Zaznacz stronę

Szpecące blizny po trądziku? Nieestetyczne przebarwienia? To problemy, z którymi wciąż boryka się wielu pacjentów. Na szczęście współczesna technologia pozwala skutecznie pozbyć się niechcianych skaz i odzyskać pewność siebie. Dzięki peelingom medycznym zdrowa skóra jest na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się więcej!

Jak dochodzi do powstawania blizn?

W staraniach o piękną skórę twarzy jesteśmy w stanie zrobić wiele. Wciąż testujemy nowe kosmetyki, które mają pomóc nam odpowiednio pielęgnować cerę. Coraz więcej słyszymy o tym, że dieta ma wpływ na jej stan, więc ograniczamy słodycze, starając się dostarczyć organizmowi więcej witamin i mikroelementów. Staramy się dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Wciąż jednak martwimy się skazami, które nie znikają.

Jak dochodzi do powstawania blizn?Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Należy pamiętać, że powstawanie blizn to naturalny proces- skóra goi się po powstałych uszkodzeniach, np. przez trądzik. Wyciskanie wyprysków, używanie wysuszających preparatów, ale też czynniki genetyczne mogą mieć wpływ na tworzenie się nierówności oraz ich wielkość. Dużym kłopotem estetycznym są też przebarwienia  i zmiany, które powstają poprzez bezpośredni kontakt ze słońcem.

Peelingi medyczne skutecznie walczą z problemem uszkodzonej skóry

Aby skóra mogła powrócić do swojego naturalnego piękna, potrzebuje przede wszystkim intensywnego złuszczenia, a następnie nawilżenia. Niestety w domowych warunkach nie jesteśmy w stanie osiągnąć długotrwałych, zadowalających efektów. Warto więc skorzystać ze specjalistycznych peelingów, które przy okazji pomogą walczyć z różnymi problemami skórnymi, np. zatkanymi porami, czy oznakami starzenia się skóry.

Peelingi medyczne skutecznie walczą z problemem uszkodzonej skóry

Jakie są rodzaje dostępnych zabiegów? Często słyszymy o peelingu kawitacyjnym– wykonywany przy pomocy urządzenia ultradźwiękowego lub zabiegach z użyciem kwasów, którym najlepiej poddawać się w okresie jesienno-zimowym, kiedy nie jesteśmy narażeni na działanie promieni słonecznych. Musimy też liczyć się z tym, że skóra będzie się złuszczać przez kilka dni po zabiegu.

Inną, bardzo skuteczną metodą, stosowaną przez cały rok i działającą w głębokich warstwach naskórka jest peeling PRX-T33, czyli biorewitalizacja skóry bez użycia igieł. PRX-T33 to preparat zawierający mieszankę kwasu trójchlorooctowego (TCA), kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Jaki daje efekt? Przede wszystkim dokładne złuszczenie i oczyszczenie twarzy, połączone z intensywną stymulacją komórek do produkcji elastyny, i kolagenu.

Peelingi medyczne skutecznie walczą z problemem uszkodzonej skóryOdzyskaj młodzieńczy blask, dzięki zabiegowi Mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu!

W przypadku tego zabiegu nie musimy się martwić o nieprzyjemne skutki uboczne i od razu możemy wrócić do codziennych obowiązków. Rezultaty widoczne są natychmiast. Sam peeling polega na nakładaniu kilku warstw produktu za pomocą wmasowywania i jest bardzo przyjemny.

Niedoskonałości- jest na nie sposób!

Blizny i przebarwienia mogą stanowić poważny problem estetyczny, a przez to wpływać na jakość życia i samopoczucie. Dzięki zastosowaniu serii nowoczesnych peelingów medycznych możemy odzyskać pewność siebie i znów cieszyć się piękną cerą.

Z sukcesem pozbędziemy się skaz i innych skórnych problemów, takich jak:

  • zatkane pory,
  • zaskórniki,
  • nierówny koloryt,
  • drobne zmarszczki.

Niedoskonałości- jest na nie sposób!Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping