratą blasku i szarzeniem się skóry. Na te wszystkie problemy istnieją skuteczne i doskonałe rozwiązania. Co więcej, nie trzeba decydować się na inwazyjne zabiegi. Dzięki stale udoskonalanym technologiom wykorzystywanym w kosmetologii, można uzyskać rewelacyjne rezultaty bez ingerencji chirurgicznej.

Zabiegi dla skóry dojrzałej w LaGuel

W naszej klinice oferta zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry dojrzałej jest bardzo szeroka. Można zdecydować się na te zapewniające wszechstronną poprawę kondycji i wyglądu skóry, albo też takie o ukierunkowanym działaniu. Wśród tych pierwszych na polecenie zasługuje z pewnością jeden z naszych absolutnych hitów – HydraFacial. Ten zabieg, wykorzystujący technologię hydradermabrazji, pozostawia skórę fantastycznie oczyszczoną i nawilżoną, ale też wyraźniej jędrną. Klientki i klienci, którzy mieli okazję poddać się tej procedurze, zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najlepszych zabiegów, z jakich korzystali. Efekty są widoczne od razu, a sam zabieg – całkowicie bezbolesny. HydraFacial polega nie tylko na dogłębnym oczyszczeniu skóry, ale też na jej głębokim nawilżeniu. Pozwala na to specjalnie opracowane serum wtłaczane w dalszej fazie zabiegu w skórę. Posiada ono zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe i regeneracyjne.

Zmarszczki? Nie będą już problemem

Zmarszczki to zmora wielu osób. Ich rozmieszczenie i głębokość w dużej mierze zależą od indywidualnych predyspozycji skóry i mimiki. Kiedy problem staje się bardzo nasilony, a codzienna pielęgnacja, masaże i okazjonalne zabiegi w gabinetach kosmetycznych nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, warto zdecydować się na bardziej zaawansowane procedury. Na pewno do takich zalicza się seria zabiegów Forlle’d Anti-Age z Nagrodą Nobla. Są one niezwykle skuteczne. Wyraźnie opóźniają fizjologiczne procesy starzenia i fotostarzenia skóry i stymulują naturalne procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym. Mają też działanie silnie nawilżające, więc przywrócą zdrowy wygląd nawet najbardziej odwodnionej skórze. Pomagają też pozbyć się przebarwień.

Na jędrne ciało

Wraz z upływem lat nie tylko skóra twarzy traci jędrność. Problem ten dotyczy skóry całego ciała. Istnieje zabieg, który pomaga szybko, bez ingerencji chirurgicznej i na długo się go pozbyć. Jest nim LPG Alliance®. Efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Zredukowana zostaje miejscowo zlokalizowana „oponka” tłuszczowa, cellulit ulega wygładzeniu a skóra odzyskuje jędrność.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki. Możemy zaproponować jeszcze więcej zabiegów odpowiednich dla skóry dojrzałej.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping