Zaznacz stronę

Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi, dużymi i kuszącymi wargami. Niestety wąskie usta nadają twarzy surowości, nieefektownie prezentują się na nich pomadki, a makijażowe triki nie są w stanie w znaczny sposób poprawić ich wyglądu. Wiele kobiet skarży się również na asymetryczność warg, niewyraźny kolor, brak kształtności czy sprężystości. Na szczęście wygląd ust można poprawić, korzystając z pomocy gabinetów medycyny estetycznej.

Powiększanie ust

Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Substancję podaje się przy pomocy precyzyjnej igły, a lekarz medycyny estetycznej ma ścisłą kontrolę nad powstającym kształtem i wielkością warg – dobiera on technikę podania do pożądanego efektu.

Powiększanie ustZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na https://www.laguel.pl/zabiegi

Kwas hialuronowy pozwala uzyskać podkreślenie konturu, uniesienie opadających kącików, wymodelowanie rynienki biegnącej od nosa ku ustom czy łuku kupidyna. Jeden zabieg daje naturalny efekt – bez sztucznego wywinięcia i obłych kształtów. Dodatkowo kwas hialuronowy doskonale nawilża wargi, nadaje im sprężystość i poprawia koloryt.

Makijaż permanentny

Ciekawą propozycją jest również makijaż permanentny ust, który daje wiele możliwości i pozwala uzyskać zróżnicowane efekty. W tym wypadku pod skórę wprowadza się barwnik w wybranym odcieniu, dzięki czemu powstaje trwały makijaż, dający jednoczesne powiększenie i uwypuklenie ust.

Makijaż permanentnyPolecamy świetne profesjonalne kosmetyki Forlle’d!

Wykonuje się kontur, wypełnienie, a także rozświetlenie ponad konturem, które doskonale podkreśla wargi. Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu o każdej porze dnia i nocy możemy czuć się pięknie.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do prowadzonej przez nas Kliniki Medycyny Estetycznej La Guèl w Warszawie, które pozwolą Ci się cieszyć zdrową i piękną cerą.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping