Zaznacz stronę

Przychodząc do gabinetu kosmetycznego zastanawiasz się, który zabieg jest najlepszy dla Twojej cery.  Boisz się podrażnień (zaczerwienienia, uczucia swędzenia, pieczenia, napięcia skóry oraz nadmiernego złuszczania). Istnieje wiele zabiegów kosmetycznych wywołujących te rodzaje odczuć.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Alternatywą dla takich zabiegów jest OXYBRAZJA, szczególnie polecana dla cer wrażliwych, naczyniowych, a nawet alergicznych. Jest skuteczną i bezpieczną metodą  złuszczania naskórka wykorzystującą połączenie soli fizjologicznej i tlenu. Takie połączenie umożliwia jednocześnie oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry podczas jednego zabiegu.

Zabieg idealny dla każdego rodzaju cery?

OXYBRAZJA inaczej nazywana peelingiem wodno – tlenowym. Jest rodzajem peelingu mechanicznego gdzie element złuszczający stanowi strumień soli fizjologicznej wydobywany pod  ciśnieniem sprężonego tlenu. Cząsteczki soli fizjologicznej, które wydostają się z aplikatora u

derzają o powierzchnię skóry, powodując bezbolesne oderwanie martwych komórek naskórka i odsłonięcie głębszych jego warstw bez przerywania ciągłości tkankowej.

Zabieg idealny dla każdego rodzaju cery?Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Zabieg charakteryzuje się skuteczną a zarazem bezpieczną metodą, ponieważ wykorzystywane są naturalne składniki. Tlen odżywia komórki i przyśpiesza procesy odnowy. Natomiast sól fizjologiczna to roztwór chlorku sodu w wodzie, która ze  względu na swoje stężenie ma neutralny wpływ na organizm. Łagodzi stany zapalne, nawilża oraz zmiękcza naskórek

Poprawna procedura zabiegowa

Po dokładnym wywiadzie, ocenie stanu skóry oraz demakijażu przechodzimy do zabiegu. Zabezpieczamy oczy i uszy klienta dla większego komfortu. Następnie regulujemy ciśnienie. Przykładamy aplikator pamiętając o zachowanej odległości dyszy od powierzchni skóry. Podczas zabiegu kryształki soli fizjologicznej wydobywanej pod ciśnieniem uderzają o skórę i w ten sposób usuwają martwy naskórek, uruchamiając tym samym naturalne procesy regeneracyjne.

Po zakończeniu etapu peelingu można zabieg urozmaicić o wykonanie infuzji tlenowej. W pierwszej kolejności należy przygotować ampułkę dobraną do danego typu cery. Ampułkę przelewamy do aerografu. To specjalna końcówka z której pod ciśnieniem wydobywa się zawartość koktajlu i rozprowadza się po skórze. W ten sposób wtłaczamy substancje zawarte w ampułce w głębsze warstwy skóry.

Poprawna procedura zabiegowa - oksybrazjaSprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Na koniec możemy nałożyć maskę algową, która będzie dopełnieniem zabiegu tworząc tzw.„ okluzje” Tworzy ona na powierzchni skóry nieprzepuszczalną warstwę dzięki czemu usprawnia przenikanie składników aktywnych.

PRZECIWSKAZANIA:

  • Uszkodzenia skóry
  • Zapalenie ucha
  • Zapalenie zatok
  • Przeziębienie
  • Stany gorączkowe
  • Opryszczka
  • Nowotwory
  • Trudności w oddychaniu

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ :

OXYBRAZJĘ możemy wykonywać bez względu na porę roku. W zależności od potrzeb skóry zaleca się wykonanie serii 4-10 zabiegów w odstępach od 7-14 dni.

Zabieg idealny dla każdego rodzaju cery?Masz zmarszczki? Sprawdź nasz najnowszy Zabieg GMV Needle Shaping!

Jak efekty mogę uzyskać przed i po?

Po zabiegu zwykle spodziewamy się, że nasza skóra będzie piękna, promienna, niepodrażniona. Bez obaw OXYBRAZJA to metoda złuszczania naskórka dostępna dla każdego. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda zdrowo. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu nawet u kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji. W przypadku cery tłustej, mieszanej i łojotokowej zniweluje zaskórniki, zwęzi pory, gdyż skutecznie usuwa martwe komórki. Zimno towarzyszące  zabiegowi zmniejszy  rumień oraz obkurczy naczynka, poprzez pobudzenie mikrokrażenia.

Skóra sucha, odwodniona zostaje nawilżona i zmiękczona. Również sprawdzi się w redukcji objawów starzenia się skóry, ponieważ pobudza syntezę włókien kolegenowych. Dzięki czemu zwiększy elastyczność, wygładzi drobne zmarszczki, rozjaśni przebarwienia. W najlepszych miejscach kosmetyczka lub kosmetolog przed dobraniem odpowiednich zabiegów dla swojej pacjentki przeprowadza nowoczesną diagozę cyfrową lub ultrasonograficzną stanu skóry, co w najlepszy sposób pozwala dobrać odwowiednią terapię.

Wygląd placówki i jej lokalizacjaZapoznaj się z naszym cennikiem!

Jeżeli jednak dalej wahasz się jaki zabieg wybrać na pierwszej wizycie u swojej kosmetyczki lub kosmetologa, wybierz Oxybrazję. Peeling nie tylko dokładnie oczyści Twoja skórę, ale także pomoże w innych niedoskonałościach cery.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping