Zaznacz stronę

Rozpoczął się obecnie idealny czas na przeprowadzanie zabiegów eksfoliacyjnych. Jakie zatem mamy możliwości personalizowania zabiegów złuszczających?

Haute couture, czyli szycie na miarę upowszechniło się również w kosmetologii i medycynie estetycznej. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i przedstawienie spersonalizowanych rozwiązań zabiegowych świadczy o profesjonalizmie oraz decyduje o najwyższej skuteczności zabiegowej.

Jak możemy ukierunkować działanie peelingów chemicznych? Czy jest to w ogóle możliwe?

Odpowiedzi na powyższe pytania doskonale udziela włoska marka Neauvia. Szeroki wachlarz możliwości personalizowania zabiegów możliwy jest poprzez konkretne łączenie kwasów, a także ampułek czynnych.

Neauvia Restore System oferuje cztery ampułki z kwasami:

glikolowy,

salicylowy,

pirogronowy,

migdałowy;

oraz pięć ampułek czynnych:

przeciwtrądzikową,

przeciwzmarszczkową,

redukującą przebarwienia,

z przeciwutleniaczami,

a także dedykowaną dla skór wrażliwych.

Dobierając odpowiednie zestawienie ampułek i następnie łącząc je z bazą (żel o działaniu okluzyjnym), formułujemy indywidualną maskę peel-off. Powyższy żel warto wówczas zaaplikować na twarz, szyję, dekolt, czy nawet dłonie. Po 40 minutach maskę zdejmujemy ze skóry. Efekty zabiegowe dostrzegalne są od razu po pierwszym zabiegu. Neauvia Restore System indukuje intensywne procesy naprawcze wewnątrz skóry, nie prowokując jej do intensywnego złuszczania. W związku z tym zabieg nie jest obciążony żadnym okresem rekonwalescencji.

Reasumując. Personalizowane zabiegi i synergizm składników aktywnych decyduje o efektywności i bezpieczeństwie indywidualnie stworzonych terapii. Od teraz zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych możemy dostosować bezpośrednio do Państwa oczekiwań i kondycji skóry.

Mój koszyk