Zaznacz stronę

Rozpoczął się obecnie idealny czas na przeprowadzanie zabiegów eksfoliacyjnych. Jakie zatem mamy możliwości personalizowania zabiegów złuszczających?

Jak możemy ukierunkować działanie peelingów chemicznych? Czy jest to w ogóle możliwe?

Haute couture, czyli szycie na miarę upowszechniło się również w kosmetologii i medycynie estetycznej. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i przedstawienie spersonalizowanych rozwiązań zabiegowych świadczy o profesjonalizmie oraz decyduje o najwyższej skuteczności zabiegowej.

kosmetyki laguel 6 300x240 Personalizacja zabiegów eksfoliacyjnych. Przebarwienia? Problemy skórne?Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Odpowiedzi na powyższe pytania doskonale udziela włoska marka Neauvia. Szeroki wachlarz możliwości personalizowania zabiegów możliwy jest poprzez konkretne łączenie kwasów, a także ampułek czynnych.

Neauvia Restore System oferuje cztery ampułki z kwasami:

  • glikolowy,
  • salicylowy,
  • pirogronowy,
  • migdałowy;
  • oraz pięć ampułek czynnych:
  • przeciwtrądzikową,
  • przeciwzmarszczkową,
  • redukującą przebarwienia,
  • z przeciwutleniaczami,
  • a także dedykowaną dla skór wrażliwych.

 

Dobierając odpowiednie zestawienie ampułek i następnie łącząc je z bazą (żel o działaniu okluzyjnym), formułujemy indywidualną maskę peel-off. Powyższy żel warto wówczas zaaplikować na twarz, szyję, dekolt, czy nawet dłonie. Po 40 minutach maskę zdejmujemy ze skóry.

kosmetyki laguel 3 240x300 Personalizacja zabiegów eksfoliacyjnych. Przebarwienia? Problemy skórne?Sprawdź, jakie mamy przygotowane dla Ciebie oferty miesiąca https://www.laguel.pl/oferty-miesiaca

Efekty zabiegowe dostrzegalne są od razu po pierwszym zabiegu. Neauvia Restore System indukuje intensywne procesy naprawcze wewnątrz skóry, nie prowokując jej do intensywnego złuszczania. W związku z tym zabieg nie jest obciążony żadnym okresem rekonwalescencji.

Reasumując. Personalizowane zabiegi i synergizm składników aktywnych decyduje o efektywności i bezpieczeństwie indywidualnie stworzonych terapii. Od teraz zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych możemy dostosować bezpośrednio do Państwa oczekiwań i kondycji skóry.

kosmetykii laguel 240x300 Personalizacja zabiegów eksfoliacyjnych. Przebarwienia? Problemy skórne?Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping