Zaznacz stronę

Dermapen to niewielkie urządzenie przypominające długopis z jednorazowymi kartridżami zaopatrzonymi w bardzo cienkie igły. Ze względu na wszechstronne zastosowanie Dermapen’u śmiało można nazwać go urządzeniem do zadań specjalnych. Doskonale sprawdza się bowiem walce z płytkimi zmarszczkami, bliznami, rozstępami, rozszerzonymi porami czy też przebarwieniami.

Kluczową rolę odgrywają igły i wywoływane przez nie mikrourazy.

To właśnie dzięki tym pulsacyjnie działającym igłom w kontrolowany sposób nakłuwamy skórę poddaną zabiegowi. Wywołane w ten sposób uszkodzenia stymulują do intensywnej proliferacji komórek i w rezultacie powstania nowej, zdrowej skóry.

Odkryj moc urządzenia Dermapen | Klinika La Guèl WarszawaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Powstałe mikrokanały stanowią także doskonały sposób wprowadzenia w głąb skóry składników aktywnych (absorpcja wzrasta prawie tysiąckrotnie). Warto rzeczywiście wykorzystać ten fakt i zaaplikować na uszkodzoną skórę ampułkę z odpowiednio dobranymi  składnikami aktywnymi. Tak przeprowadzony zabieg umożliwia głęboką rewitalizację skóry i wyraźne spowalnia procesy starzenia. Zabiegi rekomenduje się wykonywać w serii, w odstępach 2-4 tygodniowych.

Przebieg zabiegu:

Zabieg zazwyczaj poprzedzony jest znieczuleniem (na obszar zabiegowy aplikowana jest maść znieczulająca, którą trzymamy pod okluzją około 30-60 min.).

Po zmyciu znieczulenia przeprowadzany jest etap nakłuwania. Mikronakłucia mogą być różnej głębokości od 0.25 do 2.5mm. Niewielkiej wielkości kartridże umożliwiają wykonanie precyzyjnego zabiegu oraz skoncentrowanie się na wszystkich newralgicznych obszarach.

MezoterapiaOdkryj sekret młodzieńczej skóry dzięki Zabiegowi Geneo!

Następnie aplikujemy na uszkodzoną skórę ampułkę z aktywnymi składnikami. Zabieg opcjonalnie warto zakończyć wyciszającą maską. Bezpośrednio po wizycie skóra pozostaje zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Przez 2-3 dni po zabiegu zauważalna jest zwiększona tkliwość skóry i niewielkie, subtelne strupki wywołane jej uszkodzeniem.

Jesień i zima to najlepszy okres na przeprowadzenie zabiegów frakcjonowania skóry z wykorzystaniem urządzenia Dermapen. Szeroki wachlarz jego zastosowań jest ogromnym atutem opisanej technologii.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping