Zaznacz stronę

Projekt bez tytułu 9 300x200 Lifting przy użyciu.. nici! Poznaj możliwości nici PDO

Jeśli jeszcze nie słyszałaś o zabiegach medycyny estetycznej z zastosowaniem nici, poznaj najnowszą propozycję kosmetologów – nici PDO. Hasło odmładzanie za pomocą nici brzmi co najmniej tajemniczo i zaskakująco, ale jest to nowoczesny i skuteczny sposób na to, by cieszyć się młodym wyglądem: pięknie napiętą cerą i spłyceniem zmarszczek.

Nici PDO – co to takiego?

PDO to skrót od substancji o nazwie polidioksanon. Jest to syntetyczne włókno o jednolitej powierzchni, które rozpuszcza się w skórze. Od lat stosuje się je w różnych dziedzinach medycyny – dotychczas tworzono z niego szwy skórne i podskórne wykorzystywane w zabiegach chirurgii plastycznej, ginekologii, okulistyki, gastroenterologii czy urologii. Nici PDO są więc bezpieczne, a ich wyjątkowe działanie na tkanki zaczęto wykorzystywać w zabiegach medycyny estetycznej.

W jaki sposób nici liftingują skórę?

Przy użyciu nici PDO można skorygować opadające policzki, defekty czoła – wiotką skórę i opadające brwi, mocne fałdy znajdujące się na twarzy, dolne powieki czy też podwójny podbródek. Nici wprowadza się pod skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły – bez nacinania naskórka. Umieszcza się je w naturalnych liniach napięcia skóry, co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu. Stymulują proces powstawania kolagenu w skórze, który odpowiedzialny jest za jej napięcie i jędrność, a także pobudzają produkcję elastyny, dzięki której tkanka jest sprężysta i elastyczna. Oddziaływanie polidioksanonu wspiera również syntezę kwasu hialuronowego, co podnosi poziom nawilżenia skóry i nadaje jej blasku. Pacjentki cenią sobie szybkie efekty, bezpieczeństwo zabiegu, brak blizn i śladów po wszczepieniu nici i wygodę – taki lifting nie wymaga długich przygotowań i rekonwalescencji, przekonaj się sama i odwiedź klinikę medycyny estetycznej La Guel w Warszawie!

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping