Zaznacz stronę

Zbędne owłosienie na twarzy zdecydowanie odbiera nam pewność siebie – jest nieeleganckie i nie zakryje go nawet perfekcyjny makijaż. Samodzielne usuwanie go w domu dla wielu bywa męczące, czasochłonne i zwyczajnie trudne do wykonania, do tego warto dodać, że skóra twarzy jest bardzo delikatna i nieprawidłowo wykonana depilacja może ją podrażnić.

Dlatego najwygodniejszym rozwiązaniem jest wizyta u kosmetyczki i skorzystanie z profesjonalnej depilacji twarzy woskiem.

Gładka skóra na dłużej

Wokół depilacji woskiem krąży wiele mitów i fałszywych opinii – każdy bowiem ma inny próg bólu, inny typ skóry i odmienny rodzaj owłosienia, co niesie za sobą skrajne odczucia. Podstawową kwestią jest, wybór renomowanego salonu kosmetycznego i doświadczonej kosmetyczki. Wprawna ręka wykona zabieg najdelikatniej, najefektywniej i bezpiecznie.

Gładka skóra na dłużejZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Prawdą jest, że ten rodzaj depilacji jest bolesny – bez względu na to, czy stosowany jest ciepły czy zimny wosk – jednakże polega on na wykonywaniu bardzo szybkich ruchów, dzięki czemu ból nie jest długotrwały jak np. podczas wyrywania włosów pęsetą. Poza tym podczas tego zabiegu usuwa się duże partie owłosienia, więc depilacja jest bardzo szybka.

Wosk sprawia, że kłopot zbędnego owłosienia na twarzy zostaje zażegnany na długo – efekty utrzymują się nawet przez miesiąc! Warto również podkreślić, że odrastające włoski są zdecydowanie bardziej delikatne.

Depilacja twarzy woskiem jest niestety bolesna,Sprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Po zabiegu skóra zwykle jest zaczerwieniona i lekko obolała. Należy głęboko ją nawilżyć, a także wykonywać regularne peelingi, które zapobiegną wrastaniu włosków.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping