Zaznacz stronę

2 2 300x200 Jak one uzyskują takie usta?

Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi, dużymi i kuszącymi wargami. Niestety wąskie usta nadają twarzy surowości, nieefektownie prezentują się na nich pomadki, a makijażowe triki nie są w stanie w znaczny sposób poprawić ich wyglądu. Wiele kobiet skarży się również na asymetryczność warg, niewyraźny kolor, brak kształtności czy sprężystości. Na szczęście wygląd ust można poprawić, korzystając z pomocy gabinetów medycyny estetycznej.

Powiększanie ust

Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Substancję podaje się przy pomocy precyzyjnej igły, a lekarz medycyny estetycznej ma ścisłą kontrolę nad powstającym kształtem i wielkością warg – dobiera on technikę podania do pożądanego efektu. Kwas hialuronowy pozwala uzyskać podkreślenie konturu, uniesienie opadających kącików, wymodelowanie rynienki biegnącej od nosa ku ustom czy łuku kupidyna. Jeden zabieg daje naturalny efekt – bez sztucznego wywinięcia i obłych kształtów. Dodatkowo kwas hialuronowy doskonale nawilża wargi, nadaje im sprężystość i poprawia koloryt.

Makijaż permanentny

Ciekawą propozycją jest również makijaż permanentny ust, który daje wiele możliwości i pozwala uzyskać zróżnicowane efekty. W tym wypadku pod skórę wprowadza się barwnik w wybranym odcieniu, dzięki czemu powstaje trwały makijaż, dający jednoczesne powiększenie i uwypuklenie ust. Wykonuje się kontur, wypełnienie, a także rozświetlenie ponad konturem, które doskonale podkreśla wargi. Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu o każdej porze dnia i nocy możemy czuć się pięknie.

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping