Zaznacz stronę

Depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA NA CIAŁO

 

Depilacja ciała

Depilacja od lat stanowi standard w higienie i jest bardzo ważną kwestią estetyczną – pozwala czuć się komfortowo zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jednocześnie powoli rezygnuje się ze żmudnych i kłopotliwych metod golenia lub wyrywania włosków w domu. Stosowanie maszynek lub kremów jest mało efektywne i wymaga powtarzania zabiegu co 1-3 dni, a samodzielne używanie plastrów woskowych czy depilatora często bywa niewygodne i czasochłonne. Dlatego najlepiej jest skorzystać z depilacji w klinice medycyny estetycznej – kosmetyczka sprawnie pomoże w usunięciu wszystkich niechcianych włosków, dzięki czemu skóra pozostaje idealnie gładka.

Depilacja woskiem wybranych partii ciała

W naszym salonie proponujemy depilację wybranych partii ciała, m.in. całych nóg, ud, kolan, bikini, przedramion, ramion czy pach – klienci mogą wybrać najbardziej kłopotliwe miejsce lub też, jeśli są wrażliwi na ból, wykonywać depilację etapami. Zabieg przeprowadzony pod okiem kosmetologa jest w pełni bezpieczny, a efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni.

Epilacja laserowa

Zarówno właściciele nadmiernego i ciemnego owłosienia, jak i posiadacze nieco delikatniejszych włosków, skarżą się na konieczność ich usuwania. Nawet zabieg depilacji woskiem o stosunkowo długotrwałym efekcie dla niektórych pacjentów może być uciążliwy ze względu na ból, konieczność regularnego powtarzania wizyt u kosmetologa i poświęcania na nie wolnego czasu. Dlatego też w La Guel proponujemy trwałą depilację laserową, która pozwala skutecznie usunąć niechciane owłosienie.

Najskuteczniejsze usunięcie owłosienia E-Light

Wykonujemy najnowocześniejszą depilację laserem E-Light. Podczas epilacji na owłosioną skórę skierowana jest wiązka światła na przemian ze zmiennymi falami radiowymi, które podgrzewają i uszkadzają melaninę znajdującą się w cebulce. Dzięki temu mieszek włosowy zostaje trwale zniszczony. Połączenie dwóch technologii gwarantuje wysoką skuteczność, bezbolesność, a także tak ważne bezpieczeństwo zabiegu.

LA GUÈL

Mój koszyk
Wishlist 0
Continue Shopping