Zaznacz stronę

W staraniach o piękną, zdrową i młodą skórę z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich jest niezwykle skuteczna mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, wykorzystująca własną krew pacjenta, gdzie stężenie płytek jest o wiele wyższe. Co powinnaś wiedzieć o tej naturalnej i efektywnej metodzie?

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopyłkowe (ang. Platelet  Rich Plasma – PRP) to preparat płytek krwi pobieranych od pacjenta tuż przed zabiegiem. Ludzka krew składa się z płynnego osocza (woda, białka, witaminy i inne składniki odżywcze), leukocytów (białych krwinek i płytek) oraz erytrocytów (czerwonych krwinek).

Czym jest osocze bogatopłytkowe?Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie oferty miesiąca!

Osocze bogatopłytkowe jak żadna inna substancja efektywnie usprawnia pracę komórek i powoduje ich szybszą wymianę, dlatego jest tak chętnie wykorzystywana w medycynie estetycznej. To zabieg bardzo często wybierany przez osoby działające w show-biznesie. Nie ma się co dziwić – preparat jest prawdziwym eliksirem młodości!

Jak wygląda zabieg?

Na początek, tak jak wspomniano powyżej, potrzebna jest krew pacjenta – zostaje pobrana przez lekarza i umieszczona w probówce z preparatem, który zapobiega krzepnięciu. Następnie z próbki  odwirowuje się osocze i płytki krwi, które zostaną zastosowane podczas zabiegu mezoterapii.

Jak wygląda zabieg?Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Kolejnym krokiem jest wykonywane ostrzykiwania twarzy, które trwa około 15 minut. Im szybciej przeprowadzany jest zabieg, tym lepiej, ponieważ po upływie czasu osocze przestaje być aktywne.

Co wyróżnia mezoterapię osoczem bogatopłytkowym?

Przede wszystkim jest to metoda całkowicie naturalna, dlatego nie niesie ryzyka nieprzyjemnych skutków ubocznych lub wystąpienia reakcji alergicznych, co w dzisiejszych czasach jest dużym problemem dla wielu pacjentów. Zastosowanie PRP jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki ze starzeniem się skóry, które charakteryzuje się widocznymi i trwałymi rezultatami.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się przede wszystkim do celów przeciwstarzeniowych, pielęgnacyjnych lub profilaktycznych – zawsze przecież lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?Odzyskaj młodzieńczy blask, dzięki zabiegowi Mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu!

Podstawowymi wskazaniami są:

 • płytkie i głębokie zmarszczki,
 • utrata elastyczności skóry,
 • opadający owal twarzy,
 • przebarwienia,
 • cera wymagająca nawilżenia i przywrócenia witalności,
 • nadmierne wypadanie włosów powodujące łysienie.

Jakie efekty możemy uzyskać?

Warto wiedzieć, że jest to zabieg dosyć uniwersalny, dlatego może być stosowany w różnym wieku i zostać dobrany do danego problemu skóry, ponieważ rezultaty na pewno sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Należy jednak wspomnieć, że na pełne efekty będzie trzeba poczekać około 3 miesiące.

Jakie efekty możemy uzyskać?Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Do najważniejszych z nich należą:

 • redukcja zmarszczek i przebarwień,
 • ujednolicenie kolorytu cery,
 • poprawa nawilżenia skóry,
 • poprawa faktury i kolorytu,
 • skuteczne leczenie łysienia.

Jeżeli szukamy w pełni bezpiecznego i naturalnego zabiegu medycyny estetycznej o działaniu anti-aging, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest najlepszym wyborem, który pozwoli uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, aby znów cieszyć się młodą i zregenerowaną skórą twarzy.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping