Zaznacz stronę

Wraz z upływem lat nasza skóra traci jędrność i elastyczność – jest to widoczne również na twarzy, kiedy jej naturalny kształt zaczyna się zacierać, a ubywająca tkanka tłuszczowa pogłębia bruzdy, wpływa na zmianę proporcji oraz głębokość zmarszczek. Czy można temu zaradzić? Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna proponuje skuteczne zabiegi anti-aging – sprawdź jakie!

1. Wolumetria twarzy – modelowanie bez skalpela

Wolumetria to skuteczny lifting oraz modelowanie konturów twarzy. Pozwala skorygować i poprawić owal czy wypełnić zapadnięte policzki. Zabieg polega na wprowadzeniu w skórę wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego – najczęściej za pomocą igły. Jest on bezbolesny, trwa około 20 minut i przynosi natychmiastowe oraz długotrwałe efekty, które utrzymują się przez ponad 12-18 miesięcy.

Wolumetria twarzy – modelowanie bez skalpelaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Stosowane podczas zabiegu wypełniacze są bardziej gęste i plastyczne w porównaniu z innymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego, co czyni wolumetrię niezwykle skuteczną.

2. Likwidacja drugiego podbródka i korekcja opadniętych policzków

Gromadzenie się tłuszczu i skóry pod brodą oraz brak zarysowanej linii żuchwy to problem wielu pacjentów, który niestety bywa też dziedziczny. Tak zwany drugi podbródek wygląda nieestetycznie i zaburza wygląd całej twarzy. Z wiekiem możemy też zaobserwować, że nasze policzki nie są już tak jędrne, jak wcześniej i zaczynają opadać.

Likwidacja drugiego podbródka i korekcja opadniętych policzkówOdzyskaj młodzieńczy blask, dzięki zabiegowi Mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu!

Mają też na to wpływ inne czynniki: nasze geny, dieta czy częste wahania masy ciała. W naszej warszawskiej klinice skutecznie walczymy z niwelacją drugiego podbródka i przywróceniem jędrności policzkom, aby znów cieszyć się pięknym wyglądem twarzy.

3. Lifting z zastosowaniem nici PDO

Stały rozwój medycyny estetycznej pozwala odkrywać coraz skuteczniejsze sposoby na walkę z upływającym czasem, bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnymi oznakami starzenia, które potrafią popsuć nasz dobry nastrój i powodować kompleksy. Zabiegi liftingujące przy użyciu nici PDO są bardzo efektywne i przynoszą świetne efekty. Na czym polega ta metoda odmładzania?

Lifting z zastosowaniem nici PDOSprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca!

Nić PDO umieszczona na cieniutkiej i sterylnej igle zostaje wprowadzona w miejsce wymagające liftingu, a następnie stopniowo ulega rozpuszczeniu, pobudzając w ten sposób produkcję kolagenu. Efekty po zabiegu utrzymują się nawet do 3 lat, a znaczną poprawę w kondycji skóry zaobserwujemy po upływie około 2 miesięcy. Twarz będzie wyraźnie odmłodzona i rozjaśniona, a włókna kolagenowe zostaną odbudowane, i zregenerowane.

4. Modelowanie linii żuchwy

Aby kontur twarzy był wyraźnie zarysowany, na czym zależy nam najbardziej, można też sięgnąć po inne metody, które oferuje medycyna estetyczna. Modelowanie linii żuchwy polega na stworzeniu linii odcięcia, która sprawia, że kontur twarzy jest idealny.

Podczas zabiegu lekarz wstrzykuje specjalny preparat, a następnie modeluje i masuje wypełniacz. Cały proces trwa tylko około 15-20 minut, a pacjent znajduje się pod znieczuleniem.

5. Modelowanie brwi

Pamiętajmy, że w odbiorze twarzy i jej odpowiednich proporcjach istotną rolę odgrywają również brwi – włoski z upływem lat mogą stawać się rzadkie i cienkie. Zarysowana linia brwi sprawia również, że twarz jest bardziej wyrazista.

Modelowanie brwi i linii żuchwySerdecznie zapraszamy do kontaktu!

W La Guel nasi specjaliści wymodelują Twoje brwi zgodnie z proporcjami twarzy, aby podkreślić jej piękno – niezależnie od wieku.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping